Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

alexandra
2. júl 2008

Cize som to mala pomylene, ale CS 5 tam tiez nie je 😅

bublinaz
2. júl 2008

lenockaaa, ja mam termin 14.7. a vcera v poradni mi lekarka zapisala do knizky CS 4. tyzden predtym CS 3. ale tiez netusim, co to znamena lebo povodne som si myslela, ze moze byt max 2 (tak ako je to v knizke). ale verim, ze to znamena, ze vsetko sa tam uz pomaly pripravuje na porod 🙂

alexandra
2. júl 2008

ja ani neviem a ani neriesim.. snad mi odide voda a budem vediet :D

matinka
2. júl 2008

ahojte babulky,
vidim, ze zopar maminiek pribudlo, tak gratulujem 😵 , ja pokracujem s malym v nasom ponocovani, dnes som uz od tretej hore, tak som si aspon poobede na hodinku zdriemla.
Inak ste hovorili o kg, tak ja som mala +18 kg, 10 kg zostalo v nemocke a ten zvysok mam na sebe 😒 , zatial neslo nic dole, tak uvidime, ako dlho mi to potrva 😖

lenockaaa
2. júl 2008

alex aj ja som myslela ze to ma byt 2, 1 a konec a zrazu mi napise ze 5 😀

bublinaz aj ja dufam ze to pomaly znamena ze uz sa to blizi 😀

dandy05
2. júl 2008

Jeej cafte babizne, vidim, ze to nejak leti kurnik, nove babetka a vselico, clovek nestiha registrovat. PO dlhsej dobe zase na MK a tolko zmien.
Ako sa vsetky mate? dufam, ze sa nestresujete a tesite sa na krpcov 🙂

bublinaz
2. júl 2008

urcite ano, len dufam, ze sa to nebude pripravovat este mesiac 😒 minuly tyzden mi totiz povedala, ze budeme mozno aj pred terminom, ale vcera skonstatovala, ze si este pockame :o
ozaj lenockaaa, kde budes rodit?

lenockaaa
2. júl 2008

ja budem na kramaroch a ty??

bublinaz
2. júl 2008

super. ja tiez. tak sa tam mozno stretneme 😀 a mas aj niekoho zazmluvneneho?

ozaj, merali vam uz panvu? ja mam v knizke napisane: 26/28/60/19,5. nie je to vraj ani vela, ani malo, zavisi od velkosti babatko. ale neviem si to s nikym porovnat :o

saskarisko
2. júl 2008

Babenky, gratulujem k mamickam a ich dietkam 😉 a ostatnym super rychle porody, aby ste drobcekov drzali, co najskor v rukach 😉
Lenit - Tebe obzvlast vela zdravicka, nech sa Ti rychlo polepsi a nech sa skoro vyliecis

Ja som mala termin minuly rok 15.7., ale Risko sa rozhodol, ze sa ukaze az 19.7. 😉

alexandra
2. júl 2008

lenit a co Ti to vlastne bolo..? Prepac, moc som sa tu nevyskytovala a potom som to nevedela najst ☹

lenockaaa
2. júl 2008

bubli merala mi aj panvu a mam 28/30/31/19 a nic mi k tomu nepovedala....tych 31 neviem ci som dobre precitala lebo sa mi to nezda ked ty tam mas 60 😅

nooo tak to je dost pravdepodobne ze tam budeme v rovnaky cas, teda ak sa moc nepoponahlate 🙂 lebo to mne asi nehrozi 🙂 a zazmluvneneho nemam nikoho, tak sa spolieham na toho ktory bude mat akurat sluzbu a ty? chodis tam uz aj do poradne?? ja som bola zrovna dnes a som si tam pockala take 3 hodky. Dr mal daku operaciu a bolo tam min 30 zien 😒 🙂

alexandra
2. júl 2008

lenockaaa Dominika je krasn meno, som sa prave kukla 🙂

danciacik
2. júl 2008

ahoj Alexandra, konečne mám trošku času nakuknúť. Ty máš zajtra termín, že?

lenockaaa
2. júl 2008

alex dakujem sme sa nevedeli dohodnut a toto sa nam pacilo zazrakom obom.....som zvedava n ateba na zajtra daj vediet ak budete este stale pokope 🙂 ..sranda keby to presne vyslo na termin 🙂 drzim palce

alexandra
2. júl 2008

danciacik ano, presne zajtra, tak som fakt zvedava 😀

lenockaaa vcera bolo neskoro 😀

mywiel
2. júl 2008

Maryam ved jasne ja som v poslednom casu uplne mimo... 😀 😅 😉

karamelinka
2. júl 2008

ahojte... alex tak drzim palce aby ta to zajtra uz konecne chytilo 😀

lenocka mozno ze to pisu aj polku z tej 60 lebo ja mam v knizke 25/27/31,5/20 takze mozno to kazdy inak pise... 😀

karamelinka
2. júl 2008

mne je akosi zle na zaludok ale ja som to prehnala a zasa som sa dozrala...fuj... 😖

karamelinka
2. júl 2008

idem si radsej lahnut...tak dobru nocku vsetkym 😉

alexandra
2. júl 2008

karamelinka sladke snicky 🙂

sveva
3. júl 2008

Dobré ránko baby.

Vidím, že ste rozoiberali CS, tak ja som mala pred 2 týždňami CS 7. V tehu knižke máte na boku napísané maxim. taleranciu a znamená to, že sa začínate otvárať, resp. blíži sa pôrod. 😉

sloniiicek
3. júl 2008

ahojte babulky. tak u nas je zastial vsetko ok. dnes poobede idem na kontrolu. tak som zvedava, co nam povedia. 😀

mywiel
3. júl 2008

Ahojte, aj my ideme poobede k dokimu na monitoring, tak som zvadava ci sa to pohla ale myslim, ze ano lebo o druhej rano som mala bolesti v podbrusku takze uz asi babo zostupuje pomaly ale isto... 🙂 😉 😵

bublinaz
3. júl 2008

bre ranko,

pardon, urobila som preklep, tu tretiu hodnotu mam 30, nie 60 😎 ale vidim, ze ziadna z toho nie sme velmi mudra, hihi.
lenockaaa, mam zazmluvnenu primarku. ale kamoska tam pred dvomi tyzdnami rodila druhe babo a nestihla si zazmluvnit cunderlika, tak ju rodila nejaka mlada lekarka, kt. mala sluzbu, a bola velmi spokojna. aj sestricka vraj bola strasne mila. a s tym cakanim je to tam dost hrozne, hlavne ked je teplo :o ja som tajne dufala, ze aspon na por sale maju klimu, ale nehrozi 🙄

drzim palce vsetkym, kt. to uz maju na spadnutie. tuto noc je tusim nov, tak "veci" sa asi u mnohych pohnu 😉

sloniiicek
3. júl 2008

tak ja som si to v knizke vobec nevsimla. to CS.

a rozmery panvy, mi doktor povedal, ze mam tak na hranici. 😉

sloniiicek
3. júl 2008

inak babule, ktora z vas ide rodit do RUZINOVA? ci sa s niekym nemame sancu stretnut. 😀

bessy21
3. júl 2008

Ahojte opäť gratulujem k novým bábätkám 😉 a maminám že to super zvládli.Lenit moc Ti držím palce ! Idem robiť žemľovku 1x tak čítam recepty na nete. Posledné dni by som vkuse len jedla -hrozné 😀 V noci sa budievam na veľke bolesti obleje ma horúčava a stále nič. Ale už vydržím ešte potrebujem ísť na nákupy 😀 cez víkend. papa

ajciatko
3. júl 2008

ahojte,
tak nas vcera poslal doktor este domov, a pritom dnes sme mali nastupit uz do nemcnice, ale nakoniec este dnes k nemu zajdem a hadam zajtra ma prijmu a programovanym porodom zajtra vsetko zvladneme. Malemu sa nejako nechce do tohto tepla... 😀 😀 😀

slonicek ja by som mala zajtra nastupit do ruzinova ak vsetko pojde dnes tak ako ma...

sloniiicek
3. júl 2008

ahoj ajciatko. takze ak by si to nasa rozmyslela a prisla by v termine, tak sa tam stretneme. 😀 moc drzime palce, by to vsetko dobre dopadlo. a budes rodit nakoniec cisarskym?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre