Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

lenit
25. apr 2008

hm...no a viete vobec preco sme to museli v tej prvej ukoncit? 😕

zuz11
25. apr 2008

pre info temy uzamzkaju iba admini, pekne pokracovanie 😉
a vsetky temy nad 10tisic prispevkov uzamykam

maculik
autor
25. apr 2008

lenit, asi uz vela prispevkov bolo. aj junovky museli vytvorit novy.
zuz, diky 🙂

sveva
25. apr 2008

No tak máme už II to sme už toho tak veľa napísali?

lenit
25. apr 2008

no..videla som, ale ved su tam aj take temy s 32tisic prispevkami...no ale to je asi jedno... 🙄

mywiel
25. apr 2008

Aspon nemusime chodit uplne na koniec ked zas daco napiseme... 🙂

maculik
autor
25. apr 2008

kocky, ja sa lucim, o chvilu idem na vlak za manzelom, este predtym ale zbehnem na zmrzku, mars mi tu dnes narobila chute s Mc Donaldom 🙂
Pa pa a pekny vikend a vidime sa zase v pondelok.

lenit
25. apr 2008

baby, ja mam tiez na nico chut, ale neviem ani na co...mozno nejaku broskynu... 😅 ja fakt neviem...

sveva
25. apr 2008

Tak prajem pekný víkend. My ideme zajtra na svadbu takže sa budeme zabávať. 😀 😀 😀 😉

anita78
26. apr 2008

Sveva, tak príjemmú zábavu 😉 .

montinka
26. apr 2008

ahojte je tu niekto?

endrixa
26. apr 2008

nobody ?

montinka
26. apr 2008

ahoj

mywiel
27. apr 2008

Ahojte maminky, tak uz sa nam to krati mne ostava uz len dakych 10-11 tyzdnov. 😵 Vcera sme boli v indickej restike, zas som sa fajne nabastila... 😝 😀 Uz vidim, ze pol kila ide pomaly ale isto hore kazdy tyzden, ale nestresujem sa kvoli tomu zatial som stale pri mojich +7.5kg. 🙂

michaela3108
27. apr 2008

Čaute kočky,
paráda, teda máme svoju II.časť. 😉 Už sa nám to kráti, ktovie, či stihneme III.? 😅

michaela3108
27. apr 2008

TAK konečne sa mi podarilo aktualilzovať album.
Môžete nakuknúť 😉

anita78
27. apr 2008

Tak som nakukla do albumu Michaela, ty si teda šikovnica 😉 , paráda. Ja ešte nemám takmer vôbec nič nakúpené ☹ .

montinka
27. apr 2008

anita nic si z toho nerob. aj ja mam zatial iba oblecenie a trosku kozmetiky a dve flasky a dva cumle

michaela3108
27. apr 2008

Anita, budeš riešiť neutrálne farby, keď ste si nedali povedať pohlavie?

zmrzka333
27. apr 2008

halo je tu niekto?

montinka
27. apr 2008

ahoj ja ale az teraz

monatko
27. apr 2008

ahojte, tak druha cast? no fajn, ibaze sa to bude dost mylit s junom, mohlo sa to napisat tak pekne oddelene "J u l" ako v 1. casti, to som vzdy lahko nasla, no co uz......

uzivajte este slnecny vikendik 😉 😎

matinka
27. apr 2008

ahojte julovky II 🙂 , aj mne chvilku trvalo, kym som nas nasla... ved mohli chvilku este pockat a uz sme mohli zakladat Julove babatka 😵

alexandra
28. apr 2008

Ahoj kocky 🙂

elenita
28. apr 2008

Caute julovecky, dlho sme tu neboli 😉 . Vcera sme cestovali do BA pre jednu z postielok a to uz bolo na mna ozaj moc...mam pocit, ze sa rozpadaaam.......... 😅
Inak, neviem, ci je to tym, ze su na ceste dvojciatka, ale ja to mam s tym priberanim uuplne hrozne. Od februara priberam, co tyzden, to kilo (stravujem sa stale uplne rovnako, nejem za dvoch a uz vonkoncom nie za troch) a za posledny tyzden som tusim pribrala az dve kila 😖 pomooc, uz som ako hroch 😀

alexandra
28. apr 2008

elenitka ajoooj.. Klud a pokoj, neboj sa, mas 2 babetka, omnoho vacsiu zataz a babetka teraz velmi rychlo priberaju a rastu.. Vobec sa tym netrap.. Akos a citis?

elenita
28. apr 2008

alex ahoooj, no nic moc.....dnes ideme akurat na kardiologiu, lebo mam problemy s tlakom a hlavne so srdieckom..(pulz 120 a tak) a to pritom vacsinou len lezim....
O tyzden uz zrejme ideme do porodnice 😅 - ja to tak volam, lebo do porodu sa uz zrejme odtial nevratim....ale keby si ma tam este nenechali, bolo by to super 😅

alexandra
28. apr 2008

elenit neboj sa, o chvilku to mas za sebou a budes sa tesit z deticiek 🙂 Kamaratka porodila v 32tt 2-kg dvojicky, takze zrejme si Vas tam uz nechaju, ale nie nadlho 😵

Ten tlak mam aj ja problem, je to hold velka zataz na telo..

lenit
28. apr 2008

dobre ranko...tak, ja uz mam len styri pracovne dni pred sebou 😀
elenita, tak potom nechaj niektorej z nas tel. cislo aby sme mali o tebe aspon nejake info...
jaaj, uz sa to tak moc krati...ved babenka sa nam mozu narodit uz aj za styri tyzdne... 😕 😀

alexandra
28. apr 2008

Cas pomaly ale isto balit tasku do porodnice.. Mozno sa Vam to zda skoro, ale mne sa minule skoro naozaj podarilo porodit v 35tt a bola som rada ze ju mam zbalenu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre