Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

mywiel
23. jún 2008

Marse zlata babulka. 😵 🙂

Gajana: 😉 http://www.emimino.cz/pages/story/887

indy
23. jún 2008

Ahojky zdravim vsetky prajem pekny den. Marse mala je zlatucka je super ze uz ste doma. My ideme zajtra rano na prijem do porodnice a v stredu by nam mali urobit cisarsky ak sa teda malicky nestihne este pretocit Tak, nechame sa prekvapit

zabkatt
23. jún 2008

Ahojky tak už sme späť. Maličký má okolo 2200g, všetko je v poriadku a najbližšie ideme až 6.7.2008, takže nám predčasný pôrod nehrozí. Manželovi som povedala, že až do pôrodu už budem zavretá doma pri ventilátore, lebo som tam skoro umrela, jaká horúčava je vonku. 😀

macicka
23. jún 2008

ahojte kočky,

marse blahoželám, malá je zlatunká.... už aby sme aj by boli rozložení lebo to teplo ma zabije. celá som opuchnutá, s prstami ledva hýbem a nevládzem chodiť už ani na záchod, čo mi nohy opuchli ako dve papučiská!!!

my sme si tiež cez víkend cvičili kontrakcie ale zatiaľ len cvičili po 30-45 min prešli takže nič.. 😢
a celú noc sme maminke nedali spinkať, lebo nám bolo asi tiež veľmi teplo a skákali sme o 100 - 300. ☹

na poradňu ideme zajtra verím, že bude už posledná a mimčo pôjde von tento týždeň.
marianela - ja vrámci precvičovania dolných končatín vystupujem 100x na pravú a 100x na ľavú nohu na schodíky a vôbec nič to so mnou nerobí...mimčo kašle na to, je mu tam asi veľmi dobre tak čakáme kedy to príde....

montinka
23. jún 2008

zabkatt aj ja mam posledny termin zo sona 6.7.:-D

alexandra
23. jún 2008

Ahoj kocendy, marse gratulujem!!!

My ideme na poradnu v piatok, ale zatial sa tvarime, ze napriek reciam vsetkych lekarov mozno naozaj porodime 3.7. 😅

macicka
23. jún 2008

alex aj u nás to tak vyzerá, že si počkáme na 8/7 a porodíme pekne na termín... no veď uvidíme...

sveva
23. jún 2008

Ahojte baby. Tak bola som u lekára a všetko je tam dole v poriadku vonkajšia bránka otvorená a vnútorná zavretá, ale tiež povedal, že už mám dosť nízko bruško. Teda dúfam, že vydržím ešte aspoň týždeň. Mám ležať a oddychovať a malé sa už otočilooooooooooooooooooooooo. Tak sa vytešujem, že budeme rodiť normálne. 😀 😅 Prietoky mám tiež v poriadku.

macicka
23. jún 2008

sveva - tak to sú super správy!!! len tak Ďalej - neboj to vydržíš - kukaj na mňa - hrozil mi doktor predčasným pôrodom a teraz nie a nie von 😀 . drží sa kao také malé kliešťidlo 😝 už by som ho chcela vidieť a trošku pomojkať a poobhryzkávať tie malé nožany...

alexandra
23. jún 2008

sveva supeeeeeeeer 🙂 U nas sa tiez vyhrazali, ze to stihneme do 18.6. ak nebudem lezat a odpocivat.. A samozrejme ze som nerobila ani jedno a ani druhe a pozri, drzime sa 🙂

jamik
23. jún 2008

Sveva drz sa. Moj Kubko sa narodil 36+1.

sveva
23. jún 2008

Eliška sa narodila 18 dní skôr.

zmrzka333
23. jún 2008

babule ahojte
Marse gratulujem mas krasnu rodinku a mala je super zlatucka
Nakolko nemam ziadne bolesti ani nic tak som vcera pol dna teda asi od 2 hod. chodila po meste potom v nakupnom centre potom v druhom a skoncili sme o pol 10 vecer. Vysledok bol ze mam do pol lytka popraskane cievky. Boli to svrbi to je to cervene a do toho tie spuchnute nohy

marianella
23. jún 2008

čaute, čaute. tak mi sme boli dnes tiež u doktorky sme tak na 1,5cm... nič moc, od soboty len pol cenťáka 😠
a to som včera celý den behala v bojnicach po ZOO ako blazon 😀 , bolo to dobre akurát tak na dalšie krče do nohy nad ranom 😠 . doktorka chce ešte čakať do štvrtku 🙄
kamoška mi dnes poradila, že si mam zobrať fit loptu a robiť take polo drepy opreta rukami o nu, že jej to pomohlo a behom 3hodin sa otvorila na 8cm, tak to asi skusim 🙂

alexandra
23. jún 2008

Michael 39+1 🙂 To vychadza na tuto stredu 😀

alexandra
23. jún 2008

marianella alebo ak mas nejake zaklady brusnych tancov, tak krut bokmi a kratko nimi tras 🙂

marianella
23. jún 2008

alxandra 😀 😀 😀 , to mysliš važne 😀 ??

alexandra
23. jún 2008

No jasneeeee 🙂 Vola sa to shimi 😉

majkotanicka
23. jún 2008

PEkný den, želám všetkým. 🙂

majkotanicka
23. jún 2008

dievčatá, chcela by som sa informovať. začína mi dosť tvrdnúť bruško a dosť často, je to normálne?

marianella
23. jún 2008

majkotanicka ahoj. ja si myslim že ešte také dva týždne by ti tvrdnuť nemalo, potom je to už v pohode. ale asi aj podla toho ako často, ak je to tak 4-5 krat za den tak by to nemalo vadiť 😉

sloniiicek
23. jún 2008

takze sa nam diskusia rozbehla. inak neviete, ci niekto robi tu nasu tabulku. nepamatam sa kto sa ponukol ju robit. tak ci uz ju mame. 😉

my sme tiez stale zatvoreny. a zatial sa nic nedeje. ale to teplo na ubija. 😉 som zvedava, co nam povedia v stredu na prietokoch a vo stvrtok u doktorky.

meggi
23. jún 2008

ahojky, ja idem k doktorovi zajtra, tak potom napíšem nové správičky... Inak sa cítim dobre, mne bruško netvrdne... Akurát dnes som po dlhej dobe nemohla večer zaspat, uložila som sa okolo jedenástej a o jednej sa mi zobudila dcérka a stále som ešte nespala... Neviem, či to bolo tým teplom, či čím... ale sa mi moje malé mimi pekne prehadzovalo a ja som si nemohla najst tu správnu polohu...
Marse- gratulkooooooooooooo 🙂 🙂 🙂

macicka
23. jún 2008

marianela tak to je super - údajne na pôrod je dobrý aj sexík - a to si myslím, že je príjemnejšie ako skackať na fit lopte alebo brušné tance... 😀 my to asi dnes vyskúšame s manželíkom, lebo je mi fakt nanič z toho teplúčka 😝 😝 😝 😝 😝
nestíham sa chladiť - už jem ľad, zmrzlinu a podobné veci...

sarica
23. jún 2008

Ja to už vidím,že si tu budem písať ešte aj 42.tt 😠

macicka
23. jún 2008

šarica podobne

sarica
23. jún 2008

Marianela,mne nepomáha sexík 🙄 -stále som tu celá 😅

macicka
23. jún 2008

to ani nehovor ja som sa na to spoliehala 😖 .

ria.riuska
23. jún 2008

Ahojte babulky, tak sa hlasim... Som prijata na BVSP, na fakultu masmedii, prijimacky sme v piatok urobili skvelo, tak sa tesime... 🙂
Ku doktorkovi ideme zajtra rano na deviatu, tak sa potom ohlasim, ze ci teda budem julova, alebo nie...
Macicka, my sexikujeme o stosest cely cas, a babenko nie a nie von... Ale ja sa celkom tesim, a uzivam si este pohodicku a klud, kym je v brusku... No ale tie opuchnute nozicky a v noci ani za svet spinkat... 😒 Uvidime, tie nase deturence sa aj tam prihlasia az ked sa im bude chciet.

ria.riuska
23. jún 2008

joj, dievcata, este som sas chcela spytat, ze ked nie som vydata, ako treba na matrike vybavit to cestne prehlasenie o otcovstve, ci co to bolo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre