Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

maculik
autor
30. máj 2008

Miska, jasne, ze suhlasime 🙂
Mne to bude aj dobre, kedze internet zatial u manzela zavedeny nemame a neviem, kedy zavedu. Tak aspon takto dam vidiet.
jeana, akurat som vcera rozmyslala, ze ani ty, ani ajciatko ste sa uz dlho neukazali.
dufam, ze dracik je v pohode, ona caka dvojky, ze?

sarica
30. máj 2008

Ahojte,
ja mám na sebe 13kíl naviac.Necítim sa nejako veľká,alebo nemotorná,len už ma zo spodu všetko bolí,tak chodím ako taká kačka. 😖
Ešteže ten môj cíti so mnou-má skoro 130kg-takže aj tak sa cítim vedľa neho ako dáka tinťa. 😀
Inak ma celé toto tehu šialene páli záha-zo začiatku pomáhala na to Fatra,ale teraz už nie.
Na moje prekvapko mi moje členky odpuchli a nejakko ani jesť mi nechutí,tak dúfam,že nejaké enormné priberanie ma už nečaká.

marse
30. máj 2008

mywiel dakujem, urcite skusim aj to ak to nebude prechadzat, co sa zatial nedeje a citim ze tie bolesti su stale silnejsie a dlhsie, baby idem sa natiahnut snad sa mi aspon trocha ulavi 😔 lebo nevladzem stat ani sediet, je mi naozaj divne

maculik aj ja dufam ze je to len nejaky blby stav a este to na mna nejde

karamelinka moja doki tam dnes nie je, jedine na pohotovost by som musela zajst

karamelinka
30. máj 2008

marse aha no ja to mam tak podobne s mojim dokim...lahni si aa ak nebude prechadzat tak radsej chod na pohotovost...drzime palceky... 😉

karamelinka
30. máj 2008

sarica no tak to mas akurat v 36tt hmm zabka co povies???my tych 16kg nic moc no a este pojdeme hore 😠 😠 😠

mna zaha nepalila ale teraz posledne dva dni som mala tiez ten pocit... 😕

sarica
30. máj 2008

Marse,ja mám tieto bolesti asi mesiac-nesmiem vôbec sedieť,minimálne v aute a iba ležať.
Tieto pravidlá by som mala dodržiavať od 10tt.

mywiel
30. máj 2008

Ja mam +10kg ale za mesiac to urcite este pojde hore, hlavne ked mi opuchaju nohy. 😒

sarica
30. máj 2008

Ja som si dvva mes.nevidela členky

sloniiicek
30. máj 2008

marse - urcite ak ti to neprejde, tak potom chod radsej na pohotovost. mozno by ti dali aspon nejaku inekciu na uvolnenie. ale najskor si skus lahnut a oddychovat.

dufam, ze dracik je ok. a ktovie mozno sa pomaly budu pytat von malicke. 😉 ani neviem v ktorom je vlastne tyzdni. a ajciatko je dufam ok.

tak ja sa pomaly na dnes lucim. ideme s lenushou na vystavu dnes. 😀

karamelinka
30. máj 2008

mywiel sarica mne zasa neopuchaju nohy ale tie kila do kelu dost si ich na sebe vidim aj citim..aj na tvari krku a pleciach stehnach vsade no

mywiel
30. máj 2008

Karamelinka kasli na to po porode sa to zmeni, mne vcera zas jedna povedala ci necakam dvojcata...ja to uz ani nepocuvam, ja som stastna a pre manzela krasna. 😉 😵

sarica
30. máj 2008

Mywiel,švagriná žije asi 8r vo švajci-pri zurichu-je tam vydatá a pred tyždnom sa jej narodila malá Júlia-pozri foto.
Žijú mi tam aj svokrovci.

mywiel
30. máj 2008

Jeej zlata babulka a ako sa jej rodilo vo Svajci? 😉

mywiel
30. máj 2008

Ja som tiez 8r. vydata a zijem tu uz 13r. pri Neuchâtel. 🙂

karamelinka
30. máj 2008

mywiel no ja sa tiez spolieham na to ze to zhodim...a mas pravdu aj ja som pre muzika krasna a to je podstatne 😉

karamelinka
30. máj 2008

oki koncim idem upratovat 😉 papa a pekny vikend

sarica
30. máj 2008

Nakoľko je dosť veľká žena a ešte sa aj vžila do toho že je tehu-pribrala okolo 30kíl,tak sa jej rodilo ťažko,ale zato si mohla asi sama,tak u nej to bolo jedno či by rodila v Lučenci či vo Švajci.Nazbieralo sa v nej toľko vody,že doki sa bál toho tlaku do očí-tak posledný mes.jedla iba čistú ryžu.
Nakoniec sa aj tak neotvárala,tak išla cisárskym.
Nakoľko bola prvorodička a bola šokovaná čím si prešla,tak mi každý den zavolá že mi nezávidí čo ma čaká a že je rada že to má za sebou

mywiel
30. máj 2008

Ja chcem rodit do vody a bez epi. 😉

sarica
30. máj 2008

Som zvedavá aké budeš mať zážitky-u mna je už veľky experiment,že tam bude manžel.Bude aj pri tebe?
Švagor prežil celý ten cisársky-klobúk dole

sloniiicek
30. máj 2008

my sme vcera boli tiez na navsteve u kamosky. ta ma 2,5 rocneho syna a 3 mesacneho. a ta bola nadsena z porodu. ze to je super zazitok a ze to nie je nic take hrozne. a ona sa uz tesi na dalsi porod. 😀 a nechs a nebojim. a vsetko mi do podrobnosti vysvetlovala. 😀

mywiel
30. máj 2008

Xixi moj manzel keby mohol tak by bol so mnou aj vo vani... 😀 berie si plavky a bude sediet na okraji vane, asi on bude vyberat babo. 😉

sarica
30. máj 2008

Mna sa už chytá riadny strach z pôrodu-viem do čoho idem

mywiel
30. máj 2008

Sarica a pri Laure nebol s tebou?

sarica
30. máj 2008

Nie,vtedy sa to tu ešte nedalo.Epidurálku skušali ešte iba vtedy na rómkach zadarmo-vidíš koľko sa zmenilo za 8rokov?
Pred tým sme ničnesmeli doniesť do pôrodnice-báli sa o hygienu a teraz mi dali zoznam taky,že mi radšej mali dať zoznam čo brať nemám

mywiel
30. máj 2008

Ja nastastie nemusim brat nic, v nemocke davaju uplne vsetko aj oblecenie pre babo a nocnu koselu pre maminu... 😀 Ja sa zatial nebojim skor som nedockava kedy uvidim tu moju malu zabku, dolezite je nepanikarit aj tak si hovorim, ze inu moznost nemam a voslo musi aj vyjst ina moznost nie je... 😀 😀

sloniiicek
30. máj 2008

babule. akurat som si pisala s elenitou. vsetky vas pozdravuje. ze o dracikovi nic nevie. mala na nu kontakt, ale ze ho omylom vymazala. 😒 takze teraz momentalne nie su aktualne v kontakte.

pisala mi, ze jej akurat tecie infuzia, stale ma kontrakcie a navyse velmi chudne. dnes ma uzv. a ze zrejme jej porod hrozi uz cez vikend.

tak som jej pisala, ze vseetky na nu budeme veeelmi mysliet. 😀 a nech sa drzia.

michaela3108
30. máj 2008

Slonicek, posli prosím elenitke do sms moje tel. cislo, nech da vediet, ked sa narodí bábo, aby sme mohli doplnit tabulku.
Ja ti ho dam do IP 😉

mywiel
30. máj 2008

Sarica tento druhy porod mozes mat uplne iny ako prvy, neboj to bude ok. 😉

sarica
30. máj 2008

Keď to na teba príde,tak mysli nmna-hneď ťa napadne,že všetko v živote môžeš odložiť alebo nevybaviť alebo to urobí niekto iny ale ked budes tam-tam ťa nezstúpi nikto.
Nemala som strach,ale čím som bližšie tak ma to chytá a oveľa viac sa bojím ako pri Laure-vtedy som nevedela do čoho sa rútim 😖
Ak by to mal byť taky pôrod ako prvy tak celkom v poho.
😅

mywiel
30. máj 2008

Strach a panika su najhorsie, prezili ine prezijeme aj my, ved inac by to priroda tak nezariadila a zas si hovorim nebudem rodit tyzden... 😉 Uz len dychat a dychat co ine ostava a ak to bude fakt neznesitelne ze ani tepla voda nepomoze tak si dam epi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre