Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

gogos
10. jún 2008

monatko neviem neviem ako to bude s tym stretnutim na izbe. Mam pocit, ze ty pojdes naskor, lebo tvoj myls je tusim mensi, vsak? A mne doki povedal, ze bude rad, ked vydrzim este 2 tyzdne, aby bolo babo celkom OK. Sedim len z vylozenymi nohami a ukecavam moju malu aby to so mnou este vydrzala 😖

gajana1
10. jún 2008

diky gogos

monatko
10. jún 2008

no veru neviem, hlavicka mala minuly tyzden premer 10cm, dr povedala, ze na mna dost 😝 ale pravda zas je, ze sa drzi este vysoko a aj to, ze mne sa este rodit nechce 😲 este take dva tyzdne by sme mohli byt v celku........

sloniiicek
10. jún 2008

na stranke www.dietaaja.sk je tiez zoznam.

marse
10. jún 2008

Ahojte babulky, tak sa hlasim z poradne uz z porodnice. Vsetko je v poriadku, len sme stale viac a viac otvoreny a dr. sa rozhodol ze buduci tyzden mi uz vyvola porod. ale s uskrnom povedal ze teda ak vobec vydrzim, lebo to vyzera vselijako. Zmluvu s porodnikom mam uz podpisanu-hned mi ju dal ze pre istotu. tak som sa rozhodla ze si idem uzivat posledny tyzden tehulkovania.
Je to zvlastny pocit ze buduci tyzden uz tu bude Laurinka. ale som rada ze sa na to aspon mozem pripravit.

Ako sa mate??? nieco nove???

gogos teba som dlho nevidela 🙂

gaja, ked cches tak ja ti ten zoznam do porodnice mozes zaslat mam dobru stranku 😉

marse
10. jún 2008

http://www.dietaaja.sk/zoznam-do-porodnice-anto... 😉 to je ono, sice je to pre antolsku ale je tam aj vseobecny zoznam

marse
10. jún 2008

slonicek mame rovnake zmyslanie 😀

sloniiicek
10. jún 2008

marse a ty budes rodit kde? asi na antolskej, ked som to dobre pochopila. 😀

monatko
10. jún 2008

baby, vy ste ale nacasovane 😀

marse
10. jún 2008

slonicek ano ja jednoznacne antolsku uprednostnujem a ty???

gogos
10. jún 2008

ahoj marse. Vcera som bola n poradni, som uz odoren na 1 prst, krcok sa mi skratil na 1,5 cm a doki mi povedal, ze mam z nohami vylozenymi oddychovat a snazit sa vydrzat este aspon 2 tyzdne a potom uz asi pojdem rodit. Ale moja Vikinka je stale KP, takze k sa neumudri tak sekciu mam istu. zvlastne ze dost z nas asi bude skor junovky ako julovky, vsak??? 😠

sloniiicek
10. jún 2008

ja som sa rozhodla pre ruzinov.

marse
10. jún 2008

gogos to je celkomm slusne byt otvorena v 36tt na 1prst to ja som bola uz od 30 a dotiahli sme to pekne sem, tak len lezkat a lezkat a inak to magnezko tiez vela pomaha.

Vikinke sa zrejme dobre sedka u maminky v brusku. 😉 a ja osobne si myslim ze sa moze otocit a ked nie tak sekcia zrejme ta neminie, ale s tym ty asi nic nenarobis, ale aj tak drzim palceky 🙂

veru my sme skor take junove julovky 😀 😀 😀

marse
10. jún 2008

sloniiicek aj o tej porodnici som pocula dobre ohlasy, ale pre mna je to odruky na druhej strane mesta, sice aj petrzalka je daleko od nas, ale mam tam svojho porodnika tak aj to zavazilo 🙂

gogos
10. jún 2008

doki mi napisal ze kludne 6-8 tabletiek denne. Takze uzivame, oddychujeme a verime, ze nakoniec to aj tak vsetko dobre dopadne. Ved doteraz som mala bezproblemove tuhulkovanie, tak verim, ze uz to nejako doklepeme. Vdaka za podporu, je to super tu na MK. Clovek sa toho vela dozvie a nie je nic lepsie ako svoje pocity zdielat s niekym kto ma podobne problemy.

marse
10. jún 2008

ja tiez beriem 4x2tabl. proti predcasnym kontrakciam a tvrdnutiu, tak mi to naordinovali pocas pobytu v nemocke a doteraz do dodrziavam, aj ked by som uz mohla vysadit ale ten tyzden chcem vydrzat, aby ma nic neprekvapilo a ked na druhej strane mne to magnezko tak chuti 😅

sloniiicek
10. jún 2008

jasne marse. my mame ruzinov trosku blizsie ako antolsku. a navyse tam mame jednu znamu. tak asi to prevazilo.

anita78
10. jún 2008

Mne tvrdne brucho už asi 2. mesiac a v posledných dňoch je to už aj s miernými bolesťami v podbrušku. Užívala som Magnerot, ale pred týždňom mi ho už kázal vysadiť, je to OK?

gogos
10. jún 2008

kedze som vstavala rano velmi skoro,lebo ma boli klby z toho ako mozem spat iba na jednej ci druhej strane, tak som uz hladna, idem si urobit nieco na obed, tak sa tu zatial majte, este sa urcite objavim. Diky marse 😀

marse
10. jún 2008

treba ist tam kde sa citis dobre a vies ze urobia pre teba a mimi maximum 🙂

sloniiicek
10. jún 2008

jasne marse. presne ako pises. dobre. ja sa tiez lucim zatial. majte sa pekne. 😀

marse
10. jún 2008

anita ano je to normalne koli tomu aby si vobec porodila 😉

gogos dobru chut 🙂

maj sa pekne slonicek 😉

jamik
10. jún 2008

Gogos, Monatko, ja som pri Kubkovi dr dohodnuteho nemala. Su tam vsetko fain, sikovni dr. Ja som rodila pri Sucanskom a velmi som bola spokojna. Dufam, ze to bude aj teraz tak. Vydrzme este do konca mesiaca. 🙂 🙂

effie
10. jún 2008

ahojte,
ja som bola dnes v poradni a mam trochu obavy lebo maly ma len 1840g. Pribera kazde 2 tyzdne okolo 300g ale aj tak je moc maly, uz neviem co si mam mysliet. Tento tyzden uz chcem ist do poradne na Antolsku- som zvedava co mi povedia tam...

jamik
10. jún 2008

a co povedal dr?

effie
10. jún 2008

ze ked pribera tak je to ok ale ja neviem..

jamik
10. jún 2008

bud v klude. Tie udaje o vahe su velmi nepresne. To len program vypocita podla nejakych hodnot, ale na kazdom pristroji je vzorec iny, takze aj hodnoty su uplne rozdielne. Poznam holku, co ju strasili pred porodom, ze babo bude mat tesne nad 2 kg a narodil sa 3,4 kg cvalko. Hlavne , ze pribera. Keby nepriberal, bola by zla placenta a vyvolali by ti porod. Takze je vsetko OK. Ver tomu.

effie
10. jún 2008

dakujem jamik, tak si ma ukludnila..moj manzel dost stresuje kvoli tomu a samozrejme uz aj ja som z toho na nervy...prietoky su ale v poriadku, placenta pracuje dobre a maly sa stale prevaluje, citim ho skoro stale. Tak som zvedava co vypocitaju na tej Antolskej, snad to bude v poriadku.

monatko
10. jún 2008

jamik, vdaka za podporu 🙂 tak mozno sa tam uvidime aj s tebou 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre