Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

sloniiicek
15. máj 2008

vdaka leni. 😉 manzelove dielo. 😀

sloniiicek
15. máj 2008

lencinni - vitaj medzi nami. a kludne mozes prispievat aj viac. neviem ti s tym problemom poradit. ale ked vravel, ze to skontroluje o 2 tyzdne, tak to asi nie je az take vazne. a nabuduce sa ho viac popytas.

a s tym stretkom je to super veci baby. kym este neporodime, mohli by sme hodit nejaku stretavku. 😀

matinka
15. máj 2008

lencinni, ja o tom pocujem prvykrat, tak ti asi neporadim... uricte sa ale nestresuj! A odkial si? Ked chodis do vacsieho mesta, resp. ked ta uz pozoruju, tak si asi v dobrych rukach 😉

matinka
15. máj 2008

aby sme to zase neodkladali, tak navrhuje, napr. buduci tyzden utorok, stredu alebo stvrtok, v centre, vo viedenskej kaviarni na SNP (ale tentokrat uz rezervujeme stol, lebo minule bolo plne - alebo mozeme sediet aj vonku) 😉

matinka
15. máj 2008

lencinni, skus si na tvoj problem otvorit novu temu, urcite niekto zareaguje 😉

michaela3108
15. máj 2008

Ok, tak nech sa baby vyjadria, ktorý termín najviac vyhovuje, aby sme mohli v pondelok rezervovať stôl. Mne to je v podstate jedno.
Mati- ako bolo včera na cviku?

lencinni
15. máj 2008

matinka, OK, skusim... A vdaka!

matinka
15. máj 2008

miska, bolo tam velmi dusno, svietilo tam slnko, ja som bola slaba, Jandova tam po 11 este nebola..., tak som sa otocila a sla si domov lahnut na hodinku, aj dnes som nejaka ubolena (chrbat, aj brusko)... no bola som sama a nemal ma kto motivovat 😅 . Ale este neboli terminy na ten dalsi tyzden

sarica
15. máj 2008

ahojte.baby teraz som si ás našla v soločnom termíne.ja mám termín 4.júl,ale najradšej by som už bola v dvoch kusoch

michaela3108
15. máj 2008

už sa cítiš lepšie? Možno je to tým hlúpym počasím.

matinka
15. máj 2008

sarica, vitaj, dopln si v nastaveni, kedy cakas babo, bude lepsie ta sledovat 😉 a vies, co cakate?

miska, asi je to teplom, neviem... no uz to asi lepsie nebude 😅

lencinni, nemas za co a budeme radi, ked tu s nami aj zostanes, preberieme kazdodenne veci a trapenia tehuliek 😉

alexandra
15. máj 2008

Ahoj kocky, ani vy nemozete spavat?

matinka
15. máj 2008

alex, ja uricte nie 🙄

uvazujeme o dalsom stretku buduci tyzden, co ty na to?

alexandra
15. máj 2008

lencinni ak by to bolo nieco vazne, nechaju si Ta tam, neboj sa.. 😉

sarica
15. máj 2008

Ďakujem za privítanie.Budeme mať malú Leu

alexandra
15. máj 2008

matinka nechcem sa slubovat, ale robim nedaleko, skusim dobehnut.. pri mne clovek ale nikdy nevie.. utorky a stvrtky este s malym chodim plavat, v stredu mam nemcinu a to este netusim, co mi povie zajtra na poradni lekarka, lebo mam take tlaky, ze az.. 😅

maculik
autor
15. máj 2008

ahoj alex, ja tuto noc som vynimocne spala celu, ani na vecko som sa nezobudila, ale inak tiez neviem spavat... vela sa budievam a zacinam mat problem najst si normalnu polohu (aj ked pamatam si, ze vela kociek to ma uz dobrych par tyzdnov, tak asi som z tych stastnejsich 😉

maculik
autor
15. máj 2008

alex, mas vysoky tlak?

matinka
15. máj 2008

no mas toho pekne vela... ved uvidis, ako ti to vyjde 😉 . myslis, ze tie tlaky ti uz chcu nieco naznacit? 😅

sloniiicek
15. máj 2008

vitajte nove tehulky - julovky medzi nami. a kludne sa pripajajte. 😀

matinka
15. máj 2008

sarica, lencinni, ak chcete byt v nasej tabulke, napiste alexandre IP so svojimi udajmi

alexandra
15. máj 2008

maculik naopak, sialene nizky (obvykle 90/50)...

matinka je normalne ze to zacina tak mesiac pred porodom, inak sa nema prilis ako krcok skratit, dolezite je aky ho mam pevny, podla toho to bude postupovat.. Moze to byt proces na par dni, ale pokojne aj 6 tyzdnov..

matinka
15. máj 2008

hm, ja zatial necitim nic take, len od dnes ma pobolievaju krize. A tiez mam podobny tlak ako ty 🙄

alexandra
15. máj 2008

matinka to uz je ten tlak na krcok, co ho postupne bude skracovat 🙂

sarica
15. máj 2008

Ja som už tretí deň v štádiu,že ma pobolieva spodok bruška,chodím prehnutá ako taká starena.

matinka
15. máj 2008

🙂 ja som myslela krvny tlak, sorry, takze mna to asi len caka

alexandra
15. máj 2008

matinka ja som pochopila, len som chcela napisat, ze tie nase problemy uz su asi sposobovane tym tlakom na krcok a telom pripravujucim sa na porod..

majkotanicka
15. máj 2008

ahojte baby🙂)

maculik
autor
15. máj 2008

alex, ja som si to zle precitala, to y na konci som prehliadla 😀

karinecko
15. máj 2008

Alexandra poslala som Ti udaje na IP.Dopln nas tam.Dakujeme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre