Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

michaela3108
22. máj 2008

to fakt? tak to je pekné, aby si ty pripomínala doktorke 😀

monatko
22. máj 2008

no ved ked ona uz ma asi 100 rokov 😝 😀

michaela3108
22. máj 2008

No ale napríklad mne sa zdá tiež neskoro skoro v 35-om týždni ísť na UZV, a doktorka povedala, že aspon niečo nech pozrie.Tak paráda

sveva
23. máj 2008

Dobré ránko. 😎

jamik
23. máj 2008

Dobre. 🙂

jamik
23. máj 2008

Ako sa mate na vychode?

sveva
23. máj 2008

Celkom dobre. Je tu zamrečené, ale neprší a to je celkom fajn. Dnes sa chastám k lekárovi predpísať lieky, dúfam, že nebude veľa ľudí. Nechce sa mi tam čakať, tak sa predbehnem, veď mám ležať.

sveva
23. máj 2008

Vy sa ako máte?

zabkatt
23. máj 2008

ahojky babulky, tak konečne sa opäť hlásim. Urobili sme si trošku voľno, lebo sme sa necítili práve najlepšie, tak sme doma oddychovali. A keď oddychovali, tak doslovne. Celý dník sme preležali v postielke a manželík nás obskakoval, len sa teraz cítim ako keby sme pribrali aspoň 10kg. 😀 Už si nemáme čo obliecť, okrem pár tričiek a jednych riflových šiat a maskáčových gaťoch, no ale už len budúci týždeň a končíme. V pondelok ideme na poradňu, dúfam že už nám spraví ten veľký utz, lebo maličkého som už dlho neviedela a my chodíme tiež každé dva týždne (asi kôly tým problémom čo sme mali). V noci ťažko spávame, tak cez deň sme potom ako mátohy, ale už to nejako prežijeme 😀
Lenit ja idem na 9tu, tak do hodky by som mala byť vybavená, tak potom môžeme vybehnúť na nejaký zmrzlinový pohár 😀

mywiel
23. máj 2008

Ahojte, ja mam ist v 37t k dokimu na monitoring, daju mi vraj ten pas s elektrodamy a uz budu sledovat pocas 45 min. ci mam kontrakcie! 😕 Takze znamena, ze za mesiac sa mozem pripravit, ze uz zacnu kontrakcie?! uff no uvidime... Zase sa zacinam citis super aj nohy odpuchli. A vy sa ako mate? 🙂

sloniiicek
23. máj 2008

ahojte babule. prajem krasne ranko. mame nieco nove?

sveva
23. máj 2008

Mywiel ten monitorinkg by som brala. Mne to robili pri Eliške keď som bola na rizikovom. Počula som jej srdiečko. Je to krásny pocit, ležíž a počúvaš ako bije srdiečko. 😀

mywiel
23. máj 2008

Tak to je super uz sa tesim, len nechapem preco to robia ja nie som na rizikovom, ale to je asi rutina... 😅

sveva
23. máj 2008

Mywiel to asi tam tak robia. Tu sa to inak nerobí, iba keď si na rizikovom.

sloniiicek
23. máj 2008

sveva - mne to doktor vobec nespominal, ze by mi to mali robit a to som na rizikovom. a to sa robieva v nemocnici alebo u svojho doktora?

mesiac666
23. máj 2008

ahojte baby, takze ja som vcera bola na ,,velkom,, UZV v Banskej Bystrici, ktory trval 4min nic mi dokopu nepovedal iba aha tu je stehena kost, iba mi tam do papiera popisal a povedal ze nic zle nevidi a to bolo vsetko..ze prietoky mam 0,65....dobry doktor co? bola som v poradi 27 zapisana a po mne ich islo este 33..takze si viete predstavit to sono...pekny den

sveva
23. máj 2008

Sloniicek robí sa to v nemocnici keď si hospitalizovaná.

sveva
23. máj 2008

Neviete čo je s Elenitou? Nikomu sa ešte neozvala?

sloniiicek
23. máj 2008

mesiac - tak to potesi. 😉 ale aspon ti kukal tie prietoky, mne to doktor nekukal.

sveva - vdaka za info. 😉

mesiac666
23. máj 2008

sloniicek: potesi 🙂 ak sces dohodim ti ho na prietoky 😝

matinka
23. máj 2008

ahojte, ja idem teraz az o 3t , to budem v 36tt, ale to ma byt riadna prehliadka, tak netusim, co bude pozerat 😕

michaela3108
23. máj 2008

Ahojte babulky.
Teraz sme prišli z poradne. Tak krčok máme zmäknutý, skrátený a máme sa vyhýbaťfyzickej námahe. O 12,00 ideme na UZV, tak uvidíme, čo nové sa tam dozvieme. Od pondelka som na materskej. 😉 . No a kontrola 5,6,00- už rozlúčková a potom iba do nemocky do poradne.

matinka
23. máj 2008

miska, to nebudes chodit ani cvicit? no som zvedava, co ti povedia na UZV, kolko g uz bude mat mala... 😅

michaela3108
23. máj 2008

Matinka, budúci týžden nemôžem ísť, ale ten ďalší už som 36tt, tak to už môžem ísť. proste musím vydržať týždeň v klude 😖

matinka
23. máj 2008

ok miska, tak sa cez IP dohodneme o tych prednaskach, dobre? 😉

michaela3108
23. máj 2008

Dobre. Akurát som ti to chcela navrhnúť.

ajciatko
23. máj 2008

ahojte, baby co ste z BA uz ste riesili detskeho lekara?
Ja hladam nejakeho dobreho, ale kedze nemame v blizom okoli ziadne male dieta je to tazke, lebo lekara mnozes zmenit tusim raz za pol roka....

matinka
23. máj 2008

ajciatko, ja si budem hladat na Kramaroch, kedze to mam pod nosom, ale este neviem...

mywiel
23. máj 2008

Ahojte, bola som na jednej seanci u jednej pani ktora vidi auru, vraj babo je stastne, ze sme jeho rodicia a je vdacne, ze sa moze narodit. Vraj ma chrani a harmonizuje a ze sme vraj dobre zohraty team. 😀 Vraj je to babo co vie co chce a ze nas vela nauci. 😀 😉

effie
23. máj 2008

ahojte, co mate nove?
ja som mala v noci taky krc v lytku ze uz som nevedela co mam robit..a teraz ma to este stale boli..mavala som obcas krce aj predtym ale nie az taketo.
dnes sa chytame do IKEA pozret sa na komody, tak dufam ze aj najdeme nieco vhodne lebo nemam kam ulozit veci pre maleho..a mozno tam objavim aj nejake ine veci co sa budu hodit 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre