Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

montinka
20. jún 2008

ahojte tak uz mam vsetko kupene. akurat som dala postielku do albumu.🙂

pipinka82
20. jún 2008

aj ja by som si dala ešte xixi 🙂 no tie lanové semienka noo to neviem ani ja 🙂 tak idem už mi začal seriál panelák tak pekný week paaaa

alexandra
20. jún 2008

Ahoj kocky, ja len ze zijeme a dokonca sme este v kope 😀

miminka
20. jún 2008

ahojte ja som dnes bola u doktorky bo som mala vcera kontrakcie aj dnes ale omnoho slabsie ako boli vcera.vraj je vsetko ok,stale som na 1cm otvorena a mam prist v utorok na poradnu a ak by sa kontrakcie vratili mam behnut na pohotovost. baby chyta ma panika pomoc

ria.riuska
20. jún 2008

Ahojte tehulky🙂)
My sme dnes s Miuskou boli na prijimackach na VS, uuuf... Mozem Vam teda povedat, ze to bolo o zivot... Uz som si myslela, ze pri tom strese porodim 😅

miminka
20. jún 2008

ahoj to ty si robila prijimacky?

ria.riuska
20. jún 2008

miminka, na paniku sa vykasli, ta ti nepomoze, skor naopak... Takze klud, my na MK Ti drzime palce 🙂

alexandra
20. jún 2008

miminka vitaj v klube 🙂

ria.riuska
20. jún 2008

ano, jasne, ze ja 🙂 Moja dcerka je na VS este mlada 😀

miminka
20. jún 2008

ahojte a dakujem za povzbudenie.
najhorsie na tom je ze viem do coho idem a ani sama neviem coho sa bojim viac ci toho porodu ci o maleho.ale asi toho aby bolo vsetko v poriadku s malym bo pri prvom porode nam Sebko skoro zomrel a teraz ked je to takto skoro tak neviem.

ria.riuska
20. jún 2008

alexandra, ahoj 🙂 Si sa dlho neukazala... ZAbudla som tu na MK povedat, ze rodit budem na Antolskej, takze zmena... Alexandra, ty sa ako mas, je vsetko v poriadku? Tiez uz to mas za par... 😅

ria.riuska
20. jún 2008

miminka, nad takymi vecami ani nerozmyslaj... 😨

miminka
20. jún 2008

ja som s malym maturovala.
ja som mala zdravotne problemy koli ktorym som nemohla dokoncit chemicku skolu ktoru som studovala a tak som prestupila na potravinarsku a tak to vyslo ze som mala o tri roky mladsich spoluziakaov.
v nedelu ma prepustili z porodnice a v pondelok som isla pisat maturitny sloh.a aj na matury som sa ucila asi tak ze som sedela v tureckom sede na sebe vankus a na vankusi lezal maly a ja som ho kojila a zaroven som sa ucila.a na ukor tohoto som stratila mliecko kojila som maleho 4mesiace a zrazu z nicoho nic som prestala mat mliecko.
tak som zvedava ako to bude teraz

miminka
20. jún 2008

a ako si vlastne dopadla uz vies?
ja viem ze by som na to nemala mysliet ale v tomto mam taku blbu povahu.
opustam vas idem si lahnut bo sa necitim velmi dobre a idem presviecat drobca aby tam este nejaky cas ostal 😀

miminka
20. jún 2008

a ozaj drzte sa a davajte na seba pozor.

ria.riuska
20. jún 2008

ahojte baby, dobru noc zelam... Krasny vikend. Papa 🙂

alexandra
20. jún 2008

ria v pohode, brusko dole, + 8kg, mala mala minuly tyzden podla usg 3kg, krcok 2cm a otvorena na prst, takze mozeme ist kazdy den, ale aj za 2 tyzdne.. uvidime 🙂

fazuliatko
20. jún 2008

ahojte babulky,je tu niekto? 😀

fazuliatko
20. jún 2008

uz vsetky hajkate?

fazuliatko
20. jún 2008

my este len pojdeme do sprchy.dnes nam bolo nahodou fajn,co je az neuveritelne... 🙂

fazuliatko
20. jún 2008

tak asi uz buvkate...tak dobru nocku a sladke snicky...papa 🙂

sarica
21. jún 2008

Ahojte,hádam len nevyspávate? 🙂

Dnes to bude v tejto horúčave pre mnňa zaujímavé 😖

zabkatt
21. jún 2008

AHojky babulenky. Tak bolesti chrbta trošku ustúpili, aspoň už môžem sedieť a všetci sa zase chystajú kúpať a mňa chcú nechať doma. To je úplne že paráda ☹ Hnusoby jedny. Tak oni sa budú valať v Galandii a ja sa budem pariť doma. Ale zase zaplatiť vstupné a nekúpať sa a pozerať sa na nich ako sa čvachtajú tiež nieje bohviečo. 😠

fazuliatko
21. jún 2008

caute...je tu niekto?

fazuliatko
21. jún 2008

😲

fazuliatko
21. jún 2008

asi si vsetky uzivate volne chvilky a pekne pocasie...no tak nic...ideme aj my na nakupy a potom cosi ugrilovat...tak zatial papa 😎

zmrzka333
21. jún 2008

ahojte stale tu nikto nie je?

montinka
21. jún 2008

ahoj zmrzka iba ja som tu

karamelinka
21. jún 2008

ahopjky aj ja som tu ale len na skok....ako sa mate?

karamelinka
21. jún 2008

baby ja mam pocit ze ten nas maly sa akosi malo hybe...je akysi kludny ci co...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre