Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

montinka
19. jún 2008

no akoze co ja viem ja sa bojim jedine toho zasivania ak budem rodit normalne. ale mas pravdu ked budem mat v rukach malu alebo maleho bude mi to jedno uz.🙂

fazuliatko
19. jún 2008

no ved to.to presne strasi aj mna,ale to je vsetko uz potom a to uz budes myslou uplne inde... 😀 ...moja segra rodila minuly rok 27.7. a maly ju zacal trhat,tak ju nastrihli a mala 14 stichov a povedala mi,ze ked uz videla maleho,tak jej bolo jedno,co s nou robia.a ani si nejako neuvedomovala,ze ju siju.ale no tak isto to dost boli,ale ved vic nie je zadarmo a pre tu chvilku bolesti to stoji... 😵

zabkatt
19. jún 2008

O jéje 14? Ja si ich neviem predstaviť ani 5 a nie 14. ☹ Bojim bojim 😝

fazuliatko
19. jún 2008

no lenze ju nechceli do poslednej chilky strihat,az ju maly zacal trhat.to preto tak vela...ale nemyslite na to najhorsie,myslite na tych chrobacikov,co nam podaju...boze mna uz ta zvedavost zabije... 😵 ...

fazuliatko
19. jún 2008

jej maly mal 4200g a 52cm a to sestra je krpec ako ja...no segra ma myslim 163centi a ja 153... 😀 ale ona ma aspon o cosi sirsiu panvu ako ja...tak som zvedava...

maculik
autor
19. jún 2008

fazuliatko, to mala riadneho valibuka 😅
ja som tiez pocula, ze to meranie podla hlavicky moze byt nepresne, ak je mimi nahodou zle natocene, tak sa to neda poriadne zmerat, hm? a vsetky deticky su ine, takze tabulky su fakt len orientacne. Mne napr.vcera na uzv povedal, ze vahu ma nieco cez 2200g, no ked meral nozicku a brusko, tak sa zobrazil uplne iny termin (az 10.8. ci ako), tak som sa ho na to spytala, no a on hovoril, ze tie merania su orientacne, lebo babo moze byt mensie.
No som zvedava, ake bude nase mimi 🙂
Montinka, vam sa stale neukazalo, ci sa nechavate tiez prekvapit?

fazuliatko
19. jún 2008

no ved prave.aj vam blbne net?teraz som sa nevedela asi 10 minut dostat na konika.mi to cele spadlo...no des... 😠 ...

sarica
19. jún 2008

v takomto počasí mi je fakt na figu ☹

neviem si nájsť polohu na ležanie,ani sa pohybovať a ani sa nevpracem do kože 😠

fazuliatko
19. jún 2008

no to mi ani nehovor...no a ty este o 2tyzdne vacsie brusko...chudiatko... 😝

montinka
19. jún 2008

maculik nie nebolo vidno a ani to vediet nechcem.🙂 bude prekvapko.

fazuliatko
19. jún 2008

montinka,vies,ze si tiez zilincanka ako ja? 😀 som teraz nahodou zistila

sarica
19. jún 2008

Nemáte pocit,že sa tu už tieto posledné tyždne iba sťažujeme? 😅

fazuliatko
19. jún 2008

no ved to je ale na tom najlepsie...ze sa mame kde... 😀

monatko
19. jún 2008

sarica, co ja viem, ja sa citim celkom fajn, musim povedat, ze 1. trimester bol pre mna narocnejsi.........

montinka
19. jún 2008

co ja viem mne je tiez fajn mna len strasne deptaju ti lekari. fazuliatko naozaj? a odkial si?

sarica
19. jún 2008

Ja sa necítim dáka veľká alebo nemotorná,len si neviem nájsť miesto-a už mi je dlho 🤐
Posledné 2tt,akoby sa zastavil čas 😒

fazuliatko
19. jún 2008

ja som z bulvaru,priamo z centra.a kde sa chystas rodit?ja zijem v anglicku,takze tu,ale aj tak by som nesla do ziliny,mam zlu skusenost z minuleho roku,ked mi zomrelo babo,tak ma tam trosku dorobili na poriadok,no tak teraz som az kym malicky nezacal od 20 tt kopkat ani riadne nespavala...

fazuliatko
19. jún 2008

keby som bola doma,tak idem do martina.a ty si odkial presne?

montinka
19. jún 2008

hm no aj ja som potratila ktoreho si mala doktora fazuliatko? na bulvari mi byvaju bratranci a no rodit idem asi v Ziline.a ja obcas nespavam ani teraz vies ked male spi a nekope a tak. a ja som zo Soliniek

fazuliatko
19. jún 2008

babinca.no to je magor...uz je stary a nemozny...ale celkovo zalezi na koho tam natrafis...dost je to tam desne...a ty si mala koho?

fazuliatko
19. jún 2008

a ten pocit nespavosti a strachu poznam dokonale...

karamelinka
19. jún 2008

ahojte babulky...no ja sa citim uz zle..mne je v noci zle na zaludok pali ma zaha a este mam aj bolesti ale cez den mi je celkom v poho

fazuliatko
19. jún 2008

no este ze uz to mame zapar... 😀

karamelinka
19. jún 2008

a hlavne mam pocit ze ta vaha mi zacina robit fakt problemy...

montinka
19. jún 2008

ja medovarskeho ale na tej prijmove ambulanci ma doktor prijal s vetou: ja sa cudujem ze ste vobec ostala tehotna pri stitnej zlaze. no tak sa divam ze dik

fazuliatko
19. jún 2008

no tak to mi ani nehovor.ja si pripadam ako slon...ale hlavne posledny mesiac.doteraz sa to celkom dalo,ale aj muzik mi hovori,ze nam akosi babo narastlo... 😅

karamelinka
19. jún 2008

no fazuliatko ved to ale akosi pomaly to ide hrozne nieco...ja si dokonca odskrtavam dni v kalendari

karamelinka
19. jún 2008

monti boze to je teda ohladuplnost isto..ze lekari no dakujem pekne

fazuliatko
19. jún 2008

no tak to my mame na dverach urobeny velky kalendar a tiez poctivo skrtame
😀

karamelinka
19. jún 2008

fazu...och ten moj tiez hovori ze si papkam za dvoch tak sme akysi velki no co uz este chvilu a dufam ze to pojde dole bojim sa ze nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre