Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

mesiac666
26. máj 2008

ahojte baby, xcela by som sa opytat kolko kusov najmensich plienok ste si kupili?

zabkatt
26. máj 2008

No babulky tak idem ešte doupratovať keď sa zajtra dohrnie tá moja babička z Popradu, dúfam že mi tu zase nebude dávať kázanie prečo mám už postielku a vecičky a že je skoro a pod. 😲

montinka
26. máj 2008

mesiac myslis latkove? no ja mam desat.ale ci su to tie najmensie to veru neviem

mesiac666
26. máj 2008

montinka?nie, ja myslim jednorazove

montinka
26. máj 2008

aha no tak tie este nemam. ale chystam sa kupit jedno balenie teda akoze ked pojdem po porodnice. potom urcite dkupim ked sa vratim. myslite ze jedno balenie staci?

monatko
26. máj 2008

ahojte, hlasim sa po vikende, bolo super 🙂 krstili sme sestrinu malu, fotecky dolozim neskor.... joj ja uz sa neviem dockat, ked budeme krstit nase bambinko 😵

monatko
26. máj 2008

mesiac666, ja som kupila 2 balicky najmensich pampersiek - zide sa urcite 😉

monatko
26. máj 2008

no a dnes idem konecne balit tasku 😝 vy ste na tom ako?

montinka
26. máj 2008

hm monatko aj ty uz balis tasku? hmmm ja este len pojdem kupoovat asi veci do porodnice. ani tie plienky este nemam a ani tie vlhke utierky no nic stale si hovorim ze to ma cas

lenit
26. máj 2008

baby, vsetkym vam velmi pekne dakujem. velmi dufam, ze to bude tak ako hovorite, ze to je len tehotenstvom. hovori mi to aj manzel. no ale keby ste videli, ako vazne sa tvaril doktor ked ma vysetroval ☹ ved zajtra uvidime. len dufam, ze sa nestane nahorsie, lebo budem mat terminovany porod a je mozne, ze babo sa narodi este v maji ☹ ☹
no ale vsetkym vam prajem pekny vecer a este raz dakujem. idem sa ja trochu prejst ku svagrovcom. ☹ 🙂

monatko
26. máj 2008

no montinka, ma aj nema, babo sa moze zahlasit uz v podstate kedykolvek, a zas na druhej strane, ked udru 30-35 stupnove horucavy, asi sa nam nebude moc chiet nahanat sa za vybavickou 😉 radsej si to najdolezitejsie uz prichystaj..

montinka
26. máj 2008

no pre babo uz mam skoro vsetko ja som myslela ze pre seba nemam nic akurat nocnu koselu. 😅

monatko
26. máj 2008

praveze pre seba si nachystaj, pre babo ti uz vecicky niekto prinesie 😉

montinka
26. máj 2008

hmmm no asi zacnem veru behat a nakupovat. vsak co potrebujem? iba vlozky,tie jednorazove nohavicky odsavacku a este co take?

monatko
26. máj 2008

podprsenky+tampony, nocne kosele......

monatko
26. máj 2008

..jaj a ja som potrebovala aj novy zupan, lebo som mala len zimnu verziu 😅

montinka
26. máj 2008

ahaaa vidis na tampony a podprdku som zabudla. 😅 myslis ze tie tampony do podprdy budu predavt v sanitase?

macicka
26. máj 2008

uteráky, papučky, šlapky do sprchy, županček ak by bolo treba, kozmetiku, nepremokavú podložku. ja mám 2 nočné košele, jednu normálnu a druhú na gombičky - na kojenie. a zistila som, že sa mi to nezmestí do tej tašky čo bežne nosievam všade keď idem mimo domu tak musím šlohnúť manželovu väčšiu alebo si rovno zbalím kufor 😀

montinka
26. máj 2008

no ja si chcem este dokupit jednu koseu na gombicky lebo taku mam len jednu. hmmm ozaj mate vsetky odsavacku na mlieko. ja este ani to nemam. aj to si budete brat do nemocky?

macicka
26. máj 2008

pridala som dnešné bruško. Zaujímavé je, že cez MK mi ukazuje 35 týždeň a cez tú druhú stránku mi to ukazuje 33 a 6 dní a pritom som všade zadala rovnaké údaje.... 35tt je ok, lebo do poradne idem v 36 a to je budúci week.

macicka
26. máj 2008

mne včera požičala suseda, a veľmi mi odporúčala, aby som si ju zobrala do nemocky, že sa mi to určite zíde - takže ešte odsávačku musím pekne vysterilizovať a potom šuch to tašky...

montinka
26. máj 2008

hmmm tak to mam co este kupovat ked sa na to tak divam.macicka pekne to zelene tricko co mas na fotke.🙂

monatko
26. máj 2008

tu odsavacku mi slubila sestra, ale vraj ju nepouzila....

montinka
26. máj 2008

macicka inak vy nechcete vediet co cakate alebo to male skrylo ako to nase?

sveva
26. máj 2008

Ahojte baby. Vidím, že sa už balíte. Ja ešte nechystám veci. Dúfam, že mám ešte čas. Keď som sa pri Eliške pobalila, tak o dva dni bola malá nasvete. Takžer to ešte odkladám.

sveva
26. máj 2008

Ja mám odsávačku napísanú v zozname, ale neberiem a ani nekupujem. Mňa totiž strašne boleli prsia pri odsávaní a tak som radšej použila ruky. 😔 Podľa mňa je ručne lepšie.

montinka
26. máj 2008

no ja ju pre istotu asi kupim a uvidime ci ju pouzijem ak nie potom predam alebo schovam ak bude nahodou este druhy stuplik

gajana1
26. máj 2008

Ahojte babenky kde kupim tie popôrodne vložky a jednorazove nohavičky? diky

monatko
26. máj 2008

gajana, vsetko v lekarni 😉

gajana1
26. máj 2008

monatko diky lebo nemam ešte skoro nič a už treba pomaly začať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre