Júnové bábätka 2018

nina88
26. sep 2017

Ahojte. Nenašla som skupinu jún 2018, tak som sa rozhodla ju založiť. Zatiaľ velmi potichúčky sa tesime. Mam dostat v piatok, no prvý pozitívny test som mala včera, pridávam fotku. Podľa kalkulačky nas bude viac 8.6.
Mam uz tri detičky, no napriek tomu sme bábätko velmi chceli a ,,pracovali na ňom,, vedome 3 mesiace ❤️

katka6161
26. sep 2017

Treba zmeniť názov z júlové na júnové 😊 až to niektoré nepomyli 🙂 aa gratulujem 😊

nina88
autor
27. sep 2017

@katka6161 prosím ako sa to robí? Mam tam preklep a od včera to neviem zmeniť 🙈

katka6161
27. sep 2017

@nina88 vieš že sama neviem :/

lea1650
10. okt 2017

Ahojte..tiez aom hladala jun2018..ale nenasla som tak ze nakuknem sem a ono to je vlastne jun 2018🙂

iwettka30
14. okt 2017

Ahojte aj mne podľa kalkulačky vychádza termín na 9.6. 🙂 čiže dnes začínam 7tt, ako sa cítite? Býva vám zle?

nikolcek123
14. okt 2017

Ahojte.vyzera ze k nam tiez pribudne druhy prirastok v juni.zaludok mam ako na vode a hrozne bolesti hlavy:(

zuzana1917
14. okt 2017

Aj ja som hľadala junovky a nenašla tak ze kuknem sem 🙂
Ja by som podľa kalkulačky mala mat termín 19.6 a menzes by som mala dostať dnes tak dúfam ze ho nedostanem
😉
Test mi už ukázal minuly týždne ze som 1-2 a vo štvrtok mi ukázal už aj obyčajný test 2 paličky, tak sa potichúčky tešíme kedže v juny mi to takto odišlo

lienkatrojbodkova
15. okt 2017

Ahojte, pridávam sa k vám, aby som trochu rozptýlila svoj strach. Podľa kalkulačky to vychádza na 8.6. Je to moje 4. tehu, doteraz boli všetky neúspešné. Teraz je to úplne iné ako tie predchádzajúce, tak dúfam, že je to pozitívny rozdiel. Hrozne sa teším, ale aj sa bojím.......v piatok idem k lekárovi.

zuzana1917
15. okt 2017

Podľa mna tam niekde kde sa zakladá stránka a vieš to len ty zmeniť
Idem to ešte kuknúť a napíšem ak na niečo prídem @nina88

nina88
autor
17. okt 2017

Ahojte, zevraj sa dá zmeniť názov skupiny cez nejaký výstražný trojuholník v úvode príspevku. Ja to tam ale nemam 😱

majkosofinka
17. okt 2017

@nina88 na konci tvojho uvodneho prispevku v pravo dole je trojuholník ;)

nina88
autor
17. okt 2017

@majkosofinka mne sa tam nezobrazuje 😩
A keby si ty na to klikla vies to nahlásiť?

nina88
autor
17. okt 2017

Uz ste boli niektorá na ultrazvuku?

majkosofinka
17. okt 2017

@nina88 odoslala som, tak uvidíme 🙂

nina88
autor
18. okt 2017

Super, mame to zmenené 👍🏻
Ako sa cítite? Boli ste uz na ultrazvuku? Ja som plánovala ist až 12.tyzdni, nakoľko neverím úplnej neškodnosti ultrazvuku a prvé týždne sa všetko vyvíja. No osud to zas zariadil inak a ja uz mam dve sona za sebou 😔
Minuly tyzden som začala špiniť, neriešila som to prvé tri dni, lebo sa mi to dialo aj pri druhom aj pri treťom tehotenstve. No z pondelka na utorok (minuly tyzden) som sa v noci zobudila na veľké bolesti brucha, krížov a rano to uz bola krv, nie len spinenie. Tak som letela lekárovi, kde ma vlastne viac vystresoval ako ukludnil, (ja som ale prirodzený stresak, takze lekár je v tom nevinne) a povedal, ze veľkosť gestacneho vaku je o 5 dni menšia ako by podľa poslednej menštruácie mal byt, ale to môže byt kľudne Ok, lebo dieta sa uhniezďuje medzi 5-10 dnom po ovulácii, takze tých 5 dni je norma. Tak som išla domov s tým, ze vlastne neviem, či pred 5 dňami sa mi prestalo babo vyvíjať, alebo je všetko Ok 😏
O tyzden v utorok (včera) som bola na kontrole. Gestacny vak je presne o tyzden väčší tak ako ma byt, no plod je úplne Mini, co vraj tiez nemusí dopadnút zle a kedže rastie vak presne jak ma, je tam život a kontrola zas v utorok. Medzitým tak každý druhy den zakrvacam, ale nie veľa, len na wc papieri vzdy vidím a zľaknem sa samozrejme. Lieky som odmietla brat, odmietla som ich uz dva krát, nechávam všetko na prírodu. A verim, ze všetko dobre dopadne ❤️

issabelll
18. okt 2017

Tiez sa pridavam 😊 test pozitivny,dnes idem k lekarovi..

lienkatrojbodkova
18. okt 2017

@issabelll ako bolo u lekára?

lienkatrojbodkova
18. okt 2017

@nina88 držím palce silno

martina7905
18. okt 2017

Ja som tiez bola stastna do dnes vsetko v pondelok este v poriadku srdiecko bilo a dnes odumrelo😢

slimstar
18. okt 2017

Gratulujem vám všetkým žienkam, s úsmevom spomínam na moje tehotenstvo, ked čítam vaše príspevky. 🙂 ja mám júnovku 2017 🙂

lienkatrojbodkova
18. okt 2017

@martina7905 Je mi to hrozne ľúto......viem ako sa cítiš....ak by si chcela o tom pokecať, ozvi sa....

martina7905
18. okt 2017

@lienkatrojbodkova tazko mi je moc dnes nic ine len placem preco sa to vlastne stalo kef este v pondelok bolo vsetko ok😢

majkosofinka
18. okt 2017

@martina7905 joj je mi to strasne luto, viem, co prezivas, tiez som si tym presla, velmi by som ta chcela nejako povzbudit.....

issabelll
19. okt 2017

@lienkatrojbodkova zatial vsetko v poriadku, na sone to vyzera na cca 5.tt a kontrola o 2 tyzdne 🙂

lienkatrojbodkova
19. okt 2017

@issabelll teším sa s tebou 😘

majkosofinka
20. okt 2017

Tak uz aj ja mam prvu navstevu za sebou. Zatial vsetko v poriadku, dokonca uz aj akciu srdiecka zachytil 🙂, nebolo to planovane, ale tesime sa zo dna na den viac a viac, aj ked zatial potichucku, ale trapi ma drobec od zaciatku, tak mi je zleeee, ale nevadi, vydrzim, ved uz len necelych 34 tyzdnov 😀, hlavne nech je drobcek v poriadku 🙂

nina88
autor
20. okt 2017

@majkosofinka kolky si tyzden?

majkosofinka
20. okt 2017

@nina88 od utorka 6.tt

nina88
autor
20. okt 2017

@majkosofinka kedy si mala prvý den poslednej menštruácie? Ja 1.9. a v utorok na sone bol len gestacny vak a vnútri mala bodka. 😩

majkosofinka
20. okt 2017

@nina88 5.9., ale určite bude všetko ok, silno držím palce, musel to dosť zväčšiť a to srdiečko sa tam len tak sem tam mihlo, ale videla som to aj ja, ale naozaj to dost zväčšil...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre