Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

mywiel
13. júl 2008

Aby babo po narodeni nemalo zltacku, je dobre pit niekolko dni pred porodom caj z mysieho chvosta, ten sa dostane potom do mlieka a babo ho dostane v prvom kolostre. Tento caj je aj dobry ako nahrada vitaminu K lebo ma dobre ucinky proti vnutornemu a vonkajsiemu krvacaniu, takze je dobre aj pre dieta aj pre mamu. 😉

dan.ka
13. júl 2008

Dobré ráno 😉 tak tady u nás v Ostravě byla super noční bouřka, jsme stále 2v1.Ale skvěle se aspon spalo a co tady nového??

lumah
13. júl 2008

Ahojte maminky-mám termín začiatkom augusta, ale kedže čakám dvojky, stíham ešte jul 🙂
Boože pozerám, že su tu samé prenášačky. 😝

mgurnak
13. júl 2008

ahojte baby...ja som tu sice vela neprispievala...ale sem tam 😉 len vam chcem povedat ze uz som mamina...7.7. o 20:20 sa mi narodil syncek 50cm a 3960g....a uz som konecne aj doma...len si este mam problem sadnut, lebo tam n\mam peknu modrinu..ale aj to hadam prejde...tak vsetkym prajem krasnu nedelu...

bessy21
13. júl 2008

ahojte. pisem za segricku.
Uziva si radosti z maleho Samuela, ktory ju riadne potrapil od piatku a nakoniec prisiel na svet sobotu o 2:17 cisarskym. Je to chlap ako hora s 55 cm a 3890 g. Obaja su v poriadku a dnes su uz aj konecne spolu na izbe.

dan.ka
13. júl 2008

Mooooc gratuluju novopečeným mamičkám 😉 At jste obe dvě co nejdříve v pořádku a ted zbývá akurát aby jsme porodily i my maminky čekatelky zatím 🙂

mywiel
13. júl 2008

Aj ja gratulujem k novym babatkam, u mna to vyzera az na buduci tyzden... 😒

dzanka3
13. júl 2008

ahojte julovky.... aj ja pripajam a srdecne gratulujem vsetkym narodenym babetkam a aj ich stastnym rodicom....

ani u mna sa nic nedeje....snad v priebehu tyzdna sa to rozbehne..ved tie nase babetka uz budu takee velke 😅

avanka
13. júl 2008

Aj my s Lukaskom gratulujeme k novym babatkam 😀 😀

meggi
13. júl 2008

Aj my s Karolinkou sa pripájame ku gratulácii - mamičkám prajem vela mliečka a dobručké detičky...
Ja idem zajtra na sono, tak som zvedavá, čo mi povie... Držkajte sa 😉

lenockaaa
13. júl 2008

ahojteee tak gratulujem dalsim novym mamickam 🙂 a ich detickam....
my mame dalsiu kontrolu az v stredu, tak som zvedava co bude nove...

mywiel tak ani ty este nic? ani nic necitis? ja absolutne nist 😀 😀

zabkatt
13. júl 2008

Ajoj pripájam sa ku gratuláciám novým mamičkám a ich pokladíkom. 😀

num7976
13. júl 2008

aj ja sa pridavam ku gratulaciam a prajem vela zdravicka!
dandy termin mam 23.uz som si to prepisala,takze v podstate este 10 dni cas,ale uz by som veru sla hned ako povacsina stadialto,ze...my mame tiez kontrolu zajtra,tak som zvedava,ako dopadneme,snad nam povedia same dobre spravicky a nebudem este prenasat..
a ten caj z mysieho chvostu?pani uz popisu kadeco,ze..no ja to radsej pit nebudem,staci ze mam pit tu malinu,neznasam bylinkove caje ale tak v tomto sa prekonavam..ale tiez nic necitim ze by sa nieco dialo..

pampuliacik
13. júl 2008

ahojte julovky 😀 , pripajam sa k vam-cakatelkam- snad onedlho to uz bude. vidim, ze to pekne rozbieha-gratulujem vsetkym novopecenym mamickam. mna dnes cely den bolia krize a v podbrusku, ale to zrejme nic neznamena 😒 mavate aj vyslovene "cvicne" kontrakcie - ja ani nie, skor len take pobolievanie brucha ako pri ms

sloniiicek
13. júl 2008

ahojte babulky. tak ja som sem nachvilku nakukla. este stale sme pokope. 😒 dnes sa od rana necitim velmi dobre. takze uvidime ako to dopadne. kazdopadne zajtra nastupujem do nemocky. a pravdepodobne v utorok by sa mala mala narodit, ak si to nahodou nerozmysli skor. 😉 tak sa zatial drzte a ja sa potom ozvem. 😀

simka9122008
13. júl 2008

Tak držím palce nech je to čím skôr za tebou
Halo zmrzka kde si si ešte celá?

sloniiicek
13. júl 2008

vdaka simka. zrmzka sa tusim neozvala. tak mozno si ju uz nechali v nemocke. 😀

trpezliva
14. júl 2008

Ahojte! Slonicek uz rodi, drzte jej palce!!!! 😵

mywiel
14. júl 2008

Lenocka nie nic...idem dnes poobede tak potom napisem, ze co nove mi povedal doki. 😕 😅

mywiel
14. júl 2008

Mum to nie je kadeco, moja mama je lekarnicka a toto mi poradila moja poradkina laktacie na kurze, vsak ho pit nemusis ked nechces, ja budem rada ked moje babo sa vyhne zltacke.

fialllka
14. júl 2008

kika:

diky za info o andrejke 😉 drzime palec a daj potom vediet dalsie novinky 😉 to uz dnes bude teda Matka na svete, jupiiiiiiiiiiiiiii a nevies blizsie info? 😉

ajciatko
14. júl 2008

ahojte, uz sme spat z nemocnice, tomasko je uzasny, ale stale by papkal.....

jamik
14. júl 2008

mywiel, neviem, ci pitim caju sa vyhnete zltacke. Zltacku sposobuje nadostatocna cinnost pecene u deticiek a hlavne krvna nekompatibilita medzi matkou a dietatom. A neviem, ci ta vtedy zachrani caj. A kto vie.

mywiel
14. júl 2008

Moja poradkyna ma 4 deti a roky praxe a chodi stale na nove kurzy a ma kazdy rok nove info, ale ako hovorim nikomu nekazem len som chcela poradit...

jamik
14. júl 2008

jasne. len som napisala nazor. Moje obe deti mali zltacku prave kvoli rozlicnym krvnym skupinam. Ale skusim si ho pozhanat.

mirka8429
14. júl 2008

ahojte mam sms od zmrzky:rano o 9:30 jej dali vyvolavacku a 13.7.2008 o 23:15 hod prisiel na svet normálnym pôrodom Christian s mierami 3550 g a 51 cm..obaja su v poriadku 🙂

Gratulujeeeem

maculik
autor
14. júl 2008

ahojte, gratulujem zmrzke k malemu, nech sa drzia 🙂
a co je inak nove?

maculik
autor
14. júl 2008

tak uz som docitala a vidim, ze nove babatka, bessy ma riadneho valibuka, fuha 😉 Slonicek, drzime palce, mozno uz to vlastne aj ma za sebou.
my nic nove, momentalne sa ja citim uplne dobre, ziadne bolesti, nic, ostava mi len dohovarat mimi, nech sa uz posuva dole. Brusko mam totiz este uplne hore ☹ No nic, dnes idem vypratat komodu a zacnem umyvat okna, nech tu neleniviem 😀

simka9122008
14. júl 2008

Super zmrzke gratulujem a sloniček ty sa nám drž nech je to tiež za tebou.

saskarisko
14. júl 2008

Bessyn Samko je krasny chlapcek, dnes sme ho videli na zivo. A vobec nevyzera na svoju vahu, je to take drobatko 😉 Alebo sa to iba mne zda ? 😀 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre