Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

mywiel
7. júl 2008

Sarica a ty si mala aky porod s epi?

jamik
7. júl 2008

No, to nas tu naozaj neostane moc, ako to tu tak priebezne sledujem. 🙂

Gogos, Monatko, ja som dufala, ze budeme spolu. Zatial sa drzim, ale prist to moze hocikedy. Vo stvrtok mam este poradnu.
Ked tak mi obsadte postel na izbe 😉 .

Drzim vsetkym palce. 😵 😵

zabkatt
7. júl 2008

gogos tak to držím palčeky, tešíme sa s tebou. Ja tu ešte nejaký ten čas pobudnem 2v1, ale doktorko povedal, že každý druhý dník si mám tak na 20min. napustiť vodu, šup do nej a mám si masírovať bruško a bradavky, že placenta sa lepšie pripraví na pôrod či čo. Takže dnes večer už aj bežím 😀

gogos
7. júl 2008

jamik vitaj, uz sme sa o teba trosku bali. Jasne ze ti nechame pri nas postielku. Teraz je vraj vela porodov, takze je dost mozne ze budeme na izbe aj tri kusky. Tak uvidime. Aspon sa konecne uvidime. Ved ani nevieme ako vyzerame, len podla fotiek, to bude zabava 😀 😀 😀

gogos
7. júl 2008

zabka dakujem, je mile vediet ze mi drzite palceky. Hned ako to bude mozne tak sa ozvem a ukazem vam moju malu. Teda jej fotku samozrejme 😝

monatko
7. júl 2008

gogos, tak drzim palceky, nech to mas uz za sebou 😵

montinka
7. júl 2008

aj ja drzim palceky vsetkym ktore to uz caka nech to mate rychlo za sebou a nech uz mate drobcekov u seba.🙂

gogos
7. júl 2008

idem sa este venovat mojmu drahemu, nachystat si veci co si obleciem a cumiet na telku. Budem sa hupat na lopte aby som si uvolnila porodne cesty a budem cakat ako to dopadne. Monatko, tak sa maj aj ty, uvidime sa. Babulky majte sa tu krasne, coskoro sa vratim a uz budem mat malu Vikinu v naruci 😀 😉 😵

monatko
7. júl 2008

jamik, vitaj, som rada, ze si sa ozvala 🙂 babule Trencanky, to by bola fakt haluz, keby nas dali do jednej izby vsetky 😝 gogos, fakt tam je tak plno teraz?

sveva
7. júl 2008

Gogos tak ti držím palce nech to máš rýchlo za sebou a máš pri sebe ten krásny malý uzlíček. 😀

gogos
7. júl 2008

monatko nie som si ista ci este aj teraz je tam tak plno, ale minuly tyzden tam bolo veru porodov dost

gogos
7. júl 2008

sveva dakujem, trosicku sa uz aj zacinam bat, lebo uz si uvedomujem ze zacina novy zivot. Kojenie, uspavanie..... fu ha. Realita na dosah ruky 😲

karamelinka
7. júl 2008

gogos drz sa budem tiez na teba mysliet... 😉

majula009
7. júl 2008

Je tu niekto po termine ako ja???????????????????? 😢

zmrzka333
7. júl 2008

majula ja som tu a som zelena zavistou ze ine uz idu rodit

danciacik
7. júl 2008

všetkým kočkám ktoré sa už pripravujeme na bábätko držím palce, nech vám to dobre dopadne.
ja ešte nie som po termíne ale už by som rada mala všetko za sebou.

sarica
8. júl 2008

Ja som si prešla klasickým pôrodom,našťastie pre mna bol rýchly-ceý trval aj s bolesťami asi 2hod.a k pôrodu prišiel aj manžel 😉

jeana
8. júl 2008

dobre ranko!
blahozelam novym spolumaminkam 😀 a pozdravujeme vsetky bruska co sa chystaju na ten najuzasnejsi zazitok 😉
sme este v nemocnici, ale manzelik nam doniesol PC aby sme boli spojeni so svetom a samozrejme s Modrym konikom 😀
Pravidelne kontrakcie zacali cca okolo pol noci, na EPI som bola pripravena cca o 8-9 rano. Potom to uz bola naozaj len rozpravka, skakali sme s oteckom na lopte, prechadzali sa, srandovali a o 13.30 bola malinka na 2 zatlacenie na svete.
Je najuzasnejsia na svete!

jeana
8. júl 2008

aby som nezabudla!
Ajciatko ma krasneho Tomaska, narodil sa 07.07.2008 o 22.32 s mierami 53cm a 3870g cisarskym rezom.
Gratulujeeeem!

lenockaaa
8. júl 2008

jeana no gratulujeeeeeeem aj ajciatku,pridaj fotecky 😉 , a o kolkej ste nakoniec isli do nemocky?? a bol tvoj muzik pri porode? 🙂

sveva
8. júl 2008

Dobré ránko baby.
Blahoželáme Ajciatku k malému a prajeme veľa zdravia a mliečka. Samozrejme aj tebe Jeana. 😉 😀

sarica
8. júl 2008

Všetkým maminám gratulujem 😵

karamelinka
8. júl 2008

gratulujem vsetkym novym maminkam a ich babatkam 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵

karamelinka
8. júl 2008

jeana krasne to je super ze porod bol taky dobry....

ja idem asi zajtra a uz ma chyta panika 😕

mywiel
8. júl 2008

Jeeej blahozelam k dalsim julovym babatkam 😀 Ja mam pocit ze tu budem este mesiace... 😀 😀

zabkatt
8. júl 2008

Pridávame sa ku gratuláciám. Aj ja už cem 😢

effie
8. júl 2008

ahojte,
jeana, ajciatko gratulujem!!...aj vsetkym ostatnym cerstvym maminam..
my tiez este cakame, no mam taky pocit ze malemu sa zatial moc nechce von 😀

sloniiicek
8. júl 2008

ahojte babulky. tak vidim, ze mame nove porody. tak srdecne gratulujeeeem. 😀

dandy05
8. júl 2008

Jeej Jeana to je super, gratulujem aj tebe aj Ajciatku. 😉
podla toho, co pises si to mala super, budes mat dobre spomienky 😉 a mozes si uzivat malicku.
Si bola nakoniec na tych Kramaroch a tatinka pustili? Ako to tam prebieha a jaky je personal? niekto ma strasil, ze tam ani loptu nemaju a ze tatko moze byt az hodinu pred porodom so mnou, co sa mi moc nepaci.
Ajciatku nakoniec robili CR, ale je ok.

jamik
8. júl 2008

Mywiel ja mam presne ten isty pocit. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre