Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

macicka
24. jún 2008

čožéééééééé, pošli trochu zimy - čo by som dala za to, keby bolo len 25 stupňov....

monatko
24. jún 2008

fazuliatko, a ty si z ktoreho polu???????? 😀

macicka
24. jún 2008

zo zimného 😀 . ja sa idem opražiť.... ☹

maculik
autor
24. jún 2008

no, min.leto som na pocasie tu nadavala, no teraz som rada, ze je to tak, ako to je. A si predstavte pre drobcekov, ake to musi byt - a ti nam ani nevedia povedat, ze je im horuco, chudiatka...

mywiel
24. jún 2008

Aj tu je 25C polooblacno, takze celkom pohoda. 😉

montinka
24. jún 2008

maculik ale ved drobcom sa v brusku nemeni teplota ci ano?

mywiel
24. jún 2008

Nie nemeni, ona asi myslela ked uz budu vonku... 🙂 😉

maculik
autor
24. jún 2008

ano, tak som to myslela 😀

montinka
24. jún 2008

aha. 😅 no ved to chudatka. bude im teplo ale to zistime ked budu moc mrzute.

mywiel
24. jún 2008

Ja som velmi rada, ze budem mat letne babo, ved prechadzat sa s kocikom po snehu to je onicom. 😀

montinka
24. jún 2008

ale aj ja som radsej ze bude leto ked sa narodi. bude teplucko,nebude sneh presne ako sponas a ani tolko chorob ako byva cez zimu

mywiel
24. jún 2008

Ja mam nabalenu taku tasku do nemocky akoby som sla na tyzdennu dovolenku... 😀 😀

montinka
24. jún 2008

hm ja nemam este nic zbalene 😅 😅 😅

mywiel
24. jún 2008

Ak budete mat dievcatka, kedy im date prepichnut uska na nausnicky ci nebudu nosit, len niekedy neskor ak sa same rozhodnu ked uz budu vacsie? Lebo tu sa to malym babatkam nerobi... 😕

montinka
24. jún 2008

hm no tu to vraj prepichuju v porodnici ak mas so sebou nausnice. ale neviem ci je to tak vsade alebo len u nas

mywiel
24. jún 2008

Ja rozmyslam ze dam babu nastrelit az ked bude mat rok a pol, nechcem trapit take male babo. ☹

montinka
24. jún 2008

no neviem ci ho to nebude boliet viac ked bude vacise

mywiel
24. jún 2008

Kupim si krem na znecitlivenie a aspon mu to budem moct vysvetlit, lebo som videla v niektorych albumoch novorodeniatka s nausnickami a pride mi to take divne, ved si to mozu ruckou zatrhnut este take male... 😕

montinka
24. jún 2008

no vsak ako chces.ja to zatial neriesim kedze bude prekvapko.🙂

maculik
autor
24. jún 2008

ja ak to bude dievcatko, tak dam prepichnut podla toho, co mi tu poradia - ale chcela by som skor, ako bude mat polroka. no ale uvidim, mozno to bude chlapcek a nebudeme to musiet riesit 😀
monti, ja tiez este nie som zbalena 🙂

mywiel
24. jún 2008

No ved este mate cas. 😉 Ja zacinam s masazou hradze... 😅

monatko
24. jún 2008

mywiel, ja by som praveze povedala, ze cim skor jej to date spravit, tym lepsie...... to babatka tu bolest ani nevnimaju, vraj to je rychlovka 😉

montinka
24. jún 2008

monatko tak isto som to myslela aj ja ze je asi lepsie kym je babo malicke dat to prepichnut. maculik ja si stale vravim dnes sa zbalim,dnes sa zbalim a zatial som sa akosi k tomu nedostala.😀

maculik
autor
24. jún 2008

ja tiez nie, ale chystam sa bud.tyzden, ked uz budem u manzela. ale kupila som si nocnu koselu, to je pokrok 😀

zabkatt
24. jún 2008

Spravili ste mi chúťky, ešteže mám plný mrazák nanukov, lebo by som umrela. 😀

maculik
autor
24. jún 2008

zabka, mnaaaam 🙂
ja pojdem z prace na tu zmrzku, lebo tiez mam chutky 😵
pomaly koncim, o 10min odchadzam z prace, aj ceresne si pojdem kupit a celkovo doplnit chladnicku. tak zatial pa a pekny vecer.

ria.riuska
24. jún 2008

Ahojte dievcata... My sme dnes boli na poradni a stale nic, malickej sa akosi nechce ist von... A maminka je taka nemozna... Dnes ako som prisla od lekara, normalne som si musela pospat aspon dve hodiny...
😅
Na obed som si z lenivosti urobila len cestoviny so syrovo sunkovou omackou... Takze sa asi treba pobrat ku zehleniu 😒

ria.riuska
24. jún 2008

Jaj, a este som sa chcela spytat, ze kto robil tu tabulku julovych babatiek, lebo ja to nedokazem rozlustit, je to velmi slabe rozlisenie...

maculik
autor
24. jún 2008

ria, robila ju michaela, ked tak jej napis 🙂
inak, gratulujem k prijatiu na skolu 😀
tak ja uz naozaj zdrham, pa pa

matinka
24. jún 2008

babulky, len aby ste vedeli, kam sa mozete tesit 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre