Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

effie
20. máj 2008

ahojte, ako sa mate?
mne tiez babo casto stikuta, niekedy aj 2 x za den...tak to som rada ze je to dobre🙂
ja nastupujem na matersku 31.5. (co je sobota) takze uz len necele dva tyzdne v praci a koniec..uz som aj rada lebo budem mat konecne cas si vsetko nachystat..niektore veci uz chystam teraz..cez vikend som prala a zehlila vecicky pre maleho tak som sa normalne z toho vytesovala 😉
vcera sme sa opat stretli s jasil na Antolskej kvoli kontrole na cukor, a obidve to mame v norme, aj minule aj teraz tak nechapem co z toho robia take haloo..ze musime stale drzat tu sacharidovu dietu a tak. ale ako som sa bavila s jasil tak moc sa to dodrziavat neda...mozno len obmedzit to sladke ale inak si nic nepocitam...

alexandra
20. máj 2008

matinka nemozu jej dat mensi plat, ak s tym priamo nesuhlasila 😉

maculik
autor
20. máj 2008

kocky, a ked periete tie vecicky pre babo, tak aky prach pouzivate?

matinka
20. máj 2008

alex, vidis... dali (ale to je asi tym, ze predtym bola veduca a kym sa vratila, uz bol niekto iny na jej mieste a stala sa radovou zamestnankynou...) . No ale ani sa asi moc neohradzovala... 😒

matinka
20. máj 2008

maculik, ja sa chystam pouzivat len lovelu 😉

matinka
20. máj 2008

******** Pripominam zajtrajsie stretko, tak kto pride? ***********

maculik
autor
20. máj 2008

ideme papat, tak dobru chut aj vam a dufam, ze poobede sa tu ukazete 😉
ozik, nemate ziadne spravy od marse>?

matinka
20. máj 2008

maculik, pisala som jej dnes SMS, ale sa mi neozvala, tak cakaaam, potom vas hned budem informovat 😉

macicka
20. máj 2008

ahojte,
tak ja oficiálne nastupujem na MD od 27/5. 26 ukončím PN a potom už bude materská. Boli sme dnes v poradni a všetko je v poriadku ako má byť. Bábo otočené hlavičkou dolu, aj keď by sa nemuselo tak tlačiť na krčok ale je v poriadku aj veľkosť má na 34 t. Tak sa teším...

effie
20. máj 2008

maculik, ja mam tiez Lovelu, uz to tu tusim Alex odporucala ze je dobra tak som si nechala poradit..

na marse som aj ja zvedava, dufam ze je v poriadku

macicka
20. máj 2008

ja používam ariel senzitiv....

alexandra
20. máj 2008

ariel je tiez dobry, ale lovela je naj kvoli velmi setrnemu zlozeniu 😉

matinka
20. máj 2008

... marse staaale neodpisala....

a co to stretko? Nikto nic? 😕

matinka
20. máj 2008

dufam, ze ked uz budeme kocikat, tak sa castejsie zideme, napr. v sade Janka Krala 😉

monatko
20. máj 2008

ahojte, iba vas pozdravim - musim ist, mangel ma vyhana do postele (v noci som moc nenaspala) 😨 😀

marse
20. máj 2008

Ahojte babulky, tak sa uz hlasim z domu, dnes nas pustili 🙂

Dostali sme liecky proti tvrdnutiu bruska a kontrakciam a mame mat kludovy rezim. Mame sa zatial dobre, mala sa upokojila a snazime sa vydrzat co najdlhsie. 😉
Uz mame 2000g podla uzv a 44cm, takze rastieme a stale mame lepsiu a vyssiu sancu keby sme predcasne porodili, ale budem sa snazit oddialit to, pomaha cela rodinka 😵

Matinka dakujem za sms, ste zlate ze ste si robili starosti 😉

zajtra zaciname 35tt a tak sa zase krocikom blizime k cielu 😵

matinka
20. máj 2008

no to je ale prekvapko 😉 🙂 , to som veeeelmi rada, ze si domka a to uz teraz musis fakt vydrzat 😉 😵

macicka
20. máj 2008

monatko to ani ja, ale ja si schrupnem aj cez deň... idem si akože ľahnúť do postele o 22.00 - potom čítam knihu keď sa nechce spať a potom keď ma už ani to nebaví a babo tancuje tak čumím do stropu potme a nakoniec zistím, že je 02:00 alebo viac a vstávam tak ako manžel do práce o 6:00 lebo babo zase tancuje....

matinka
20. máj 2008

jooj, ja by som si taaak lahla teraz aspon na hodinku.. musim vydrzat do konca maja a potom uz budem vylihovat jedna radost 😀

macicka
20. máj 2008

marse drž sa!!!! musíme vydržať, veď sme nejaké poriadne ženské!!!!

marse
20. máj 2008

matinka ja budem povazovat za uspech ukonceny 36tt to budem spokojna, aj co sa vyvinu malej tyka to by bola parada 🙂

babulky mne sa za posledne dni strasne roztiekli prsia, normalne mam kruhy na trickach lebo doma moc podprdu nenosimkedze ma to tlaci, ale asi budem musiet zacat nosit stale lebo toto je hruza 🙄

idem si lazkat, len som chcela dat vediet co nove, musim to vyuzit kym spi Vikinka, drzte sa a urcite sa ozvem co najskor. papa 😉

zabkatt
20. máj 2008

babule už to nejako dokopeme, takže štuple a držíme 😀 😀 😀

macicka
20. máj 2008

matinka ja som od konca marca doma ale ver, že ani ležať nie je bohviečo... teraz ma všetko bolí - lebo sa stále mrvíme a mrvíme ako piškotka....

maculik
autor
20. máj 2008

marse, tak super a drz sa. to by bolo super, keby aspon este tie 2t vydrzis. Myslim, ze si spominala, ze veci mas uz pochystane, tak to je dobre, aspon teraz sa s tym nemusis nahanat 🙂
oki, tak aj ja si tu lovelu dam kupit - to je prach ci mydlo? a maju ho normalne v drogerke?

matinka
20. máj 2008

maculik, maju aj prach, aj tekutu verziu a da sa kupit v kazdej drogerke

marse, hmmm, tak to uz len mozno 2 tyzdne...

majkotanicka
20. máj 2008

ahojte babule🙂)

maculik
autor
20. máj 2008

super, tak ked manzel pojde zase o mesiac na Slov., tak mu to pripisem do zoznamu k casopisom 😀
ahoj majkotanicka, co mas nove?

majkotanicka
20. máj 2008

maculík .-)) Všetko po starom . Včera som bola na sone, malý sa vyvíja dobre. Váži 1700 g a vraj je všetko v poriadku ,tak sa vytešujem .Dnes idem na cvičenie pre mamičky a čo máš nového ty?

pipinka82
20. máj 2008

baby ja periem už pomalinky vecičky malému a používan tekutí Ariel a silan aviváž pre mimi no balsam 🙂 aj kamoška pri miminku toto používala a v pohode 🙂 ja nekupujem lovelu 🙂

maculik
autor
20. máj 2008

no, ani nic nove. akurat mi stale velmi puchnu nohy, mam ich naliate od kolien dole, ale som rada, ze nic vaznejsie. Este mam nejake biele flaky dole na nohach, no lekar povedal, ze to moze byt reakcia na slnko, tak hadam ma pravdu. Aj ked teraz na slnku velmi nie som, a stale to tam je. Na kontrolu idem bud.stredu, tak som zvedava, mal by pozerat vsetko, takze chcem, aby prisiel aj manzel, ak sa mu podari.

ja este nemam oprane nic, lebo nemam co prat 😀 Vcera som bola v jednom obchodiku, mali zlavy na naaaadherne vecicky, ale nemohla som velmi kupovat, kedze pohlavie nevieme (v tomto je to nevyhoda 🙂 Takze zatial kupim len trosku veci univerzalnych, a potom sa budem tesit na nakupovanie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre