Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

montinka
22. jún 2008

nie karamelinka nemam ale tu na nete co je ta cinska tabulka ci co to je mi vychadza dievcatko tak uvidime a mne je to jedno len nech je zdrave aj ked dievcatko nooo.... 🙂

karamelinka
22. jún 2008

monti mne podla toho kalendara vyslo dievcatko a mal by to byt chlapcek 😀

montinka
22. jún 2008

hmmm no uvidime.🙂 my nevieme co to bude ale vsetci mi vravia zevraj tiez chlapcek.🙂

karamelinka
22. jún 2008

no my sme chceli chlapceka tak som rada ze to bude chlapcek aj ked samozrejme zdravie je prvorade...

montinka
22. jún 2008

a ved v podstate je to jedno hlavne ze to bude zdrave,vonavucke a iba nase. 😀

karamelinka
22. jún 2008

pravda pravda... 😉

montinka
22. jún 2008

no idem vyvenčiť psicka potom este pridem. tak zatial ahoj

karamelinka
22. jún 2008

ahoj monti...ja idem tiez troska aspon na balkon 😀

sveva
22. jún 2008

ahojte.
No tak my máme za sebou zlú noc. Strašne mi tvrdlo bruško a aj dosť bolelo a už ho mám dole. Tak mám pocit, že aj my budeme mať júnovča. Len som v noci drobca presviedčala, že ešte musí vydržať, lebo nemám zbalený kufor a nakúpené ešte nejaké veci do pôrodnice. Tak sa to trošku ukľudnilo. Dúfam, že to ešte ten týždeň vydržím. 😅

Avanka zajtra držíme palce, nech to má rýchlo za sebou a malé nech je zdravučké.

slavica2
22. jún 2008

sveva, tak sa pekne drz 🙂 a ako vies, ze brusko mas dole?

maculik
autor
22. jún 2008

ahojte, je tu niekto? 😕
citam, ze zajtra pribudne dalsie mimi, tak avanka drzime palce!
kocky, ani ja este nemam kontrakcie, teda aspon myslim, brusko sice niekedy je tvrdsie, ale bez bolesti. Skor ma boli cely spodok 😒
aj ja som si uz kupila ten cajik, tiez susene listy, no zacnem ho pit az po skonceni tohto tyzdna.
monti, aj mne vychadza podla cinskeho dievcatko, a vsetci hadaju chlapceka, tak som zvedava. ale je nam to uuuuplne jedno, a keby aj nebolo, tak aj tak sa to neda ovplyvnit 😀

montinka
22. jún 2008

ahojte sveva brusko spadlo aj mne a dnes ma tam dole dobre picha. joj vsetci kto pride k nam mi vravia ze pojdem skor. joj nech neblaznia ani ja este nie som pobalena a ani oholena a ani si neviem predstavit ako to oholim lebo mi zavadzia brucho. maculik vsak aj mne je jedno co to bude

sarica
22. jún 2008

Ahojte,nikto tu nie je? 😲
Mne za to každý vraví,že to brucho mám vysoko 😠 ,že to tak skoro nebude 😒 ,ale ja sa utešujem s tým,že sa ani pri prvom tehu nepamätám žeby mi nejako klesalo brucho a porodila som na termín 😝 .

Nechám sa prekvapiť,ale veľmi ale naozaj veľmi by som chcela byť v dvoch kusoch a hlavne v takýchto horúčavách,keď si už neviem najsť miesto nikde.
Naposledy som dr.povedala,že ked to na mna príde,tak tam takú šťastnú rodičku nemali 😀 ,ale aj posr....ú od strac´hu 😖

sarica
22. jún 2008

NIKTO?
háDAM MINECHCETE POVEDAť,žE S TýMI BRUšISKAMI TAK DOBRE SPíTE? 😲

marse
23. jún 2008

Dobre ranko babulky, vyuzivam cas ked mi vsetci spinkaju a ozyvam sa 🙂

Vsetkym dakujem za gratulacie 😉

Porod bol vcelku v pohode, rano ma prijali, do 12,00 som bola na izbe, potom ma prelozili na salu tam ma pripravili, o 12,30 mi pukli vodu a mala sa narodila14,35 cize som sa trapila 2 hodky a bolo po vsetkom 😵 takze porod super ako ten prvy. Mala je plne v poriadku krasnucka zdravucka a velmi sa z nej tesime. Kojime o 106, mliecka mame dost. Len spinka a papa. A samozrejme kaka 😀 inak ukazkove dietatko.

fotecku pridavam nech sa mozete pozriet. 🙂

Vsetkym drzim palceky nech to mate rychlo , uspesne a bezbolestne za sebou. 🙂 majte sa krasnucko 😉

sveva
23. jún 2008

Dobré ránko.
Marse tak to si mala riadnu rýchlovku. 😅 Dúfam, že aj ja budem mať takú. 😅

sveva
23. jún 2008

Dnes sa chystám na poradňu, len ešte uvidím, či manžel príde domov, alebo nie. Ešte mi treba ísť na tie prietoky. Nemôžem vydržať do stredy. Nech na mňa doky pozrie a povie, či sa otváram, alebo nie.
Ozaj dnes s Eliškou oslavujeme, ja narodky a Elča má dnes presne 18 mesiacov. 😀

sveva
23. jún 2008

MArse malá je rozkošná. 😀 Tak nech Vám rastie na radosť. 😅

zabkatt
23. jún 2008

Marse maličká je nádherná akurát som pozrela fotečku, aj ja by som už chcela. Za chcíľu ideme na poradňu tak potom podám info čo máme nové. Inak včera mi prasklo bruško ☹ Hrozné 😲

sarica
23. jún 2008

MARSE,MALÁ JE NÁDHERNÁ! 😵

ajciatko
23. jún 2008

Marse tak super ze to bolo tak rychlo a uz to mas za sebou...

ajciatko
23. jún 2008

Nam sa uz tiez blizi termin, doky povedal ze urcite bude krpec junovy ale este stale nemame ani len kontrakcie a ani tvrdnutie bruska, hoci sme uz na prst otvoreni, tak neviem ako to nakoniec bude, ale pravdupovediac najradsej by som to uz mala aj ja za sebou nech je spuntik s nami 🙂

sloniiicek
23. jún 2008

ahojte babulky prajem pekny dnicek a este krajsi tyzden. tak tusim aj dnes niekto spominal, ze nastupuje do nemocky, alebo az zajtra? 😀 inak ako sa mate? ja sa citim v tomto horku hrozneeeeeee. 😀

sloniiicek
23. jún 2008

jeej sveva - vsetko najlepsie k narodkam. tak drobcek bude mat priblizne rovnaky datum ako ty. 😀 zelam vam aby ste to hlavne dobre zvladli obaja a boli zdravucky. 😀

sloniiicek
23. jún 2008

marse - gratulujem k laurinke. je to kraaaaasnucke babatko. a zvladli ste to uplne fantasticky. 😀 aj ja chceeem. 😀

sloniiicek
23. jún 2008

inak mne tiez este nepadlo brusko. 😀 a v noci horsie spavam. a 3 noci po sebe som sa zobudila na to, ze ma boli brusko ako pred menstruaciou. tak som zvedava, co mi povie vo stvrtok doktorka. 😀

gajana1
23. jún 2008

montinka kde najdem tu činsku tabuľku????????????????????????????

jamik
23. jún 2008

Marse, blahozelam k dcerenke. Aj k tomu, ze ste uz tak rychlo doma. Ja som bola s Tomim 6 dmi a s Kubkom 11, Boli zlti. Tak si uzivajte spolocne chvile a dobre papkajte. 😉

Sveva, moj Kubko bude mat 18 mesiacov v stredu. Blahozelam ti k tvojim narodeninkam, aby ti vsetko dopadlo OK. 🙂 🙂

monatko
23. jún 2008

Marse, tak uz ste krasne komplet 😵 gratulujem k malickej, je zlatunka 😉

pekny tyzdnik VAM vsetkym .....

marse
23. jún 2008

dakujem babulky mala je skvela, ale stale by len papala 😀 zrejme cely tato 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre