Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

marse
17. jún 2008

Ahojte babulky tak som sa vratila z poradne a tu su novinky 🙂 : zajtra rano o 8.00 idem na prijem, hned mi vyvolaju porod a doktor hovori ze este zajtra to aj odrodim, cize zajtra by mala byt Laura na svete. Som uz otvorena na 3cm, malo by to ist rychlejsie 😉 mam uz aj bolesti krizov, krce a tvrdnutie bruska, tak dufam alebo skor si zelam aby to zajtra islo sup sup 😅

idem varit, a potom skontrolovat veci do porodnice a tak, zrejme si pospim este 😀 tak zajtra sa ozvem az ked bude Laura na svete. Papa a drzte sa mojenka 😉 😵

indy
17. jún 2008

Ahojky tehulky a maminky
my ideme tiez teraz o 12 na poradnu a som zvedava ci sa maly otocil lebo po veceroch tam skusa dost divoke premety, ale asi skor nie lebo hlavicku citim stale na pravej strane pod rebrami. Ak sa malinky nestihne otocit tak na buduci utorok ideme na prijem a na stredu rano mame naplanovany cisarskyHrozne sa tesim ze uz ho budem mat v naruci ale najstastnejsia by som bola keby sa mu podarilo otocit a mohli sme rodit prirodzene. No co uz, budeto tak ako to ma byt a najstastnejsia budem ked si ho zovriem v naruci

zabkatt
17. jún 2008

marse no tak to ti závidím, že už zajtra budeš ten svoj uzlíček držať v náručí 😀 Tak sa potom ozvi ako a čo najskôr šup s fotečkami do albumu, nech sa aj my môžeme pokochať 😀

marse
17. jún 2008

zabka to vies ze dam vediet cim skor ako budem moct 😉

maculik
autor
17. jún 2008

jej marse, tak sa tesime a ozvi sa potom.
indy, drzim palce, nech sa maly este otoci. a ak nie, tak o tyzden uz aj ty budes mamina 🙂

anita78
17. jún 2008

Marse tak sa nám držkaj a nech všetko prebehne čo najhladšie 😉 .

Indy, aj moje babuľo je otočené hlavičkou hore, čo Ti vraví lekár, je ešte možnosť, že sa otočí? Mne môj lekár tvrdí, že sa môže do poslednej chvíľky otočiť a v nemocke, že je to už málo pravdepodobné, tak nech sa sakra dohodnú nie 😀 ? Neviem, na čo sa mám psychicky pripraviť 😖 .

bessy21
17. jún 2008

Ahojte tehuľky tak tu čítam že čoskoro pribudnú plánovane nové bábätká, no marse ja by som bola asi aj trošku v šoku ale určite by som sa už tešila tak ako Ty 😉 Ja som bola včera na pásoch zas som tam trčala 3hod a po hod ležaní mi sestrička povedala že čo som jedla že malý spi a čo čaká ,čakanie kým pridem na rad a potom hod ležanie tak čo mal asi robiť 😠 že si mám ist kupiť čokoládu a vrátiť sa,tak som volala svojmu doktorovi a ten povedal že záznam je O.K.Minulý týžden kontrakcie omnoho vyššie ako včera..a aspon nemam toho streptokoka a v piatok tam idem zas.doktor sa mi tak venuje že normalne zíram. Urobil aj sono,prietoky nanovo. ALe myslím že mám ešte 2týždne čas,aj ked včera som od 6h do 16h behala kade tade tak som myslela že večer porodím bolel ma celý človek 😀 Segra doniesla zajačika tak tu kýcham z toho jeho sena.Idem sa najesť a zdriemnuť si.Zatial sa majte. 🙂

maculik
autor
17. jún 2008

kocky, kupovali ste si tu spanielsku deku? ja rozmyslam, ci ju objednat. Cim budete mimi prikryvat v kociku teraz v lete?

monatko
17. jún 2008

marse, woooooooow!!!!!! tak ty to uz zajtra budes mat pekne za sebou, paraaaaaaaaaada 😵 tak drzime palce, nech ste rychlo spat domka a fit 😉

monatko
17. jún 2008

maculik, my sme kupili tu deku, to sa zide, do uplnych horucav to sice nie je, ale zas nie je az tak velmi hruba.........

anita78
17. jún 2008

Maculik, my máme obyčajnú detskú deku. Je veľmi príjemná na dotyk.

maculik
autor
17. jún 2008

aj ja rozmyslam, ze ju kupim. tu minule leto neboli vobec horucavy, takze by sa mohla zist. na nete maju pekne, len neviem, ci cenove relacie od 500 a vyssie su normalne (aj ked oproti cenam tu asi su 🙂
uz som vcera objednala obliecky do postielky a 2 normalne a jednu nepremokavu plachtu, nech mi sestra donesie. a dnes idem konecne kupit vecicky na kupanie. Na kupkanie staci ta taka osuska s kapucou?

macicka
17. jún 2008

ahojte kočky,

matinka, lenit blahoželám krásne detičky máte!!! podarený párik z nich je 😀

my sme boli dnes na kontrole - všetko je v poriadku - prietoky OK, mimčo sa hýbe ako des - to čo stváralo včera večer a dnes nad ránom bolo hrozné!!!! normálne si tam robilo telocvičňu a cvičilo. dnes je to v pohode a doktorko povedal, že to môže prísť každú chvíľu, že je všetko v podstate pripravené, len mi nepovedal, či som už otvorená alebo nie. ale asi nie...

ja chodím najnovšie na maliny a ribezle ku svokrovcom, lebo jahody už skončili, čerešne tiež už nie sú a melony neznášam - jedine keby mi niekto posielal z krety tie super žlté sladké, čo chutia ako ananás. iné nezjem....

mywiel
17. jún 2008

Tak my sme sa tiez vratili od dokiho, babo sa ma dobre, kontrakcie na pasoch nezaznamenal, srdiecko bije o 106 a samozrejme sa mu 15 stikutkalo chudadku, ale to vraj nevadi. Som uplne zatvorena takze na porod si este zrejme pockam, dalsia kontrola za 2 tyzdne. 😉

mywiel
17. jún 2008

15 minut som chcela napisat... 😀

miminka
17. jún 2008

ahojte tak to vypada,ze ja to stiham este v juny bo dnes mi povedala doktorka,ze sme podla sona uz v 38tt a som otvorena na 1cm,takze kedykolvek uz mozme ist rodit.tak som zvedava kedy a ako to stihame. 😀
a tu ako este ziadna neni velmi aktivna a nema babo?

maculik
autor
17. jún 2008

macicka, mywiel, tak super, ze je vsetko ok. ja idem zajtra vecer 😵
miminka, dlho si tu nebola, ze? tu uz mame 4 babanka - lenit ma tatianku, matinka ma martinka a elenitka ma petka a lucku. a zajtra je na rade marse, bude mat laurinku. takze julovky to rozbehli uz v maji 😀

gogos
17. jún 2008

Ahojte babulky, ja som bola dnes na odberoch a vpiatok iden na predoperačné interné vyšetrenia, lebo moja malá hviezda sa tiež nechce otočiť a keby bolo treba robiť sekciu, nech to mám všetko za sebou. 😝

zabkatt
17. jún 2008

Babule ostane tu niektorá aj v júly ako tehulka? Alebo žeby som to tu uzatvorila sama so sebou? 😀

gogos
17. jún 2008

zabka myslím že pár vás v júli skutočne porodí. Mňa doki tiež straší predčasným pôrodom, lebo bábo už má 3600 gr a 48 cm, takže môže ísť hocikedy von. Už sa pomaly aj otváram, takže uvidíme kedy to vypukne. 😠

maculik
autor
17. jún 2008

zabka, ja ostanem - u mna to zatial nevyzera na to, ze sa mimi chysta von 😉

mywiel
17. jún 2008

Ani u mna zatial... 😀

sloniiicek
17. jún 2008

ahojte babulky. tak co mame nove?

maculik
autor
17. jún 2008

slonicek, ty sa pochval 🙂
ak si citala, marse ide zajtra rodid, kocky boli na poradniach, mimi su ok. a aj matinka sa ozvala a pridala foto. takze same dobre spravy 😀

a ja sa na dnes lucim, uz mam prace dost, stale zaucam toho kolegu a uz som unavena. idem kupit ceresne a domkov oddychovat. pa pa zatjra 😉

sarica
17. jún 2008

Ja idem zajtra do poradne a vôbec by mi nevadilo keby som sa vy chystala hneď aj na pôrod 😀
Dieťa bolo veľké už min.týždeň,tak ak sa nescvrklo tak by to malo byť fajn 😉
Lenže u mna to prebieha tak,že dr.ma pozrie odspodu a potom som cely den aj noc ubolená 😒 a ráno mi zase nieje nič 😝
Včera som bola v nem.kde ma nechali na prietokoch samu vo vzdychárni a vtedy sa mi vrátilo v mysli tych osem rokov dozadu,že ja p... načo som sa to zase dala-strašne sa bojím pôrodu 😖

Ale potom bude fajn 🙂 ,len dovtedy.... ☹

sloniiicek
17. jún 2008

akurat som si to precitala. tak mooooc drzime palce zajtra marse.

ja stale nic. malinka sa tvari, ze jej je v brusku dobre a ze sa ani nechysta von. ☹ 😀 ale zajtra idem k doktorke, tak som zvedava, co mi povie. 😀

ria.riuska
17. jún 2008

Ahojte julovecky🙂 Tak mi sme dnes boli opat u doktora, ze naplanovat porod, ale doki nam povedal, ze malinka este chce ostat v brusku, ze sa od minuleho tyzdna nic nezmenilo, takze to vyzera, ze to ostane na termin 🙂

Ja sa tesim, ved cim dlhsie bude Mia v brusku, tym lepsie, ale ked mi minuly tyzden povedal, ze tak desat dni, uz som sa na to psychicky pripravila 😅 A tak mozno budem julovka aj ja 🙂

Marse, drzime palceky na zajtra a Matinke gratulujeme, Martinko je naozaj rozkosny 😵

avanka
17. jún 2008

Babulky a kolko mali vase babatka v 38 tt vahu?
My sme boli dnes tiez na poslednej poradni a predoperacnych vysetreniach a maly ma 3000 gramov
Mne sa to uz tiez krati, ja som naplanovana na pondelok 🙂

ria.riuska
17. jún 2008

avanka, myslim, ze to je taka ok vaha. Mne dnes nehovoril, ale pred tyzdnom sme mali 2800g 🙂

sarica
17. jún 2008

My sme mali pred tyzdnom3200gr

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre