Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

alexandra
15. máj 2008

maculik neviem sice ktore y, ale nevadi, tehudemencia utoci 😀

matinka
15. máj 2008

alexandra, to uz asi hej... inak ako spomina sarica, aj mna pichava v spodnej casti bruska, hlavne, ked sa idem postavit.
jedna nasa znama mala len bolesti krizov, sla na pohotovost, ze sa to uz neda vydrzat a do hodinky porodila... no asi bola prekvapena viac, nez ten drobec 😀

alexandra
15. máj 2008

matinka aj tak to moze dopadnut.. Ale aj tak, ze v 40tt budeme prosikat deticky, aby uz prisli na svet, ze tie 45 stupnove horucavy v tienu su uuuplne fajnove 😀

maculik
autor
15. máj 2008

mne je tiez dnes nejako divne, asi zmena pocasia, hlasia prsat. a aj krize ma bolia, uz dlho neboleli, tak asi sa museli znovu ozvat....
som sa akurat dozvedela, ze miesto mna sem pride kolega, ktory pred par mesiacmi odisiel, je to taky fakt pekny Francuz, tak sa tesim, ked ho budem zaucat 😀

matinka
15. máj 2008

no ja som citala statistiku, ze len 7% deti sa rodi predcasne, takze ja ani nedufam, ze to bude skor, kedze chlapci su lenivejsi 😅

maculik
autor
15. máj 2008

alex, to som akurat citala v 3.trimestri, ako kocky uz robia vsetko mozne od umyvania dlaziek po behanie po schodoch, len nech tych malych trochu posuria... tak som zvedava, ako to pojde u nas. Ja dufam, ze tu take horucavy nebudu, minule leto bolo otrasne, teraz by bolo idealne tak medzi 20-25 a slniecko, to by mi vyhovovalo 😎

alexandra
15. máj 2008

maculik len dnes hlasili 27 - 30 a to je polovica maja ☹

matinka len co je to predcasne? Ja som zase citala, ze 10 percent deti sa rodi pred 37tt...

matinka
15. máj 2008

hm, preto sa to vola asi statistika 😀 , ale mysleli tym asi pred 37tt, si tiez myslim... ako vidim, stihas updatovat aj tabulku 😉

sloniiicek
15. máj 2008

matinka - kamaratka rodila v aprili a predstav si, ze tam tusim pomaly 8 chlapcov sa narodilo, kym prislo na svet prve dievcatko. 😀 takze nie vzdy je to uplne tak. 😀

matinka
15. máj 2008

ozaj, neviete o nejakych dlhych platenych tehu nohaviciach v ba za rozumnu cenu? Bola som pozerat v zara a CA, ale nic nemali, skusim skocit este pri zimny stadion do ma-ma, ale prijmem kazdy dobry tip 😉 uz to neviem v riflach a ciernych nohaviciach vydrzat a v sukni som ako slon 🙄

matinka
15. máj 2008

sloniiicek, ok, tak ak mozem, vyberam si termin 7.7. 😀

sloniiicek
15. máj 2008

jasne. 😉 inak mne niektori tipuju 7.7. 😀

matinka
15. máj 2008

ja som tiez siedmeho narodena, tak by sa mi to aj pacilo 😉

sloniiicek, ty kedy mozes buduci tyzden kvoli stretku?

kiana
15. máj 2008

matinka, a nechces si kupit nohavice pod brusko? Ja som si kupila v NewYorkery take 3/4 platene nohavice s elastickym pasom so snurkou, su super a budem ich moct nosit kym mi nenerastie zadok 😀

sarica
15. máj 2008

Budem drzá keď sa spýtam,že koľko ste pribrali?

matinka
15. máj 2008

kiana, aj take by boli fajn, len nie 3/4, lebo som mala a to by som bola v tom smiesna 😅 , skusim tam skocit

alexandra
15. máj 2008

matinka ja nosim take ruzove, co som si musela zaplatat, pretoze NIC pohodlnejsie sa nedalo zohnat - bola som aj v Rakusku, v Cechach, vsade, ale bud prilsi elegantne, alebo syntetika a to ja fakt nemusim.. Tak chodim v nich po dome a von v satach na ramienka, pod ktore si pripadne dam tricko, ci tielko 🙂

sloniiicek to je celkom sranda 😀

Ja by som pokojne brala aj 1.7.2008,a lebo akykovlek, v ktorom sa Danielka narodi s vahou nad 2750g 😅

marianella
15. máj 2008

čaute kočky. ja by som bola rada keby drobec prisiel o dva týždne skôr 😀

alexandra
15. máj 2008

sarica jasne ze nie, riesime to tu pravidelne... Myslim ze aktualne je to v rozmadzi 6 a 15 kg 😀

matinka
15. máj 2008

alex, ja som jedny nasla, ale na necele 2 mesiace davat za nohavice vyse 1500 Sk sa mi nechce... doma mi je to tiez jedno, ale este sa asi ukazem aj medzi ludmi, tak to je tazsie.

sarica, nie, uz sa tu navzajom pretekame, ja som sa dnes vazila a mam +15 kg 😅

marianella
15. máj 2008

no tak ja som momentalne od pondelku 2 kila schudla, doktorka mi predpisala železo a stale beham na zachod 🙄 , takže ho už dnes nezoberem 😠

sloniiicek
15. máj 2008

mne to vpodstate vyhovuje zatial hocikedy. tym, ze som uz doma na materskej a nie na pn. ale manzel chodi utorky do dielne, co vedie kruzok. takze vtedy by mi to asi najviac. 😀 ale inak je mi to jedno.

ja som zatial pribrala 5 kg.

marianella
15. máj 2008

ale inak to ešte v pondelok na poradni bolo +13 😉

matinka
15. máj 2008

alex, takze aktualne som top 😀
marianella a preco o 2 t skor, uz ta to nebavi? 😀

sloniiicek
15. máj 2008

ja sa zatial lucim. idem skusit chvilu zehlit vecicky pre drobca. 😀

matinka
15. máj 2008

sloniiicek, to faaaaakt? len 5 kg??? ako to robis?

marianella
15. máj 2008

matinka nie, ale aj manžel aj ja mame vtedy narodky 😀

alexandra
15. máj 2008

matinka ja by som za ne aj tolko dala, ak by som si bola ista, ze budu pohodlne, kedze mi zase kleslo brucho a vsetko ma tlaciiiii ☹

Ja mam tusim plus 8kg, ale ze by som to prilis sledovala.. 😅

matinka
15. máj 2008

ahaaaa 😉

matinka
15. máj 2008

alex, aj mna ked sedim zvyknu tlacit pod bruskom, niekedy aj nohavicky... inak tie som videla na Jesenskeho v obchode Pre mama

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre