Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

mywiel
30. apr 2008

No ja uz padam na reflexologiu a potom na plavanie, tak pekne popoludnie. 🙂

bessy21
30. apr 2008

lenit: vieš čo, ja si dávam pauzu v pečeni lebo je kopec riadu z toho a Ty tu spomenieš bábovku,mňam to som asi mesiac nepiekla,hmhm 😉 Naposledy som piekla: piškotove cesto, na to marhule, na tie puding, na to BB keksy potreté rumom 😎 a šľahačku 😀 bol dobrý a na 1x celkom sa vydaril. Teda v nedelu som ešte studenu tortu,len piškoty,ovocie, kyslu smotanu a šľahačku.Karinecko: tak to som zvedava či mi teraz 6.5 zoberie krv a skontroluje to,tak sa polepším v tom jedení ,nech potom nemusí bábo užívať ☹

bessy21
30. apr 2008

ahoj mywiel. Tak si to prijemne všetko uži.papa

lenit
30. apr 2008

bessy a tie gulky co si spominala, tak tam ide len to slako s tym kokosom? nic viac? vyzera to super...a salko zboznujem, tak ze by som si trochu takeho spravila 😅 ja som tiez dlhsie nepiekla...sice svokra hovorila, ze ju pecenie nebavi, ze ona uz nebude piect, ale aj tak vzdy napecie. dokonca som raz bola dohodnuta s manzelom, ze mu upeciem jeden zakusok co lubi na cestu ... vedela od stredy, ze mu to v nedelu budem piect, lebo to je z kysleho mlieka, tak som ho musela nechat skysnut...no a ona aj tak v sobotu napiekla a potom bol ohen na streche, ze naco peciem aj ja ked ona uz napiekla...no ale uz to beriem v pohode 😀

zabkatt
30. apr 2008

marse ja idem na to holenie dnes, tak daj typ ako najlepšie, lebo už naposledy som s tým mala problém, lebo som si tlačila na brucho a malému sa to očividne nepáčilo 😀 A tam dole ani nehovorím. Tam som len námatkovo, ako som začáhla 😀 😝

lenit
30. apr 2008

inak, ja som tiez zistila, ze akonahle sedim tak uvolnenejsie, alebo mam zmacknute brusko, tak babu sa to nepaci a tiez sa hned hlasi... 😀

bessy21
30. apr 2008

lenit: kurnik ked si Ti neviem spomenuť či tam ešte čosi ide, ale myslim si že nie,teda ja to tam ani nedam,lebo moj synovec ma bezlepkovu dietu a on skoro nič nemôže tak by ich ani minule nejedol,skúsime len tieto dve veci,ale viem že sa to dosť lepí na ruky 🙄 a je to dosť sladke takch bacha na cukor 😀 zabkatt: ja odporučam zrkadlo si dať oproti sebe 😀 v sede na dlážke 😉

lenit
30. apr 2008

mne sladke nevadi...no a cokoladu moc nemozem, lebo som potom cela vyhadzana, tak mozno by som aspon nieco takto...no ale ked tam nasypes ten kokos, tak ono sa to asi zahusti, nie?

teda ake rady... 😀 😀

bessy21
30. apr 2008

no aj ten môj drobec pri včerajšom cvičeni a mačkaní brucha kopkal ako divý až to bolo cez tričko vidno 😀 ale hned ako som si položila ruku na bruško prestal 😉 lenit:tak toto mám ja so svojou mamou že načo pečiem ked ja ona 😝

macicka
30. apr 2008

holenie nôh zatiaľ ignorujem, sukne nosím iba po dome a manželovi nevadí tých zopár chlpkov (našťastie mi nohy veľmi nezarastajú) ale bobríka holím len tak po pamäti alebos a všelijako nahýbam aby som trošku videla. najbližšie to skúsim s manželom, nech ma oholí, aspoň bude trochu erotikuš..... 😀

bessy21
30. apr 2008

lenit: musíš to tam sypať tak primerane a postupne,ja som si kupila väčšie balenie kokosu nie to 250 g, aby sa Ti dali guľky robiť, a ak sa Ti to bude moc lepiť na ruky natri si ich trošku maslom alebo Herou..

macicka
30. apr 2008

bože nepečte - lebo umrem.... zjedla by som všetko, čo nezje mňa!!!! nahoršie je to večer pri telke - minule ma o 23. chytala pažravosť a ako naschváľ vo všetkých filmoch jedli..... to bolo utrpenie!!!

bessy21
30. apr 2008

macicka: to je dobré tak bacha na Tvoju blízkosť 😀 Ja sa našťastie ovladam a po 20h nejem. Tak sa babuľky majte idem ešte na socialku,fnuk ☹ papa

lenit
30. apr 2008

pa pa bessy...dobre vybav...
teda...z kokosu a salka a aka paradna maskrta moze byt... 😀

matinka
30. apr 2008

vy si tu vypekate? mnaaaam, ja som dnes tiez zjedla polku makoveho zavinu, hanbim sa 😅

pipinka82
30. apr 2008

ahojte medzi vami som nová ale kto vie mám termín 8.agusta ale ja si myslím že koncom júla bude prekvapko 🙂 juuuj baby vám sa to kráti aj ja už chcem 🙂

pipinka82
30. apr 2008

matinka už aj plienočky máš aj ja chcem už pomalinky kupovat aby som mala viac zásob 🙂 aké kupuješ nidi uplne malinké 🙂

zabkatt
30. apr 2008

No ďakujem za rady, ale vizerá to tak, že aj ja to budem musieť nechať na manžela, lebo som sa pokúsila oproti zrkadlu zgrúliť (vyslovene) na postel pod seba uterák, ale smiala som sa jak bláznivá sama na sebe, že čo to stváram, že som jak hroch čo sa v močiary vála v blate, ako som sa na tej postely prehadzovala 😀 Tak som to vzdala, a pokúsim sa o to večer vo vani 😀
puipinka vítaj medzi nami. Mne doki tiež povedal, že to vizerá až na august, ale už som začala tu s babami, tak je ťažko teraz na konci prestúpiť. Necháme sa prekvapiť 😀

lenit
30. apr 2008

ahoj pipinka...vitaj...no je mozne, ze vela z nas porodi este v juni 😀
no krati sa to hrozne rychlo...ja si to ani nestiham uvedomovat...uz len dva mesiace... 😕 😀

lenit
30. apr 2008

zabka, kam by si chodila...ved ja som taka rada, ze sem pise aspon jedna dalsia trnavacka 😀

pipinka82
30. apr 2008

však ano tie 2 týždne hore dole no uvidíme 🙂 ja by som aj rada bola už za tým koncom jula 🙂 už ho chcem mat 🙂

pipinka82
30. apr 2008

aj ja sa cítim ako velryba a hlavne ked sa pomali nemestím do mojich gatí už xl velkost kupujem no hrôza a to mám 10 kg už na sebe a čo dalej jaaaj 🙂 budem hrošica xixixix 🙂

mywiel
30. apr 2008

Veru pipi my sme julovky, ale je mozne, ze so mna bude aj junovka, ja uz by som bola rada keby to bolo aj koncom juna. 😵

pipinka82
30. apr 2008

tak to ti verím 🙂 som natom podobne xixixi 🙂 kebyže sa dá pretočit čas xixixix 🙂 aspon o tých pár týždnou 🙂

matinka
30. apr 2008

pipinka, vitaj medzi nami 😉 ... kupila som len 2 male balenia velkost 1 (2-5kg) a ostatne mam velkost 2 (3-6 kg)

ja kedze mam termin v strede mesiaca, tak mi vychadza zatial stale na ten jul 😉

pipinka82
30. apr 2008

aj mne hovorili nech s malých kúpim menej a radšej vetšiu velkost lebo nevieme aké bude velké mimi 🙂

michaela3108
30. apr 2008

Ahojte baby, je tu niekto?

sveva
2. máj 2008

Dobré ráno.

lenit
2. máj 2008

dobre ranko...tak, s radostou vam oznamujem, ze som dnes v praci posledny den 😀 😀
inak mala som hroznu noc...kazdu chvilu som bola hore...no a este jeden detail ktory mi unikol 😀 ... uz sme v osmom mesiaci 😀 😀

kiana
2. máj 2008

lenit, kratulujem k tolkym radostiam 😉 koniec prace, a aj ten 8.mesiac. Ja som na tom podobne, az na ten nastup na matersku. Nejdem na matersku, ale mam od buduceho tyzdna dovolenku do konca maja a az potom krrrrrrrrr na rodicovske povinnosti 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre