Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

sarica
15. máj 2008

Tak fajn.Som kľudná.Mám na sebe 12kg,z toho malá má2kg a do 40tt bude mať aspoň 4kg/tým sa utešujem,že bude veľká/.Lebo ja ak priberem 20kg a dieťa bude mať 2,5kg mňa asi hneď z pôrodnice odnesú na ARO. Srandujem........

sloniiicek
15. máj 2008

matinka - ja netusim. mne chuti uz od zaciatku malo jest. prve 3-4 mesiace mi byvalo zle od zaludka (ale nevracala som, len som nemohla nic jest).

marianella
15. máj 2008

no lučim sa, idem lahnuť, som volaka zoslabnuta 😒

kiana
15. máj 2008

ja by som tiez brala keby sa drobec narodil 2 tyzdne skor, lebo mame s manzelom vyrocie 9 rokov co sme spolu a bol by to krasny darcek

ja som pribrala 6 kg

kiana
15. máj 2008

marianella, tak si len pekne odpocin aby si bola plan sily 😉

gogos
15. máj 2008

caute kočky. Chcem sa opýtať jednu vec. Aké oblečko beriete do pôrodnice pre bábo. Myslím, už keď vás prepustia a pôjdete s ním domov. Keďže bude teplo....... Poradte ☹

alexandra
15. máj 2008

matinka nohavicky som aj pred tehu nosila podbruskove, takze to je v pohode, netlaci 🙂

sarica este plodova voda minimalne 3litre = 3kg, placenta 0,5kg a viac, voda co mas v tele.. 7 kg minimalne 😉

kiana
15. máj 2008

ahoj gogos, vsetko zalezi od pocasia, ako teplo bude. Ale predpokladam, ze nejake body, ciapocku, ponosticky 🙂

alexandra
15. máj 2008

gogos babo nema termoregulaciu, takze treba mat cele telicko zakryte.. Beriem teda:

- bodinko so zapinanim naboku (H&M maju 2-packy v roznych farbach, cista prijemna bavlnka)
- dupackove nohavice
- kabatik na 3 gombicky
- tenka ciapocka, podbradnicek (babo v zaciatkoch obcas dost grcka), rukavicky a tenunke papucky
- spanielska deka (idealna do tepla, prepusta vzduch, babo sa v nej nepoti)

maculik
autor
15. máj 2008

jej alex, diky, to si aj ja hned kopirujem 😀 V H&M maju fakt krasne tie bodynka, aj v Benettone, ale tam su uz trosku drahsie. a aku velkost beries?
ja som pribrala 10kg, sa to akosi rozbehlo, najprv nic a teraz sa to rozbehlo. vazim sa len u doktora, takze vcera som to videla akturalne.

marse
15. máj 2008

Ahojte babulky 🙂 prisla som vas na skok kuknut, este som stale 2v1 😀 ja poslednu dobu vobec v noci nemozem spat, sa zobudim o 1,00 vyspata ako rybicka a potom sa len prehadzujem a tocim. Duracelka stale tlaci a kope, prisla som na to ze to moje dieta sa plne vymyka statistike ze dieta v 34tt ma prespat 95% dna. cha cha 😅

co mate nove?? vsetky dufam plne v poriadku. ked sa uz rozpravate o TP tak ja by som v najhorsom prijala 10.6. to uz budeme v 37tt a prave vtedy mame vyrocie s muzikom 5 rokov 😵

alexandra
15. máj 2008

maculik vzala som 2ks 50-tiek... to je do porodnice a rezervne... Inak mam 56 a 62..

Mne staci kedykolvek po 6.6., potom je mi to jedno..

maculik
autor
15. máj 2008

kocky, vy tu teda hadzete datumy.... ale zase, vsetky ste tak 3t predomnou, takze to len mne sa zda priskoro.
mne by vyhovoval taky datum, ako vychadza, lebo 24. ma manzel meniny a 25. mam ja narodky 🙂

alexandra
15. máj 2008

maculik ved kludneee 😉 Mne je to v podstate tiez jedno, len keby ma nehcala vyspaaaaaat

gogos
15. máj 2008

maculik to by ste mali obaja krasny darček. Ja mám 24.7. tiež narodky, takže ten dátum schaľujem 😀 😀 😀

marse
15. máj 2008

ja by som tiez nemala nic proti keby sme dokonca par dni aj prenasali aspon budem vediet ze mala bude ok, ale keby tak strasne netlacila na mechur lebo za den idem aj stokrat a v noci asi 20 normalne pri tom schudnem 😅

gogos
15. máj 2008

ahoj Marse. Tak LAure odzvonilo, môj drahý vybral definitívne meno VIKTÓRIA, takže predsa len nám dvom ostane niečo spoločné. 😉

mywiel
15. máj 2008

Ahojte ja by som prijala aj 21.6. to by bola mala blizenec ako manzel, ale datum mam 13.7., takze to moze kludne prist aj v juni, to uz by hadam nebolo tak skoro v 37t nie? 😕

alexandra
15. máj 2008

u nas to je jedno, 1.7. ma otcova priatelka, 4.7. by to bolo presne 1,5 roka medzi synom a dcerou, 9.7. ma narodky sestra, 18.7. nas krstny tata, 19.7. moj otec... 😀 A nevlastny syn je Palko a tatino peter, tak aj im na meniny sa moze 😀

marse
15. máj 2008

ajoj gogos vsimla som si, tiez krasne meno vrelo odporucam 😀 U nas tiez manzel vybral Viktoriu, tych chlapov to k tomu nejako taha 😅

alexandra
15. máj 2008

mywiel v 9 mesiaci je to uz skoro az jedno (cize od asi 36tt)

mywiel
15. máj 2008

No tak to aby som si pohla s tou MD, dufam ze ma uz necha coskoro doma idem na kontrolu buduci tyzden. 😉

alexandra
15. máj 2008

Ja idem tento piatok a tiez uz si musim vypytat papierem kurnik.. stale som mala pocit ze mam cas a zrazu je tu 34tt, ja nemam poprate, no hruza 😀

matinka
15. máj 2008

mi to pripada ako fraza z jednej davnej sutaze: "A z vykladu si vyberam .... " 😀

maculik
autor
15. máj 2008

alex, aj maly tak vystrajal? 🙂
to nase kopka tak sporadicky a fakt len mierne, este ani raz som nepocitila nejaky naozaj vyrusujuci kopanec, takze sa tesim, ked vobec da o sebe vediet - aj ked posledny tyzden je to castejsie a silnejsie, tak si to uzivam 😀
a raz, ked som pritlacila tam, kde koplo, tak som citila take uplne tvrde, ako sa zaprelo nozickou alebo rucickou alebo niecim inym, tak to bolo super 😵

mgurnak
15. máj 2008

ahojte, ja zasa len tak na skok...na MD idem uz na buducu sobotu 24.5.....baby, uz mate nakupenu celu vybavicku alebo si to nechavate na neskor.......ja nemam ani potuchy, kedy to mam nakupovat...aj ked nejake vecicky sa u mna uz najdu.... 😉

mywiel
15. máj 2008

Ja uz mam nachystane vsetko uz len nahadzem do tasky co chcem do porodnice a je to. 🙂

marse
15. máj 2008

ja uz mam vsetko nastastie, ako v skrini pochystane, tak tasku aj do porodnice aj pre male nech sa muzik potom netrapi 🙂

gogos
15. máj 2008

ja som v praci do 31.5 takze na MDD už budem vegetiť doma. Ešte mám 6 dní dovolenky, takže do práce dnes idem posledný krát tento týždeň, zajtra poradňa a potom už iba 4 dni. Jupíííííííí 😎

marse
15. máj 2008

matinka to myslis tie cukrovinky Cierny princ???? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre