Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

zmrzka333
16. máj 2008

martinka to aj na mna tak reaguju. Tie zeny zabudaju ake mali brucha ked isli rodit

sloniiicek
16. máj 2008

matinka - nic si z toho nerob. mna sa zase vsetci pytaju, ze kde mam brusko. 😀

mne ta streda vyhovuje viac ako nedela. a ja mozem aj skor. inak alex, ved mozme sa stretnut aj o nieco skor a matinka popripade za nami neskor dobehne

zmrzka333
16. máj 2008

Inak mozno je to len moja zla skusenost ale vacsinou zeny reaguju tak odmerane, bezohladne a arogantne, muzi az tak nie. Ja ked som pred tym zbadala tehotnu tak by som ju aj na rukach nosila a teraz ked som ja tak akurat vypliestaju oci a este aj drgne do teba ked je dakde vela ludi. Hrozne

ria.riuska
16. máj 2008

Tak to ste ma teraz potesili 🙂
A ja som si myslela, ze mam najvacsie brucho na svete, lebo mne to tiez vsetci hovoria... Presne, ze bud som par dni pred porodom, alebo ze cakam dvojicky... Obe nespravne... Uz som z toho skoro zacala mat depky 😅

ria.riuska
16. máj 2008

zmrzka, ano, aj ja mam take skusenosti.... Ale zase s muzmi velmi dobre, ti su ovela ohladuplnejsi k tehulkam ako zeny... Pustia Ta v MHD sadnut si, v rade dopredu a podobne... Uz vidis zenu, ta Ti este drgne do bruska, a pozrie sa na Teba, ze co si to dovolujes tu stat... 😠

mywiel
16. máj 2008

No tu nastastie su zeny aj muzi celkom mili az na moju sefku... 😠

sloniiicek
16. máj 2008

ria - nech si myslia co chcu. 😉 my vieme nasu pravdu a ostatni nech sa nestaraju. 😀

zmrzka333
16. máj 2008

ria presne muzi su pohodicka ale zeny normalne bosorky

matinka
16. máj 2008

veru, pridavam sa, minule sa mi stalo v MHD: bolo plno a postavil sa mi ujo s barlou, ako vstal, hned si tam sadol taky 16 rocny fagan, ktory tam bol s mamou. Ujo hned na neho: mlady, ja som sa nepostavil tebe, ale mladej pani! A si predstavte, jeho mama urazena hovori synovi: Pod sem dalej zlatko, ja toto nebudem pocuvat! 😨 Ujo to pre mna vybojovatl 😉 , pricom vsetci ostatni naokolo boli zdravi, len on nie ☹ , nesadla by som si, ale na dalsej zastavke vystupoval 😉, tak som to prijala

matinka
16. máj 2008

a ja si z tych kil nic nerobim, nech je krpec v poriadku a nech sa do nas nikto nestara, no nie? 😉

macicka
16. máj 2008

no tak s mhd mám podobné skúsenosti. nastupujem na 2 zastávke smerom do mesta - teda je prázdny bus a potom sa nazbierajú ľudia a všetci dôchodci po mne čumia, že čo sedím a nevstanem, veď predsa oni majú väčšie právo sedieť. Zatiaľ to nikto nekomentoval!! Ja si zase nenechám skákať po hlave a ani jeden z nich by si nedal za klobuk čo by som mu povedala, keby len začal!!! Minule som sa musela normálne prebiť aby som mohla na zastávke vystúpiť a pritom som stála už od predchádzajúcej zástavky ale nikoho to netankovalo, že chcem vystupovať a mám brucho a mohli by sa trošku uhnúť aby som mohla presjť a nie sa o kažkého obtierať!! ale to sme my ľudia.. 😢

sloniiicek
16. máj 2008

babule akosi ma zacalo boliet brusko, tak musim koncit. zatial papa.

macicka
16. máj 2008

mne všetci hovoria, že mám malé brucho, lenže ja mám pocit, že už je strašne veľké.... na bábo sa teším a mám ho rada aj keď je v brušku a rastie, ale mne to brucho strašne zavadzia 😝 . Nie som zvyknutná na to a do všetkého vrážam.....

zmrzka333
16. máj 2008

macicka zavadzia kazdej a este nam aj bude zavadziat kym porodime

macicka
16. máj 2008

mám taký pocit, že do júla to nestihneme a bude to skôr v júni.... ale veď uvidíme... 😎

mywiel
16. máj 2008

Ja mam TP 13.7. ale snivalo sa mi ze dieta bude blizenec, tak to mozno bude do toho 21.6. aj to by som brala... 😵 😀

zabkatt
16. máj 2008

No ja si na vás všetky počkám a potom porodím hádam aj ja, ak náhodou nepotiahnem až do augusta 😀

matinka
16. máj 2008

no zabka 😀

maculik
autor
16. máj 2008

zabka, aj ja mam termin len par dni pred Tebou, tak aspon budeme mat cas ziskavat prakticke rady od tych, co uz budu mat odrodene 😀

matinka
16. máj 2008

Pisala MARSE:
Tak sa hlasim z nemocky. Laura sa az moc tlaci von, tak dufam, ze ju Dr. este zastavi. Pozdrav baby na koniku a urcite dam vediet co a ako.

... som jej napisala, ze vsetky na nu myslime a ze nech este zabojuje 😉 .

sloniiicek
16. máj 2008

matinka - jasne, pozdravuj strasne moc marse a laurinku, nech este nevymysla. chudatko. ale mozno jej v nemocnici pomozu. inak je to zvlastne, ze sa nam mozno chysta von prve julovcatko. 😀

mywiel
16. máj 2008

Povedz jej ze na nu myslime, nech sa maju dobre. Ona je uz v 34t? To hadam nie je take hrozne aj ked este by mala mohla podrast v brusku. Ja som sa narodila v 32t a som v pohode. 😉 🙂

matinka
16. máj 2008

odpisala som jej, este sa mi neozvala, mozno spinkaju 🙂

karamelinka
16. máj 2008

ahojky babulky....idem si vas trocha pocitat 😉

o kom sa bavite?niekto je v nemocke?

karamelinka
16. máj 2008

ah marse....je v nemocke?

maculik
autor
16. máj 2008

jaj, tak drzim aj ja palce. Hadam ju este aspon na 2t podrzia dnu, ak sa da a mala nebude mat problem 🙂
ved oni hadam vedia, co je najlepsie a ci udrziavat alebo nie (vraj nie je niekedy ani dobre nasilu drobca drzat dnu...)

karamelinka
16. máj 2008

no nech este vydrzi chudatko....baby uz to ide pojdeme jedna po druhej..och ako to leti....

karamelinka
16. máj 2008

inak a elenita sa ma ako?uz som ju davno nevidela

pipinka82
16. máj 2008

ahojte Maculík aj ja mám 1trmín.na 24 júla 🙂 ako sa máte 😀

Ja mám poslednom čase chut strašne na čerešne a oni nikde niesú ☹ tak som si včera kupila melon aspon 😀

ako čítam tak miminká by už aj vyšli na svet 🙂 tak vám držím palce aby sa ešte podarilo vydržat ešte pár týždnou 🙂

karamelinka
16. máj 2008

matinka zabka pridavam sa k vam aj keby som chcela troska skor rodit 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre