Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

macicka
2. máj 2008

tak toho tepla sa obávam aj ja. to nie je len staršou strechou 😒 my máme nový dom ale všetky izby na poschodí a to je parádna sauna v lete - nepomôže ani ventilátor ani prievan ani nič, len sa odsťahovať spať do obývčky.... ale snáď to nejako prežijeme no nie??? Celú zimu sa tešíme na leto a teplo a cez leto na zimu 😝 .

waitinka7
2. máj 2008

AHojte baby, a nie je medzi vami nejaka aj z LM, ktorá čaká prísrastok v júli?

michaela3108
2. máj 2008

Ahojte Julovky.
nemame pocit, že nejak zanedbávame nášho koníka? 😉

monatko
2. máj 2008

miska, veru je tu nejako hlucho, niektore tvare som tu uz davno nevidela.... alebo mozno vsetky vegetia a venuju sa mangelikom 🙂

pipinka82
2. máj 2008

no veru na leto sa ani ja neteším no hlavne na to teplo 🙂 už aby bolo po všetkom 🙂 vám sa to už kráti ja si musím počkat do konca júla alebo augusta fnuk 😉

monatko
2. máj 2008

pipinka, co ty vies.... mozno nas vsetky predbehnes 🤐 😀

pipinka82
2. máj 2008

noo nerada xixixi nech to je ako má byt musím vydržat 🙂

zmrzka333
2. máj 2008

tak ako sa mate babule?

pipinka82
2. máj 2008

ujde to malé kopká 🙂 a mne sa nechce spat 🙂 ako vždy 🙂

zmrzka333
2. máj 2008

aj moje, teraz je ako dive. Ja som prisla len dat fotky do albumu ale tak ma boli chrbat ze si musim ist lahnut, lebo len tak to prestane

zmrzka333
2. máj 2008

tak sa majte

zmrzka333
3. máj 2008

dobre rano, nikto nikde

sveva
3. máj 2008

Ahojte baby. Tak dnes máme ďalšiu ťažku noc za sebou. Eliška stále teplotuje. Musela som jej dávať zábaly, lebo jej vôbec nechcela klesnúť teplota. Bábo tiež statočne kope a akoby súcitilo s Eliškou.

zmrzka333
3. máj 2008

moja zlata tak ste sa potrapili, Ja som tiez chora a predvcerom som mala aj teplotu taka som bola zlaknuta

zmrzka333
4. máj 2008

kaslete na konika?

michaela3108
4. máj 2008

Ahojte baby
tak nemám dobré správy. Naša maličká je stále otočená pávovým dnom dole. ☹ Máme 1440g, čo je super, len tá poloha ma mrzí. 😢

mywiel
4. máj 2008

Miska neboj to sa babo este otoci zvykne sa otacat okolo 35t. Ja uz vobec neviem spat, bolia ma klby ked spim na boku a ked spim na chrbte zas je babo nespokojne, uz som z toho trosku na nervy... ☹

michaela3108
4. máj 2008

mywiel, tak so spánkom ja nemám zatial problém, na jednom boku síce spávať nemôžem, ale na druhom sa dá v pohode celú noc. Skús si podložiť bruško vankúšom, keď si na boku.

mywiel
4. máj 2008

Uz som skusala aj to ale tie klby bolia aj ked mam pod nimi vankus... ☹ Jednoducho kosti makknu a panva sa rozsiruje uz len vydrzat 10 tyzdnov, skusim brat homeo vapnik na kosti mozno to pomoze.

sveva
4. máj 2008

Miška neboj malá sa ešte môže otočiť. Kolegynina malá bola tiež otočená zadočkom dole a už bola pripravená a zmierená s cisárskym rezom a malá sa otočila. Lekár ani neveril, že sa otočila

michaela3108
4. máj 2008

Kočky dík, ste zlaté. ako budete nedelovať? Ja akurát rozmýšlam, čo by sme podnikli s manželom. 😕

monatko
4. máj 2008

miska, neboj, lekari si poradia, ved ty nie si prvy taky pripad 😉 no my varime teraz obedik, a po nom chceme ist na vylet do Trencianskych Teplic.. dufam, ze pocasie nesklame 😎

sveva
4. máj 2008

Ja tiež varím obed a potom sa budeme hrať s Eliškou, keďže je chorá.

zabkatt
4. máj 2008

Ahojky babulky, tak ja len na skok, práve sme sa vrátili od svokrovcov, pracovali sme od stredy ako divý, strhávali tapety v izbách, ošuchávali a pratali a od stredy ideme znova, to mám eobjednaný kontajner na 10ton odpadu, tak ideme od pivníc po prístavbu a unimobunku vypratávať všetky rárohy čo tam svokrovci skladujú 😀 aby sme mali kde zatiaľ podávať nábytky a pod. Takže makáme a makáme a nemáme tam internet ani počítač, tak sa nemám ani ako ozvať ☹ Ale do stredy s vami ešte budem a potom sa ozvem zase až v nedeľu asi, alebo poprípade od našich. Inak sa máme s bábom celkom fajn, len chrbát neposlúcha, akurát sa chystáme do vane, tak potom na večer ešte niečo napíšeme pa pa pa a držte sa 😎

michaela3108
4. máj 2008

Ahojte,
tak kočky, moja kamoška je 34tt a predvčerom bola na pohotovosti zastavovať kontrakcie, mala ich každých 10 minút. Pekne, čo?

matinka
4. máj 2008

ahojte julovky,
hlasim sa po 4 dnoch oddychu doma u nasich 😎 , travili sme veeela casu vonku, v zahrade, vo viniciach (varila som s krpcom kotlikovy gulas a vseeetci sa zalizovali, vraj sa uz mozem vydavat 😀 ), no proste cez vikendik bolo super.
Prave som vas docitala, ale vidim, moc ste toho na konikovi nenapisali, asi sme boli viacere daleko od netu, vsak?

matinka
5. máj 2008

bre ranko, este tu nikto nie je?

ria.riuska
5. máj 2008

Dobre rano, matinka. Asi som tu iba ja🙂 Akosi sa mi zda, ze v poslednom case konik spustol, nie?

marianella
5. máj 2008

dobre ranko 😉

maculik
autor
5. máj 2008

Krasne ranko po dlhom vikende prajem 🙂
co mate nove?
my sme boli v stredu na cukor a kontrolu, zatial mi nevolali, tak dufam, ze cukor je ok (mali volat, len ak by bol zly), inak to bolo v pohode, tu maju na pitie taku pomarancovu sladku vodu, aj mi to chutilo celkom a mohla som aj pit, takze zle mi nastastie neprislo 🙂
a mali sme uz 1034g, mimi je zlate, znovu mi spravil aj 3D zaber, bolo to smiesne, lebo otvaralo ustocka, akoby chcelo papat a potom vyplazilo jazyk 😀 Teraz ideme buducu stredu, myslim, ze to by mal kontrolovat prietoky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre