Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

mywiel
18. jún 2008

Macicka tu je to trochu ine ako na Slovensku preto sa tu robia tie porodne plany. 😉

mywiel
18. jún 2008

Ja to take dlhe nemam ako tu len za pol strany co je pre mna najdolezitejsie. 😉

http://www.starostlivostodieta.sk/priprava-na-p...

sveva
18. jún 2008

Ahojte baby. Je tu niekto?
Ja som do kočiara dávala perinku, alebo deku nič iné a prikrývala som ju obyčajnou plienkou, keď bolo veľmi horúco. Ale je pravda, že Eliška bola zimné dieťa, takže v lete už sedela.

sloniiicek
18. jún 2008

ahojte babulky. tak ako to vyzera s marse? tusim ziadne nove spravicky? 😀

ria.riuska
18. jún 2008

Ahojte dievcata, s radostou sa pasujem do roly posla dobrych sprav...
Mame dalsiu junovu julovku 😉 Marse pisala, ze mala Laurinka sa narodila dnes o 14.35 hod s mierami 3100 g a 47 cm. Obe su v poriadku 😵

lenka2111
18. jún 2008

ahojte, super! Blahozelam Marse, myslim ze to super zvladla ved len rano sla do nemocnice a uz je mala na svete 🙂 ... Dako sa to tu rychlo rozbieha.. ved je este len polka juna... ja sa asi toho svojho terminu nedockam. Len dufam, ze nebudem prenasat. Ja sa chystam malu v kociku zakryvat len plienkou a ak sa nahodou ochladi tak este dekou, a na jesen uvidime. Baby kupili ste si niektora nosie, aby ste mohli deturence nosit po byte resp. ked pojdete niekam von a nebude sa vam chciet trepat kocik. Ja sa neviem rozhodnut ci je lepsie mat nosic alebo satku. Co myslite?

ria.riuska
18. jún 2008

Leni, s tym si este lamat hlavu nemusis... Ja som tiez rozmyslala, ale prvy mesiac, ked sa to male husatko narodi nie je dobre pouzivat ani jedno ani druhe... A po mesiaci uvidis sama, podla mna... Okrem toho, ked si predstavis ten hic vonku, budes rada, ze malinke nemusis nosit a potit sa... Ja este sama neviem, ale asi sa rozhodnem az s babom... Obe maju aj pre, aj proti.

mywiel
18. jún 2008

Jeej blahozelam Marse, nech sa rychlo zotavi a posle foto malej. 😉

avanka
18. jún 2008

Indy a kedy ides na sekciu?
Anita a kolko ma tvoje babo, ked je male?

mywiel
18. jún 2008

Satka moze byt od narodenia, nosic od 4 mesiacov. 😉

indy
18. jún 2008

Lenka ja mam kupenu satku storchenviege. Satka je dost variabilna da sa s nou dietatko uviazat do roznych poloh. Hlavne pre novorodenca je idealna ked sa da viazat do kolisky lebo tak malinke babo by nemalo byt vo zvislej polohe ako je to pri nosicoch Tu na koniku je dobra diskusia nosenie deti alebo na stranke nosime.sk je toho vela aj testy satiek a roznych nosicov

indy
18. jún 2008

Velke blahoprianie Marse k Laurinke zelam im vela zdravia

ria.riuska
18. jún 2008

Ja som videla aj nosice 0+, ale uznavam, ze to moze byt aj marketing... 😠

indy
18. jún 2008

Avanka ideme v utorok na prijem a v stredu 25 rano bude sekcia ☹

mywiel
18. jún 2008

Ria ako hovoris na klby to nie je dobre ani na chrbticu kym babo nedrzi hlavicku... ☹

indy
18. jún 2008

Su aj take nosice napr. ergo, ale do toho sa musi dokupit este novorodenecka vlozka

mywiel
18. jún 2008

Mna moja PA tie nosice vobec neodporuca len satky, tu su proti tym nosicom dieta ked je dobre uviazane v satky ma zadocek nizsie ako stehenne klby, klby su nasiroko, chrbatik ohnuty ako v brusku a hlavka tiez zaistena v nosicocho ma zadocek vyssie ako stehenne klby, chrbatik na rovno a hlavka nie je podopreta to preto neodporuca sa skor ako 4-6 mes. detom.

mywiel
18. jún 2008

Ked budete nosit babo vo zvislej polohe v satke od narodenia 1 hodinu denne tak ani nemusite balit na siroko potom... 😉

indy
18. jún 2008

Baby co nosia casto a maju s tym skusenosti tak od narodenia doporucuju satku a od tych 4-5 mesiacov nosic ako hovori Miwiel

mywiel
18. jún 2008

Tu to odporucaju PA tak dokonca nas chodia to naucit domov ako sa ta satka spravne viaze od narodenia moze byt vo zvislej polohe alebo poloha koliska, neskor vacsie dieta sa moze nosit na stehne na boku alebo na chrbte vzdadu. 🙂

indy
18. jún 2008

Ja uz sa na nosenie velmi tesim vcera som satku akurat oprala a skusala som uvazy s babikou 😀 ale teraz mi este zavadzia velke brusko tak to budem trenovat az s malinkym Juj uz sa tesim ako si ho tam pritulim a mozno zvladneme v satke aj kojit

mywiel
18. jún 2008

No s bruskom sa to veru tazko trenuje. 😀 Nosene deti aj menej placu. 😉 Tak pa ja uz letim na moje tehu plavanie, pekny zvysok popoludnia. 🙂

indy
18. jún 2008

Jej to mate Mywiel super ja to budem muset zvladnut sama ale na youtube su videa ako sa viaze tak aj to pomoze A zo zaciatku hlavne natrenujem viazanie kolisok

monatko
18. jún 2008

jeeeeee paraaaaada, Gratulujem Marse 😵 😵 😵

indy
18. jún 2008

Kto by sa chcel inspirovat tak toto je dobra stranka http://www.nosenideti.cz/clanek.php?clanek_id=33

lenka2111
18. jún 2008

super dakujem, tak to skusim aj ja s tou satkou 🙂

jamik
18. jún 2008

ja som Kubka nosila v satke a bolo to super. Dokonca aj starsieho Tomika som tam v pohode odniesla. Vobec som necitila jeho 18 kg. ja som jednoznacne za satku. Zisla sa mi vyborne v Tatrach. Dve fotky som dala do albumu. A bolo to sikovne aj do mesta. Uz sa tesim, ako tam budem nosit babenko. 🙂 🙂

miminka
18. jún 2008

ahojte aj ja sa pridavam ku gratulaciam a maminke aj malej prajem vela zdravia a stastia.

baby a kde ste kupili tu satku ja ju nikde nemozem zohnat?

monatko
18. jún 2008

jeeeee Jamik, aki turisti 😉 perfektne!!!!! ozaj, ked sme pri tych tatrach, myslite si, ze je vhodne ist s malinkym babom do tatier len tak na vikend?

indy
18. jún 2008

Mimi ja som si ju objednala na stranke nosime.sk Tam su aj testy satiek lebo ich je tam vela znaciek a aj cenovo rozdielne Jamik krasne vam to pristane v satke 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre