Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

macicka
13. máj 2008

ani mne nikto nerobil žiadne prietoky.. 😒
maculik - to s tým spaním bábätka vo vedľajšiej izbe je individuálne. kamoškin malý je taký dobručký, že on od narodenia (teda nie uplne - prvé týždne spinkal s rodičmi) ale ako 3 mesačný spával sám vo svojej izbe - čo je na druhom konci bytu - oni majú 4i. a pekne sam tam spinká majú babyphone keď sa zobudí.. ale všetko záleží od mimča aké je.
cez zimu viem, že sa s bábätkom nesmie chodiť 1 mesiac von - ale to len preto, že keď mrzne tak by mohlo rýchlo prechladnúť. Mamina ti určite môže prísť pomôcť hneď ako prídete z pôrodnice -aj ja to tak plánujem - teda uvidíme ako sa to podarí - lebo neviem, či budeme s manželom vládať variť aj sa učiť starostlivosti o malého človiečika. S návštevami cudzích (kamoši, kolegovia apod) by som počkala tak mesiac, ale veď každý vie že keď je chorý tak nemôže ísť pozrieť babätko... 😖

maculik
autor
13. máj 2008

no ved to aj planujem, ze znami na navstevu az neskor. pre istotu....
a ak budem rodit tu, tak aj ostatna rodina pride az neskor (jedine mama ak by prisla skor), resp.mozno my na Slov., uvidim, co povie doktor, ze odkedy sa moze cestovat. No neviem, ako sa nakoniec rozhodneme, rodenie tu ma svoje velke klady, ale na SLov.tiez.
a manzel uz teraz spomina, ze ked sa mimi narodi, tak tu ani nebude mat to s kym oslavit a pripit si (alebo skor vypit si 😀 a ze kym ja budem v nemocke, on bude musiet byt sam. Takze teraz sme znovu zacali prehodnocovat, kde rodit a ako to vsetko naplanovat.

michaela3108
13. máj 2008

Ahoj babulky,
ako sa máme? Je tu niekto?

monatko
13. máj 2008

miska, ja som tu 😉 bola som u tej zubarky, nakoniec mi spravila maly vrt, takze nic hrozne, len to cakanie 😠 horsie ako u gyn. 😒

alexandra
13. máj 2008

Ajoj, aj ja som tu, ale ako vzdy - na skok 🙂

monatko
13. máj 2008

ozaj, este sa pochvalim, na meniny som dostala pre malickeho taku krasnu namornicku supravicku, je mnam mnam 😵

michaela3108
13. máj 2008

Baby, pozerala som si tabulku Májoviek. Májovky už teda rodia a keď si pozriete tie termíny pôrodu a termíny, kedy reálne porodili, tak to aby sme sa začali baliť. 😨

monatko
13. máj 2008

miska, aj ja som to minule studovala, hlavne ma tam vydesil jeden porod koncom februara 😕

michaela3108
13. máj 2008

Ano, to som aj ja pozerala. Tak ale vidíš, môže to prísť kedykoľvek. Nechcem udržiavať paniku, ale je to zaujímavé.

monatko
13. máj 2008

no to ano, len stastlivo dobojovat 8.mesiac a babatka sa mozu zacat hlasit 😅

zabkatt
13. máj 2008

maculik ďalšiu kontrolu mám až o dva týždne 26teho, no hrôza. Babule akurát som experimentovala s vlasmi a mám ich teraz ohnivo červené 😀 Miesto hnedej s odtieňom červenej. Ešteže je to len šampón. Tak pre dnes sa lúčim, idem si ľahnúť, lebo som už totálne grogy 😎

matinka
14. máj 2008

dobre rano babulky, dnes ma byt kraaaasny den, tak si ho vsetky uzite bez akychkolvek komplikacii 😉

mywiel
14. máj 2008

Ahojte, tak ja som vcera skoncila moj predporodny kurz uz budem chodit len plavat do pol juna. Uz sa nam to fajne krati... 🙂 😵

matinka
14. máj 2008

ahoj mywiel, ani nehovor, ja odratavam poslednych 13 prac.dni 😵 , pomaly sa musim ist pozriet na prednasku dojcenia, zobrat vyskolit tatinka pri porode... no uz to je za chvilku tu 😅 . A takto o 2 mesiace uz asi budeme o jedneho viac 😵 🙂 😵 😵

sloniiicek
14. máj 2008

ahojte babule. ako sa dnes mate? co mame nove?

zabkatt
14. máj 2008

Ahojky a dobré ránko. My celkom fajn, ale celú noc sme akosik nemohli spať (teda ja), stále somchodila po byte a vyžierala niečo, potom zase na wc, no mužík bol už zo mňa na nervy a teraz som jak mátoha. Zajtra ideme na krvičku tak sa ho popýtam na ten veľký utz a všetko čo som v pondelok zabudla 😝

marianella
14. máj 2008

serusky, nikde nikoho??? 😉
už som dala do albumu to oblečko na krst, je perfektné... 😀

lenusha
14. máj 2008

ahoj slonii,
tak ty uz vegetis na materskej, coooo? 😀

matinka
14. máj 2008

marianella, je chutna 😅
zabkatt, ty jedavas aj v noci? No mne sa to nestalo ani raz, ale to asi preto, ze cez den sa dooost zasobim 😀

silvia83
14. máj 2008

Ahojte, Marianella tak to je ozaj krásny kúsok, môžem sa spýtať kde si to zohnala je to nádherné? Ja som vždy videla krásne iba pre dievčatko, ale môj mylý by v tom asi vyzeral divne 😀 😀 😀

sloniiicek
14. máj 2008

ahoj lenusha. hej, hej. od pondelka som na materskej. 😀 a vam sa ako dari? kedy dame to stretko? 😉

marianella
14. máj 2008

dakujeme za pochvalu 😵 .
silvia kupila som to v partizanskom- v tom novom velkom obchode, vedla okey 🙂 .

sloniiicek
14. máj 2008

marianella - fakt krasny kompletik na krst. 😉 vyzera to dobre. 😀

silvia83
14. máj 2008

Marianella len rozmýšlam kde je okey tam mysliš v Baby dreame?

marianella
14. máj 2008

no neviem nazov, je to kusok pred AS, na hlavnej ceste od TO

marianella
14. máj 2008

hej, drobec v tom bude ako mladoženáč 😀 😀 😀

zmrzka333
14. máj 2008

ahojte babule, citam ze niektore neboli na prietokoch. To som prekvapena u nas je to samozrejmost. To je speci usg kde pozeraju pupocnik, ci je babo cez neho dobre vyzivovany, ci je dost plodovej vody a ako zrela je placenta. Sa cudujem ze vas na to lekar neposlal.

marianella
14. máj 2008

zmrzka ani ja som ešte nebola, na poradni teraz v pondelok mi povedali, že pojdem o dva týždne 😕

zmrzka333
14. máj 2008

no u nas sa to robi v 32tt a tiez v 36tt

gogos
14. máj 2008

zmrzka diky za info, tiez som si myslela ze je to samozrejme, ale doki ma nikam neposlal, tak sa ho hned v piatok na poradni opytam kde je problem 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre