Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

sarica
7. júl 2008

Ahojte!Môžete si obzrieť naše fotky

sloniiicek
7. júl 2008

ahoj sarica. malinka je krasnucka. 😀

zmrzka333
7. júl 2008

sloni ja mam dnes termin podla usg z 12tt

sloniiicek
7. júl 2008

jaj, tak. ja som mala termin vcera. 😉 lebo ti ukazuje, ze si mala termin 3.7. 😀

lenka2111
7. júl 2008

sloniiicek ty ides rodit k otapkovej? ja by som tiez k nej mala ist, som zvedava aka bude. Zatial vyzera byt fajn, je velmi mila..

sloniiicek
7. júl 2008

lenka - hej. odporucila mi ju jedna znama. 😉 a aj mne sa zatial zda celkom mila. 😉

lenka2111
7. júl 2008

no uvidime aka bude pri porode, mne ju tiez odporicila jedna znama. Ja sa zatial vobec neotvaram, takze asi tiez budem prenasat (uz ma na to upozornila) tak som zvedava kedy zacne vyvolavat porod. Najradsej by som bola aby to na mna prislo spontanne, tej nemocnici sa dost desim..

sloniiicek
7. júl 2008

som zvedava. ja som este pred 2 tyzdnami nebola vobec otvorena. a az teraz vo stvrtok som bola na 1,5cm. tak som zvedava. ale zatial to na porod vobec nevyzera. ale inak moja mala je od zaciatku asi tak o tyzden mensia. takze to moze byt aj preto. ja som si myslela od zaciatku, ze budem asi prenasat. hoci okolo 20tt to vyzeralo na predcasny porod. potom sa to upokojilo kludovym rezimom a magneziom.

zabkatt
7. júl 2008

No ahojky tak som späť a nové nevieme nič, lebo doktorko nemal náladu, lebo sa ponáhlal na kávu, tak nás odpinkal, že pred dvoma týžddňami sme robili UTZ takže netreba pozerať a hotovo. A mám prísť o dva týždne 😢 Muž mi povedal že sa mám na neho vykašlať, že v stredu som objednaná do tých TO, tak už sa nepozastavujem nad ničím a budeme čakať 😝

zmrzka333
7. júl 2008

sloni 3.7 to bol termin podla poslednej menstruacie

sloniiicek
7. júl 2008

zabkatt - nic si z toho nerob. 😉 vsetko bude ok. 😉

zmrzka - jaj tak. takze tebe posunuli termin. 😉

sloniiicek
7. júl 2008

tak babule. ja sa zatial lucim. idem chvilu zehlit. majte sa zatial. 😀

lenusha
7. júl 2008

ahoj slonii, a ty este tu? 😀

monatko
7. júl 2008

ahojte, tak my sme stale tam, kde sme boli, len uz ma nebavi rano vstavat o piatej a potom kukat tri hodky do plafona 😠

gogos
7. júl 2008

monatko ahoj, ako sa citis???

monatko
7. júl 2008

gogos, dobre sa citim a to je ten problem, vobec sa mi nic nerozbieha 😒 zajtra idem do nemocky na biometriu, tak ja len moc dufam, ze si ma tam nechaju 😨 a ty ako?

gogos
7. júl 2008

Ja uz som bola minuly tyzden otvorena na 2,5 prsta a doki mi hovoril ze stav je vyborny ze kazdu chvilku mam ocakavat porod a stale nic.Boli ma podbrusko, kazdu chvilku zo mna nieco tecie, hlienova zatka mi uz odisla, mala je stale otocena hlavou hore, takze cisar je takmer isty. Vcera mi kleslo brusko trosku nizsie a dnes idem poobede na poradnu,tak uvidim co mi povedaia noveho. 😒

lenockaaa
7. júl 2008

gogos a tebe ten cisarsky nenaplanovali dopredu?? naco musis cakat?? 😕

gogos
7. júl 2008

tiez sa na to pytam. Lekar stale tvrdi ze sa este moze otocit,ale to ze uz mala vazila pri prietokoch 3600 gr a je vacsia ako stale tvrdia. Ved dnes sa ho to opytam znova, lebo ani podla mna nie je na co cakat 😅

gogos
7. júl 2008

aj vsetky predoperacne uz mam hotove

monatko
7. júl 2008

tak to je aj mne divne, ze musis cakat, ja tiez dufam v to, ze ma neposlu domov, ked mam planovanu sekciu a som v termine - no ale kto sa v tom ma vyznat 😒

gogos
7. júl 2008

monatko ty mas planovany termin sekcie??? Kedy??? Ako si k tomu prisla, porad 😖

monatko
7. júl 2008

no nemam planovany termin, iba ten cisarak je isty, no a ked ma nechaju prenasat este tyzden, tak to ma aky vyznam? mam uzku panvu, maly bude 4-kilovy, tak na co budu cakat? 😨

gogos
7. júl 2008

tak uvidime ako dopadneme, ja uz to budem vediet snad dnes, o pol tretej odchadzam tak potom sa ozvem ako som dopadla. Najlepsie by bolol keby ma rovno z ordinacie poslal do nemocnice, ved uz ozaj nie je na co cakat. 😕

monatko
7. júl 2008

ved to, ja teda budem zajtra rano dufat, ze tam ostavam 😝

gogos
7. júl 2008

dobre tak sa idem obliect a frcim si vypocut nove spravy.Tak sa tam mozno nakoniec predsa stretneme monatko. Cafko 😉

sveva
7. júl 2008

Ahojte baby. Tak ja som z poradne už doma, tiež neviem nič nové. Povedal mi že o 2 týždne mám prísť na poradňu. Ja som mu povedala, že o tom nechcem ani počuť a on sa usmial a povedal, tak potom o 6 týždňov. 😀 Som riadne zvedavá kedy to príde. 😅

zmrzka333
7. júl 2008

monatko, gogos tak vam je ako fajne. To ja tu budem tvrdnut ako debco a jedna aj druha si uz idete po babatka

zmrzka333
7. júl 2008

sveva no pekne, asi by som ho tam .... normalne by som nesla prec kym mi nepovie co je nove

monatko
7. júl 2008

zmrzka, takto by sa to aj mne pacilo, ale ci to tak bude............ hm 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre