Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

maculik
autor
5. máj 2008

zmrzka, to je zlate 😀
a tie prietoky sa teraz robia pri kazdej kontrole alebo ako to je? ja som myslela, ze sa to robi v 30t. ci to je jedno?

zmrzka333
5. máj 2008

No u nas sa to robi v 32tt a potom este v 36tt. V 30 tt sa robi taky velky usg. Co sa tyka prietokov tak to sa kontroluje pupocnik a ci je babo dostatocne vyzivovane cez pupocnik.

maculik
autor
5. máj 2008

aha, tak to je asi ono. mne totiz aj hovoril, co mi bude robit, lenze to bolo pred mesiacom, ked som sa objednavala na 3 kontroly vopred a jasne, ze som si to nezapamatala, co mi na ktorej bude robit. este k tomu to hovoril po anglicky a lekarsky, takze som nerozumela 😅 Ale myslim, ze najblizsie na konci 30tt bude kontrolovat organy a potom na konci 32tt asi tie prietoky.

dandy05
5. máj 2008

jeeej baby, aj tak som uz dneska dlho v robote a kedze mam mat kludovy rezim, tak prcham aj ja. Vyvalim sa k telke a budem hladat vhodnu polohu, v ktorej sa da aspon obstojne lezat, kedze uz ani to sa mi nedari.
A dovolenkovym a co najskor matersko-nastupnickovym tak zaaavidiiim🙂 😉
Cafte

pipinka82
5. máj 2008

Ahojte asi tu nik neni žeee????? 🙂

maculik
autor
5. máj 2008

pipinka, ja som tu. dnes je tu nejak prazdno 😅

pipinka82
5. máj 2008

no veru ale všade je takto ticho asi majú vela práce 🙂

maculik
autor
5. máj 2008

no ja mam toho dost. tiez sem v poslednom case chodim len tak uchytkom. a teraz letim na poradu, tak zatial pa 🙂

pipinka82
5. máj 2008

paaa ja idem zajtra na poradnu a som zvedavá lebo idem na glukozu 🙂

matinka
5. máj 2008

pipinka, tak si zober citronik a hlavne ryyyychle bez nadychu to vypi 😉

pipinka82
5. máj 2008

a to dnes????? a to pomôže cukor znížit 🙂

matinka
5. máj 2008

nie, to si do toho napoja mozes vyzmykat, aj ked ja som to nestihla 😅

pipinka82
5. máj 2008

to do tej glukozi to fakt???? Ale potom to bude zásah do toho testu to neva a náhodou ked budem mat cukor potom mi to nezistia a nemôžu ma sledovat 🙂 ale to dúfam že mi nehrozí lebo doma mi spravila jedna známa a mala som normu 5,5 takže super 🙂

sloniiicek
5. máj 2008

ahojte babulky. tak ja som dnes nestihla nakuknut. od vcerajska mam manzela na sluzobke v belgicku, ale nastastie zajtra vnoci sa uz vrati. 😉 straaaasne nam chyba.

tak ja nastupujem na metersku od 11. 5. 😉 huraaa. a v piatok idem k doktorovi na kontrolu. opat uvidim malinku. 😉 a vypise mi uz listok na matersku. a v pondelok pojdem ukoncit k doktorke PN.

inak uz mame hotovy aj prebalovaci pult. len manzel si zobral so sebou fotak aj s foteckami. tak ked sa vrati, tak ich dam do albumu. je to taky big prebalovak. 😉

tak zelam pekny vecer. 😀

a aby som nezabudla. pozrdravuje vas vsetkych elenita - pisali sme si dnes. neciti sa akosi v poslednej dobe dobre - ma problemy s tlakom a srdcom. zajtra ide na kontrolu a zrejme si ju uz nechaju v nemocke. tvrdne jej brusko, tak vela oddychuje. manzel jej vcera fotil brusko, tak mozno prida potom foto. a dvojcatka sa maju snad dobre, ze zajtra uvidi na sone. 😉 a vsetkym drzi palceky, aby sme vydrzali do 40 tt. 😀

matinka
5. máj 2008

pipinka, to ti dovolia aj v ordinacii, je to povolene a neskresluje to vysledky

sloniiicek, nas tatinko je tiez na sluzobke a pride az v stredu ☹ , tak sme len sami dvaja doma 🙂 . Elenitke sa to uz asi blizi, vsak? Povedz jej, ze na nu myslievame a nezabudni ju pozdravit 😉

michaela3108
5. máj 2008

Ahojte babulky,
tak aby som sa tiež pridala, náš tatinko ide na služobku v stredu...a vráti sa vo štvrtok v noci našťastie

matinka
5. máj 2008

nas tatinko nam prave volal, aspon nejaky liek na nasu dusicku 🙂 .
miska, kolko vas dnes bolo?

michaela3108
5. máj 2008

Matinka, ja som sa tiež na to vykašlala. Dnes bol nejaký na prd tlak. Nebolo mi dobre už večer a dnes som celý deň vracala. Neviem, čomi bolo, točila sa mi hlava. Ale predpokladám, že z počasia.

matinka
5. máj 2008

miska, tebe sa este normalne stava, ze vraciavas? 😕 No toto... mne sa po tych ranajkach ulavilo az presd obedom, teraz som uz sice v pohode, ale cely den som bola ako mechom udreta... zato moj krpec ma dnes asi svoj velky natahovaci den, strasne ma tlaci, ani si neviem najst polohu 😅 , idem asi trosku zehlit, snad sa umudri

michaela3108
5. máj 2008

No naša malá sa tiež nejako predvádza. Až moc. Ja sa chystám v stredu prať a žehliť plienky, čo sme kúpili. Využijem ča, keď manžel nie je doma. Ale tlačím to pred sebou. 😒

matinka
5. máj 2008

ja budem prat, az ked budem na materskej, to je az zaciatkom juna. Ja uz teraz nestiham zehlit veci, aj dnes tu mam kopu z minuleho tyzdna, tak snad to nejako do porodu postiham 😅

monatko
5. máj 2008

ahojte, aj ja mam dnes total spavy den, normalne som si poobede musela schrupnut na chvilu 😨

babulky, kolko planujete mat bavlnenych plienok?

michaela3108
5. máj 2008

Inak ja urobím všetko na svete, len žehliť ma maaaximalne nebaví. to vždy doženiem do extrému, že nemáme čo nosiť a už potom to požehlím.

michaela3108
5. máj 2008

Monatko, ja som kúpila 30 plienok a tri velké plienkove osušky. Všetci vravia, že to bohate stačí,. Aj v múdrych knihách to odporúčajú.

monatko
5. máj 2008

miska, to je aj celkom dost, som cakala takych 5 😕 🤐

michaela3108
5. máj 2008

Ja plánujem na začiatku baliť malú naširoko, čiže budem dávať pampersku a a na to bavlnenú plienku. Možno, keď budeme doma, tak iba bavlnenú. je to vraj dobré pre kĺbiky.

matinka
5. máj 2008

monatko, tie sa vraj vzdy zidu, pri odgrgavani, pri utierani sliniek, taka pomocnicka po ruke, aj ja ich budem mat do 30 ks...
... budem odbiehat, uz som postavila prat postelne pradlo a uz mam zohriatu zehlicku, tak idem zehlit 🙂

monatko
5. máj 2008

no ved jasne, to nam asi lekari aj odporucia, inak minule som citala taky clanok, ze preco sa bali na siroko iba v nasich koncinach....... je to vraj preto, lebo my a okolite krajiny mame zvyseny vyskyt vrodeneho vyklbenia bedr. klbov.. zvlastne, ze?

matinka
5. máj 2008

a nepisali, cim to je? to by ma fakt zaujimalo...

monatko
5. máj 2008

matinka, to sa prave nevie, ale tyka sa to nas, Ciech a Ukrajiny 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre