Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

karamelinka
16. máj 2008

preklep maculik nie matinka 😅

maculik
autor
16. máj 2008

pipinka, ja tiez som si vcera kupila ceresne, su sice nehorazne drahe, ale aspon troskou som sa potesila. Na melone som ficala minule 2tyzdne a chystam sa aj cez vikend kupit 🙂
a budem piect aj vynikajuci ribezlovy kolac, taky osviezujuci, mnam - uz sa tesim.
karamelinka, radsej to neprivolavaj 😉
inak, ak potrebujete tehu oblecko, tak na www.litex.cz sa da znovu nakupovat 1:1, ja uz mam odtial asi 4 veci a su uplne super, kvalitne, aj teraz si idem objednat.

karamelinka
16. máj 2008

maculik no mas pravdu nejdem privolavat 😉

karamelinka
16. máj 2008

ja som sa dnes zasa prehresila dala som si kolac v cukrarni...nemozem totiz kvoli cukru ale uz som fakt nevedela odolat.... 😕

maculik
autor
16. máj 2008

karamelinka, jeden by nemal vadit, hm? aj tak ta obdivujem (aj ostatne, co musia byt na diete), ze to vydrzite. Neboj, ved uz len 2mesiace... 😅

Ja sa na dnes lucim, o chvilu pojdem na vlak za manzelom, aj moj brat je unho, tak sa tesim. Tak pekny vikend a pa v pondelok 🙂

matinka
16. máj 2008

dobry napad maculik si nieco upiect, idem sa pohrabat v receptikoch 😉
karamelnika, ja sladke mozem a je to na mne aj patricne vidiet 😅 , tak neviem, co je horsie

maculik
autor
16. máj 2008

matinka, ak chces, hodim Ti do IP na ten rizezlovy, ten je fakt dobry, hlavne, ked je teplucky 😵

karamelinka
16. máj 2008

maculik tak papa.... 😉

matinka no ja nemozem a tiez je na mne patricne vsetko vidiet xi...uz mam 13,5 kg na sebe 😠

karamelinka
16. máj 2008

ja by som si dala taky ovocny tie mam najradsej 😨

karamelinka
16. máj 2008

mne to mementalne vychadza tak ze priberiem za tyzden 1 kg..a to je dost nie...

matinka
16. máj 2008

maculik, nepoviem nie, tak cakam IP 😉

matinka
16. máj 2008

no az teraz som si vsimla, ze maculik uz odisla, tak asi predsalen budem hrabat v receptoch 😅
karamelinka, ja som na tom veeelmi podobne s priberanim a tiez mam najradsej ovocne kolaciky 😝

mywiel
16. máj 2008

Maculik aj mne posli recept na kolac... 😝 😀 😉

mywiel
16. máj 2008

Hmm ovocne s tvarohom mnam, ja som si akurat kupila jahody, minule ceresne a dynu. 😝

sveva
16. máj 2008

Maculik aj mne pošli recept.
😀

sveva
16. máj 2008

Matinka pozdrav Marse a že jej držíme palce.

matinka
16. máj 2008

mywiel, teba najdem v kazdej teme, ktoru si nahodou otvorim 🙂
sveva, jasne, ze ju pozdravim

mywiel
16. máj 2008

Mati to vies ja tak lozim kde mi kto odpovie... 🙂

michaela3108
16. máj 2008

Ahojte babulky.
Pekne pokračujeme. Myslím tým Marse....Matinka, keď jej budeš písať, strašne, strašne jej držíme palce. Booooože baby pekne po jednej pojdeme. Fuuuuu to je ako na odstrel a nie na porod. Mne včera prvýkrát stvrdlo bruško a to som len ležala na gauči. Som z toho bola dosť zlaknutá no a asi 10 minút na t o, aby toho nebolo málo, som si utierala pravý prsník, z ktorého mi začala vytekať biela tekutina. 😉

michaela3108
16. máj 2008

Mati, kde si bola v obchode? Ja sa chystám zajttra na Bajzovu ešte pre jednu riflovú sukienku. 😨

alexandra
16. máj 2008

Tak my sme dnes boli na poradni, ale nebola tam nasa lekarka, takze pre velky uspech si to asi o tyzden pre istotu zopakujem.. To budem podla tabuliek v 34tt, cas na prietoky a test na RH faktor.. A snad uz by som aj na MD mohla nastupit 😅

michaela3108
16. máj 2008

Alex, aj my ideme na budúci piatok na prietoky a vypisovať materskú 😉

matinka
16. máj 2008

ahoj miska, riflovu suknu mali len S-ko, to len aby si sa tam zbytocne nepresla... ale hned vedla, ako sa tocia trolejbusy (napr. 212), vraj je novy obchodik, skoda, ja som to este vcera nevedela... 😒
A marse pozdravim... zatial neodpisala.

alex, ty uz si ved teraz 34 tt, nie? Alebo myslis ukonceny? Ja sa v tom stale nevyznam a kazdemu hovorim to, co mi konik ukazuje 😉 . Tiez idem na kontrolu buduci tyzden, vo stvrtok, tak som zvedava uz na malinkeho 🙂

saudi
16. máj 2008

Matinka, to je blbost, ze mas az take brusko na porod, je uplne normalne 🙂 ked vidim kocky pred porodom, tak to su ine baloniky 🙂

na tom expo dieta maju byt aj tie porodne asistentky, co precvicuju na kramaroch. takze sa tam bude dat aj dostat k roznym informaciam, nie len nakupit.

michaela3108
16. máj 2008

Ahoj Matinka, dík za info. Ani asi pred mesiacom nemali iné číslo ako S-ko a teta hovorila, že dostanú tovar. Takže nedostali 😖 Neviem, kde sa tam točia trolejbusy. Nevieš ulici mi poradiť?

zmrzka333
17. máj 2008

dobre rano, nikto tu nie je?

matinka
17. máj 2008

saudi, ja som si tam vyhliadla nejake prednasky, urcite sa na nich zucastnim 😉 , nakupene uz dost mam, urobim tam asi nejake uz len drobne nakupy.

miska, aj mne teta povedala, ze ich maju dostat tento tyzden... 😀 . Je to proti zimaku, na Jegeho ulici

sveva
18. máj 2008

Dobré ránko. Je tu niekto?

matinka
18. máj 2008

tu sa pekne vikenduje, vsak? 😀 Niiikdeee nikoohooo?

michaela3108
18. máj 2008

Helou kočky, je tu niekto?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre