Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

sloniiicek
29. apr 2008

dakujeme babule. 😉 teraz akurat manzel vyraba prebalovaci pult. 😉

maculik
autor
29. apr 2008

slonicek, to mas super, ze mas doma takeho majstra 🙂
ja mam tiez take pre mna dost velke, pre inych male brusko, ale ako som uz spominala - kazda sme ina.

lenusha
29. apr 2008

ahoj sloni 😉

krasna izbicka a aj nabytok je velmi pekny 😵 este som zvedava na ten prebalovak 😉

zabkatt
29. apr 2008

Krásna izbička, ja neviem kedy sa dostanem k zariaďovaniu, lebo cez víkend tam idem eštelen strhávať tapety a eštelen ideme búrať a potom tesne pred pôrodom neviem ako to budeme stíhať všetko 😲 To je hrozné tie papierovačky ohľadom úveru 😠 Na všetko majú čas

monatko
29. apr 2008

zabka, nas to tiez caka, budeme prerabat zrovna tak v case mojho vysokeho stadia, takze sa na to nesmierne "tesim" 😔

sloni, manzel je paradny kutyil sro 😉

gogos
29. apr 2008

zabka, ved aj tak bude najprv babo s tebou v izbe, tak budes mat dost casu dokoncit mu izbicku, neboj 😉

jasil
29. apr 2008

Ahojte julovky,
dnes mam velmi zly den. Bola som rano u zubarky s bolestivym zubom, rozvrtala mi ho, ... ale bolest neprestava. ☹ Neviete poradit? Povedala mi, ze mi nemoze dat ziadne lieky a ani injekciu kvoli tehotenstvu.... A to som bola u nej pred mesiacom na preventivke a tak poctivo si umyvam zuby...
Effie - gratulujem k chlapcekovi!

karinecko
29. apr 2008

jasil-Paralen mozes

effie
29. apr 2008

ahoj jasil, dakujem
no babo ti asi ukradlo vapnik tak s tym uz nic nenarobis, zuby sa nam teraz kazia viac ako inokedy..ta bolest musi byt dost neprijemna..skus si ho vyplachnut nejakou palenkou, to ti aspon trochu strpne
ja sa tiez chystam k zubarke tak som zvedava co mi najde, bojiiim

lenit
29. apr 2008

zabka, ako s tou kavickou? 😀
inak aj nas asi caka to prerabanie zrovna vtedy, ked budem najviac tehotna...no ale ja asi vela nespravim 😀

effie
29. apr 2008

lenit a ako vyzerate s tym bytom a hypotekou? uz ste sa nejako rozhodli?

zabkatt
29. apr 2008

lenit napíš a kedy koľvek vybehneme. Už som zvedavá na tvoje bruško 😀

lenit
29. apr 2008

effie...dnes nam maju povedat, kolko to bude...takze som jak na ihlach a cakam na vyslednu sumu. snad nas to nedostane do kolien 😅

zabka, no ja od buduceho tyzdna mozem hocikedy 😀 ja uz budem mat len veget...aj ked musim este pokupit nejake veci do porodnice a pre babo...

lenit
29. apr 2008

zabka, no teraz je take nejake stale rovnake, ale aj som rada, lebo si pripadam aj tak dost nemotorna...
no aj ja som uz zvedava na tvoje...ved je to uz tusim vyse mesiaca co sme sa nevideli...

zmrzka333
29. apr 2008

je tu niekto?

matinka
29. apr 2008

ahoj zmrzka, ja som sa sem dostala az teraz, ale asi tu uz nikto nie je 😅 , pozriem este z domu 😉

effie, gratulujem k fesakovi v brusku 😉

zabkatt
29. apr 2008

ja sa tu sem tam pohybujem, robím si opekané zemiačiky s vypráženým syrom 😀
lenit aj ja môžem od budúceho týždňa kedy koľvek, okrem dní čo sme doma, a to je väčšinou cez víkendy 😀

danciacik
29. apr 2008

Ahojte kočky. Páni ja sa do tejto témy dostanem raz za 100 rokov. Pozerám, že ste tu pekne rozpísané.

michaela3108
29. apr 2008

Ahojte babulky.
Kde ste?

montinka
29. apr 2008

ahoj ja som tu.

michaela3108
29. apr 2008

kočky, dnes mi blbne net, stále mi to padá

michaela3108
29. apr 2008

halo halo

sveva
30. apr 2008

dobré ránko 😉

matinka
30. apr 2008

dobre ranko sveva, myslela som, ze tu este nikto nebude 😅

sveva
30. apr 2008

No Eliška sa dnes skoro zobudila. Dnes nemám svoj deň. Celú noc som nespala, možno to bolo tým, že som išla spať nazlostená.

alexandra
30. apr 2008

Ahoj kocky, aj vy by ste tak spali?

matinka
30. apr 2008

a co sa take stalo? My s muzom uplatnujeme pravidlo: Nikdy nechod spat pohadany. a funguje to 😉

ja som zase isla spat veeelmi neskoro, lebo svagrinej som musela nieco prekladat a rano som zase vstavala mooc skoro, lebo mam dnes vela prace a chcem stihnut cvicenie na kramaroch.

matinka
30. apr 2008

alexandra, ja uz pracujem na plne obratky, som ako nabudena vevericka 😀

zabkatt
30. apr 2008

AHojky babulky. Tak ja som sa tiež moc nevyspala, lebo mužík nadrábal, a ja nezaspím skôr ako je doma. Prišiel ráno o 1nej a od pol 4tej som zase behala po byte, lebo som bola nejaká hladná 😝 . Zajtra idem strhávať tapety a prídu nám vymerať okná na dom, tak sa už teším že sa niečo deje 😀

sveva
30. apr 2008

matinka v poslednej dobe som dosť podráždená. Znova ma vytočil manžel, večer povedal, že ide iba dole, lebo prišiel kamarát, a on prišiel o hodinu a vôbec nebol dole, ale sadli do auta a niekde išli. To som ešte prežila, ale potom som si povedala nestojí mi to za to. Išiel vyvenčiť psa a ja som si ľahla, zobudila som sa o hodinu bolo 23:30 a jeho nikde. Pozrela som z balkóna a on sedí v aute a vo veľkom debatuje. Poslala som mu správu, že nie je normálny a išla som spať. Celú noc som sa budila, chodila na WC, malá mala tiež nejakú blbú noc. Takže teraz spím na nohách.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre