Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
5. jan 2010

No kočky - a ako budem vyzerať ja! Tu koníkujem, malá spí na mne.... a Juráš v posteli... vonku sneží - bude chcieť Jurko ísť na sánky ... to bude deň! 🙄

riusik
5. jan 2010

piri: myslis take tie kukuricne neslane? tak aj tie sme kupovali vo velkom 😉

zuzka: ano, myslim ze zbytocne piskoty, su fakt sladke. niekto dava, ale naco?! su aj ine moznosti. tie nestlacke u nas isli asi od 10.mesiaca, jedna denne. som bola "svina", bala som sa obezitky 😝 uvidim, ako mi to pojde pri alexandre, sa mi vidi, ze povolujem... 😖

pirinka
5. jan 2010

to jsem ráda, že taky zavrhujete klasické piškoty...jsem si připadala divně když jsem protestovala proti piškotům a rohlíkům zatímco okolí se mi je snažilo vnutit 😉

zmurkaz
5. jan 2010

Riuš - aj ja robím veľa vecí inak ako pri Jurkovi.... menej sa bojím 😀 😀 a menej špekulujem 🙂 ... a na mňa pozerali jak na matku tyranku - že nedám dieťaťu rožok - chúďa - nemohol žužlať v kočári.... asi mal málo "šuniek" na sebe - "podvýživený" - vtedy mi dokina povedala že až po roku!

zmurkaz
5. jan 2010

A som ešte nepriznala, že chem kojiť kvôli mojej celiakii čo najdlhšie - tak do dvoch rokov - to si už celkom klopali po čele 😎

riusik
5. jan 2010

piri: si nevsimaj a rob podla svojich pocitov. ty si matka svojej esterky, ty vies co je pre nu najlepsie. tvoje instinkty a rady odbornikov a kamaratiek, ktorym doverujes... to treba spravne skombinovat a mame navod 😵

pirinka
5. jan 2010

rius; to jsou přesně ony 🙂 . Ty kukuřičné. Ha, tak myslím že ze stejného důvodu budu taky dávkovat příděly cukrovinek 😉

lucim
5. jan 2010

inak, na klasickych opavia piskotach je napisane, ze od 3 rokov. ostatne znacky som tak podrobne nestudovala.

pirinka
5. jan 2010

rius...amen 😵

zmurki...taky už jsem zjistila, že je někdy lepší mlčet. Hlavně pokud musíš své názory konfrontovat s těmi 20 a více letými 😉

riusik
5. jan 2010

zuzka 🙂 aj tomas mal roztek biely omylom u svokry. jasne, ze mu chutil, vsetko nove mu chutilo ako o zivot... aj cokoladou poliaty pernik dostal u nej do ruky, ked mal asi rok a pol, este take nejedol a vedel, ze by nemal, lebo ako ma videl, ze sa blizim, tak si ho tlacil do ust.................

lucim
5. jan 2010

piri rius, aj ja budem z toho dovodu davkovat .... aj popri mm mam co nosit na rukach. 🙂
a oldies nech si frflu kolko chcu, podla ich postupov z nas vychovali alergicku generaciu a poniektorych aj gulkatych. 😝

pirinka
5. jan 2010

lucim...tak tak 🙂

zuzu08
5. jan 2010

riu 😀 😀 😀 ja sa tiež bojim svokrušky,ta by mu tak rada dopriala normalne jedlo,lebo sa chudačik vždy tak na nu pozera ked je,ma vždy pocit že je hladny 😀

zmurkaz
5. jan 2010

Piri - ja viem ... ešte že tie normálne kamošky zostali a pochopili - môj názor - kto chce pochopí a kto nechce - zbytočne budeš 3x vysvetľovať 😉 - platí aj na iné oblasti života ako na stravu 😀 😀 😀 😉
Riuš - no veď - odbobie od 3 mesiacov do roka je obdobím dávania si do pusy a tak im je jedno čo si tam cpú - 😀 😀 😉

riusik
5. jan 2010

lucka: ja ked som videla tomasa, ked mal pol roka, sa mi chcelo plakat - som bola na 100% presvedcena, ze bude obezny, bol ako maly budha.... a pohodka, vraj ked je cisto na mm to nevadi. ale davala som pozor, chcela som mu dat dobry zaklad a sa mi to podarilo. teraz mu dam sladkosti a niekedy viac ako treba, ale aj ja ficim na sladkostiach cely den, tak co. pri malej sa obavam, ze to bude tazsie, vsetci vravia, ze to druhe vsetko skusi skor. sak uvidim, snad sa mi to podari aspon zcasti oddialit, tie sladkosti myslim...

zmurkaz
5. jan 2010

Lucim - o čo horšie je to, keď na teba pozerá taká skoro násť ročná mamička - že aká si ty len zlá mater!

lucim
5. jan 2010

zmur dnes si matko cpal do pusy letak o probiotikach, aj to sa rata? 😀 len neviem, ci to obsahuje lepok, ale vlakninu urcite. 😀

rius 😲 😒 😀

zmurkaz
5. jan 2010

Lucim - 😀 😀 😀 😀 - no aspoň bude vzdelaný - keď nič inšie 😉

riusik
5. jan 2010

zuzu: moja strategia je, ze sa usmejem, poviem si kludne svoje, pritakam na vsetky spomienky co ako ona davala detom a urobim si po svojom a vsetci vedia, aj ona, je nemozu ist proti mne. fungujeme celkom dobre. a ked daco, moj P zakroci 😎

zuzu08
5. jan 2010

lu,dobra kombinacia,vidno že sa maly vyzná 😀

pirinka
5. jan 2010

zmurki 😀 😀 😀

riusik
5. jan 2010

idem spat, dobre sa mi s vami keca, ale oci klipkaju... papa

zmurkaz
5. jan 2010

Baby - idem sa odtiaľto vyhodiť! Šak budem jak máčalka!!!! Idem OF .... dobrú nocku - sa strašidelne teším že som si tak úžasne pokecala a že ste mi tak perfidžovsky poradili - (vďaka za spoluprácu Lucim) a ešte želám krásnu dobrú nocku 😉

lucim
5. jan 2010

zmur, vsak ma poznas, mna ani taka nerozhadze ... mam ju ... 😝 ... a ked trafi moju spravnu naladu, tak jej to aj poviem . 😉

zuzu08
5. jan 2010

riu,kym budem s nim ustražim si to,obavam sa toho čo bude ked s nou bude sam 😖

zmurkaz
5. jan 2010

Lucim - náápodobne - každá nech si vychová to svoje káčatko pod svojím perím 😉
A už dobrú noc 😵 😵 😵

lucim
5. jan 2010

dobru nocku rius zmuri, aj mne sa s vami dobre kecalo, a kazde nove info ma vzdy zaujima 🙂

zuzu no jo, si spievam - oooo ten je moj, ten sa mi podobaaaaa 😀

pirinka
5. jan 2010

no však i já pro dnešek zhasnu...alespoň teda u sebe 😀 . Ani nevíte jak jste mě dneska potěšily...ještě, že Vás mám 😵

dobrou noc a sladké sny 🙂

zuzu08
5. jan 2010

tak sa to tu nejako ukladá na kute,idem spinkať aj ja,zdravim kočky,papapapa

lucim
5. jan 2010

dobru aj tebe piri, a nezabudni v pohodne objimat esterku, nech si cucka a hajka. 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre