Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

mywiel
24. jún 2008

Ja kludne zaciatkom jula, lebo este MM ma vela roboty v praci, no a potom si moze zobrat 3 tyzdne dovolenky v july. 🙂 😵

fazuliatko
24. jún 2008

no to ja som skoro cele tehu doma.od tretieho mesiaca nepracujem.tak uz sa neviem dockat.mame rizikove.ale teraz je to ok,tak aj rodit ideme normalne... 😀

mywiel
24. jún 2008

Ja som doma od osmeho na PN aj ked sme ok, uz sa mi nechcelo robit... 😀 😉 A uz mas tasku do nemocky zbalenu? Ja uz ano. 😉 🙂

fazuliatko
24. jún 2008

no ja uz asi mesiac a pol... 😀 ja som cele tehu tak trochu dost v strehu a vsetko poctivo studujeme... 😀

mywiel
24. jún 2008

Kde je ta tabulka kde su uz prve babatka? 😅 😕 😵

fazuliatko
24. jún 2008

vcera bola vlozena medzi albumy,tak si otvor vcerajsok a je to ako julovky 2008 a sa mi zda,ze nazov je nase babatka,alebo nieco take. 😀

mywiel
24. jún 2008

Hmm hladala som ale nevidim to... ☹

mywiel
24. jún 2008

A ako ides rodis s epi? Ja sa tak bojim cisarskeho, ze asi ani epi nechcem, radsej do vody. 🙂

fazuliatko
24. jún 2008

ja idem bez nicoho...no a ak bude zle,tak epi...chcela som tiez do vody,ale to by som musela ist do inej nemocky a to je 40min.autom 😅

mywiel
24. jún 2008

Ja to mam 10 min. len dufam, ze ta sala bude volna lebo len v jednej je vana a neda sa to rezervovat dopredu tak uvidim ked to pride. 😅

fazuliatko
24. jún 2008

no to uz si pisala niekedy davnejsie...no ved uvidime...

maculik
autor
24. jún 2008

ahojte tehulky (a maminky) 🙂 Co mate nove? este som nestihla precitat. len som zazrela, ze marse pridala foto Laurinky, kraaaasna 😵
ja som bola cez vikend u manzela, vcera sa tu nerobilo, no a dnes som planovala ist o siestej vlakom od neho, ale nechcelo sa mi vstavat, tak som isla neskor a az teraz som dosla do prace. Akoze som bola u doktora 😉
a vy ako? cez vikend ziadne nove mimi?

sloniiicek
24. jún 2008

ahojte babulky. tak u nas je vsetko po starom zatial. 😀 nic nemame nove. zajtra ideme na prietoky. 😉

marianella
24. jún 2008

mywiel šikulka 😉 , velmi pekná perinka 🙂

macicka
24. jún 2008

tak už som späť. všetko je v poriadku, prietoky ok krčok drží a vôbec sa neotváram - takže si určite počkám na termín. už sa teším ☹ dovtedy vypustím dušu z toho tepla a opuchov.

mywiel - perinka je super - mohla si pošiť viac a predávať - to by bol biznis 😀 😀 😀

maculik
autor
24. jún 2008

slonicek, ved este mas cas 😀
a nemala aj avanka uz mat po cisarskom?
ozik, marse, ked sem zabludis a precitas si, nemohla by si mi, pls, nafotit, ako sa bali nasiroko a poslat mi to mailom? Tu to totiz nepraktizuju a takze ani v nemocke neukazuju, a ja vobec neviem, ako sa to robi ☹ A chcela by som aspon mesiac tak balit.

marianella
24. jún 2008

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
tu su tie nase pokladiky 😉 😉

macicka
24. jún 2008

behla som aj na obed - keď už som bola v meste.... fajnový špenátik so zemiačikmi som si dala a nato super porciu zmrzliny. mňam.... 😀

maculik
autor
24. jún 2008

macicka, to uz hadam nejako dobojujes. Uz len 2t 🙂 Pozri na nas ostatne, este stale 5t 😅
Aj tu je teplo, ale nastastie sa to drzi "len" okolo 25, ale hlasia stale tak. Tiez som cela opuchnuta. A ak vy mate na tych opuchnutych nohach a rukach take blede fliaciky? Ja uplne a vyzera to hrozne. Predtym som to nemala, tak predpokladam, ze je to asi z tych opuchov... 😕

maculik
autor
24. jún 2008

mnam, zmrzku by som si dala 😵 Ja som neodolala vcera a v Mc Donalde som si dala ten super zmrzlinovy shake - dala som si maly, ako vzdy pred tehu, no zistila som, ze teraz by som zvladla kludne aj velky 😀

zabkatt
24. jún 2008

Bože babule, ja som oprala už tretiu práčku a medzitým som sa musela už 4 krát osprchovať ako zo mňa tečie. Pomóc ja už chcem rodiť 😲

maculik
autor
24. jún 2008

zabka, este nie, este to tu vydrz 😉

sloniiicek
24. jún 2008

maculik - ked uz by som to mala rada za sebou. v tychto horkach. ale mala musi este do zajtra pockat minimalne. lebo si este chcem vybavit epid. 😀

macicka
24. jún 2008

maculík - príjemných 25 je tak v noci cez deň je to aspoň u nás 32-36!!!! ☹ tak teraz sedím pred pc len v nohavičkách a aj tak mi je teplo - som tesne po osprchovaní ale nejako to už necítim - takže počkám ešte chvíľku a potom šup - šup pekne znova!!!!

fúúúúúúúú taká zmrzka od mc donald - to by som si dala - musím manžela nahovoriť aby sme behli do mc.

idem si dať nejakú vodičku s ľadom nech sa trošku schladím....

maculik
autor
24. jún 2008

slonicek, tak to zase chapem, ze v tych teplotach, co tam mate, to musi byt hrozne. Tu je tak okolo 25 a mam dost... Nikdy sa velmi nepotim, dokonca ani v saune, a teraz len vyjdem von a uz mam tricko mokre.
Tak mozno tento tyzden sa Ti to uz rozbehne, ved uvidis 😉

monatko
24. jún 2008

baby, mame to blbe, ale zas predstavte si, ze by sme boli septembrove a cele leto by sme to museli s bruskami pretrpiet...... no neviem ako vy, ale ja som rada, ze si to odbijeme v juli 😝

macicka
24. jún 2008

maculík, ja nemusím ísť ani von - stačí mi sedieť pred TV a normálne mi stekajú prúdiky potu. potím sa ako 150 kg chlap..

macicka
24. jún 2008

monatko to je pravda, lebo to by som si asi hodila mašlu....

fazuliatko
24. jún 2008

ahojte babulky...boze to tam mate ozaj hotovu saunu...tu mame tiez chladnejsie,tak v pohodicke,rifle tricko a sem tam mikina... 😀

sloniiicek
24. jún 2008

maculik - jeej ta teplota je super. ja sa tiez potim ako somar v kufri. a monatko - mas pravdu, este ze nie sme augustovky a vyssie. 😀 to by som sa asi zblaznila. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre