Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

mywiel
18. máj 2008

Ahojte tak ako vikendujete? My sme akurat dogrilovali a boli sme po postielku co mi pozicala jedna kamoska, uz je v albume. 😉

pipinka82
18. máj 2008

ahojte 🙂 už onedlho aj ja idem pre kočar a postielku si chodím zatial pozerat do obchodu 🙂 ale na budúci mesiac už si ju kúpim 🙂

indy
18. máj 2008

Ahojte aj my sme boli vcera v ikea a kupili sme prebalovaci pult a nejake osusky, frote uteraciky a 2 deky

alexandra
18. máj 2008

Ahojky, my sme upratovali, trosku nahanali Michaela a trosku oddychovali 🙂

matinka
18. máj 2008

My sme zostali hlavne pri tom oddychu a hned na prvykrat som si kupila slapky, lebo mi zacinaju puchnut nohy v tomto teple. A kazdy den som si poobede pospinkala 🙂

jeana
18. máj 2008

ahojte.. 😉
matinka, nastasti mne zatial nohy neopuchaju.. ale ma strasne bolia pety, ked dlhsie chodim alebo stojim 😒
ja som nemala doma manzela od stredy.. a tak to aj vyzeralo... 😀 😀
streda kavicka, stvrtok navsteva, piatok "hodinova" navsteva auparku, z ktorej sa vyklulo kavickovanie, obliehanie obchodov a vyjedanie zmrzliny s 2 susedkami do pol 11 vnoci 😀 😀
v sobotu som ale bola slusna manzelka, upratovala, prala, zehlila, slepaciu polievocku navarila a cakala do pol noci na manzelika...
nedela klasika> ranajky, kavicka v meste, obed, poobedny spanok a manzel zase prec 😠 ! na squashi 😀 😀 😀

michaela3108
19. máj 2008

Dobré ránko,
tak ďalší víkend je za nami a nám sa to pomaly ale iste kráti.
Tento týždeň, bohužiaľ až v piatok ideme na kontrolu aj na sono, tak bude vedieť, či sme otočení, koľko vážime a či je všetko v poriadku.

michaela3108
19. máj 2008

Baby od rána sa nedalo písať, ale už fungujeme. 😉

mywiel
19. máj 2008

Ahojte tak babo ma 2kg, je hlavickou dole tak super, inac doki ma nechal uz doma tak som rada. Dostala som doporuceny list od sefky, ze vraj formalne upozornenie skoro ma porazilo, takze musim ist za pravnikom, lebo ta svinucha mi nechce platit MD. 😠

michaela3108
19. máj 2008

mywiel- tak to je riadne bábenko 2kg, tak to je supiš.

monatko
19. máj 2008

ahojte babulky, tak dnes to tu nejak viazlo 😨
mywiel, dvojkilove babenko je super 😵
pekny vecer vsetkym..

matinka
19. máj 2008

ahojte, mywiel, no pekne 😉 a tu sefku ze pozdravujem... len sa nedaj!
miska, ides zajtra cvicit? Ja sa chystam 🙂
jeana, no pekneeee 😀

mywiel
19. máj 2008

Inac pytala som sa na tu stikutku babatka, doki povedal ze to je dobry znak, ze si cvici dychanie a plucka.
Stale zavreta tak fajn. Za mesiac mi budu kontrolovat kontrakcie tymi elektrodamy co sa pripajaju na brucho, cize sa mozem za mesiac uz pripravit ze to pomaly bude zacinat... ☹

michaela3108
19. máj 2008

Ahoj Matinka, ja idem určite, už ti mi to aj chýba 😉

mywiel
19. máj 2008

Zajtra si idem do lekarne po specialne pancuchy co mi predpisal doki, vraj to mi na moje opuchnute nohy pomoze. 😉

michaela3108
19. máj 2008

mywiel, veľmi ti opúchajú nohy?. Mne teraz začali, ale iba ka veľa chodím.
Tak to zatial neriešim. No ale v tomto teple nosiť pančušky bude tiež zážitok 😒

mywiel
19. máj 2008

No len po clenky ale aj tak je to na nervy lebo balerinky uz neobujem... 😠 ☹ Tie pancuchy budem nosit len doma alebo vecer, tu zatial tak teplo nie je.

michaela3108
19. máj 2008

Tak to je aspoň znesitelné. Ale vieš, vždy sú dva uhly pohľadu, čiže si treba povedať, že už LEN mesiac a kúsok 😵

alexandra
19. máj 2008

Ahoj kocky, mzwiel gratulujem, ja by som mala ist asi zajtra, je najvyssi cas ist na MD 😀

sveva
19. máj 2008

Ahojte
Mywiel bábo má peknú váhu. 😵

sveva
19. máj 2008

Ozaj neviete čo je s Marse?

Dnes sme boli v tescu a kúpila som pre bábo 7 bodyniek za 290 Sk. No nekúp také výhodné. 😀

matinka
19. máj 2008

sveva, marse sa mi neozvala, zajtra jej napisem sms, co ma nove 😉 a dam vediet
alex, ty by si mala nastupit na MD uz zajtra, ci nie? 🙂 ja idem vo stvtok lekarovi a vypise mi zaciatok presne na 1.6. 😉 , uz len 9 pracovnych dniiii 😎

matinka
20. máj 2008

bre ranko, aj ked uprsane 😒 , ako sa dnes mate?

gogos
20. máj 2008

ahoj matinka, maminky ešte všetky asi spia, veď v tomto počasí sa niet ani čomu čudovať. Počkáme si, možno neskôr sa konverzácia rozbehne 😉

matinka
20. máj 2008

ahoj gogos, ja budem zase doobeda absentovat, idem cvicit do nemocky s miskou, mozno pride aj saudi, tak aspon pokecame, co mame nove 😉

alexandra
20. máj 2008

matinka vypocitaj si to tak, aby si v mesiaci ked ukoncis MD a prejdes na RD mala aspon 1 den - cize povedzme k 29.12. ukoncis MD a k 30.12. nastupis na RD, kedze rodicovsky prispevok vyplacaju v plnej vyske za kazdy mesiac, v ktorom nan vznikol narok, dostanes v decembri matersku za 29 dni a este k tomu plny rodicovsky prispevok.. No nepotesi? 🙂

Idem cinknut lekarke, uz by som fakt mala na tu MD nastupit 😀 A snad sa aj zacat tvarit, ze cakam babo, cize optar, ozehlit, ulozit veci a podobne 😅

zabkatt
20. máj 2008

Ahojky babulky, tak včera sme toho moc nepopísali, tak uvidíme ako bude ten drzí kôň fungovať dneska. Katastrofa. Inak my sa máme celkom fajn, až na ten boľaví chrbátik, ale nejako to už vidržíme 😀 V pondelok ideme do poradne a tú nemocnicu TO sme si nechali až na tento týždeň lebo nám to akosik minulý nevychádzalo. 😎

sveva
20. máj 2008

Dobré ránko 😉
Tak tu ešte neprší.

matinka
20. máj 2008

alexandra, dakujem za tip, mozem tam este manevrovat, kedze je to vikend 😉 , pozriem sa na to aj v zakone. Jaaaj, ale ja tam musim este zaratat dovolenku, budem ju cerpat medzi materskou a rodicovkym... no mam aspon na dnes vecer napln, kedze som sama doma ☹

matinka
20. máj 2008

sveva, to slovicko este tam je asi na mieste, lebo ma prsat vsade 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre