• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
Josi...maskáče jsou od toho aby maskovaly....tak to neřeš :grinning:

Dcérečky...děcka sa mi budíííí...asi vás zase opustím.Vy tady asi řádíte nejvíc v noci,jak jsem zjistila.....ale to my sme s mm aspoň chvilku jen a jen spolu :sunglasses: takže vás tu věčně nestíhám :unamused:
6. jan 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi ale né moje ty jsou takové festovní míluji je mám jich několik, neboj já to do Jara zvládnu budu jako předtím i když muj mužíček si nestěžuje prý konečně kus baby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Josi...sranda je,že chlapům se to většinou líbí a my to stejně musíme řešit...beztak aby sme se líbily ženským :grinning: :grinning: :grinning:

Josi...a Reily už tu fakt nechodí? :confused:
6. jan 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei vraj len číta...čomu verím,lebo som s ňou v kontakte cez skype...a ked sem dám hlášku,tak o nej vie... :grinning:
6. jan 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi my jsem s Rei v kontaktu a ona sem nechodí a čte prý už né pořád ale čte :wink: Jsou u rodičů a užívá si tam S Petříkem pohodu rodiny :wink:
6. jan 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi a já bych kila neřešila ale záda protestují musí kila dolů aby se dostaly do puvodního klidu mám tam dva hřeby u páteře :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Rei...jestli zrovna čteš...tož nazdar holka jedna ztracená :sunglasses: udělej na nás kuk,šak jen na chvilku :sweat_smile:
6. jan 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, zdravím všechny :slight_smile:

simi, že se taky ukážeš :wink: super fotky!!

josi, ještě jednou díky za tipy a vůbec všem, co sem píšete nápady na příkrmy..dneska jsem udělala jablko+brambor+cuketa a malá se oblizovala jak pejsek:slight_smile:

jenn, to je škoda fotek, to zabolí...

jinak my měly noc nic moc, plakala nad ránem-prdíky. Asi z kaše, dala jsem jí v 5 večer banánovou (na lžičku), asi to nějak nedala...

jinak jsem od včera nekojila, malá nechce prso a když jí ho narvu, tak kouše...snad to přejde a je to zase jen nějaká její kratochvíle..už tak mám málo mlíka, tyhlety štrajky nás o mlíčko můžou připravit úplně. Odsávačku nemám, zkoušela jsem růčo a to jsem po půl hodce dala asi 20ml...mi to vůbec nejde...

jdem na večeři, tatka vařil ;)
6. jan 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdááár Vendulkooo :slight_smile:

Tady dneska trhám rekordy v klábosení :sunglasses:

Hele to se často stává,že se mimi vrátí po příkrmech prdíky....tož přidávej do jídla laktobacílky :wink: A nebuj,ikdyž nebude mlíčko,půl roku(nejdůležitějšího)mlíčko bylo a aspoň nebudeš mít problémy s odstavením. Dneska už jsou na trhu docela vyvážené a mateřskému mléku hooodně podobné náhražky.
6. jan 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..jo a Emma je zlatá,princezna jedna zubatá :dizzy_face: :dizzy_face:
6. jan 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vendy není zač malá tu kombinaci také miluje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jan 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi, díky kočko :wink: je to myška hryzalka a moje bradavka to už nejednou pocítila...se jí už normálně bojím :grinning:

My jsme začala s mrkví, pak mrkev+brambor a zkusila jsem nejdřív jednou lžící zahustit mlíko na spaní..snesla to v poho, ale včera jsem koupila novou kaši a udělala hustou variantu na lžičku a prděla jak dán...
Mám ty probiotika dophilus......?? to jí mám třeba do mlíka nebo jídla přisypat lžičku, dvě?
6. jan 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ještě k těm příkrmům...k zelenině přidávám 2krát týdně uvařený vaječný žloutek a začínáme i s masíčkem(když žloutek tak né maso a naopak) :wink: Bílek nedávat tak do 1roku...častý alergen
6. jan 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi, karamelka kdyby mohla, tak spapá i tu mističku:slight_smile:)

díky, za radu, maso zatím nedávám, do konce ledna začnem...zkusím ten žloutek ;)
6. jan 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sme boli trochu na čerstvom vzduchu :slight_smile: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3668630&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0
a na konci jedna zubatá :grinning:

simi...som rada, že si sa ukázala..máš krásne detičky, fotky sú super :dizzy_face:

ven..a o kúsaní ani nevrav, ked erik zatne ten zub, tak hviezdičky vidím :grinning:
6. jan 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi...a karamelka bola skvelá vo videjku :dizzy_face: naša malá hviezdička :wink:
6. jan 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Innes...Erik je fešák,fakt kus chlapa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. jan 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi..díííííííííííííííííííííík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. jan 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vendy Inesko děkujeme jojo šmakovalo ji měla telecí maso s mrkvičkou na olivovém oleji , bodejt by nesnědla i misku bylo to mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Inesko Eriček je šikula krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. jan 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jejda a zoubky..no snad budou až v 10měsíci jako u šimona...bych se nezlobila,bo to hryzání do kozének není teda nic moc :sweat_smile:

Josi....malá bude gurmánka :grinning:
6. jan 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi my také zuby v nedohlednu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mladý měl také až v 10 měsících :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A malá je spíš prasátko chutná ji všechno co ji dám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambulky :slight_smile:

na úvod musím pochválit všechny fotečky a videa. Máte kráááásné a roztomiloučké děti :slight_smile: kdybyste náhodou někdy zapochybovaly :sunglasses: ale věřím, že těch náhod moc nebude :slight_smile:

Simi, fajn, že jsi se ukázala :slight_smile:

My jsme dnes byli u dr. na půlroční kontrole. Kubík dostal snad už poslední dupl pichanec do nožek, ale zvládl to statečně. Jinak míry 73 cm a 8620g :wink:

Jinak bylo dnes překrásně (Inn, fotky to vystihly :slight_smile:), sice celkem posilovačka na ruce, ale užívali jsme si sněhu hojně.
6. jan 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My jsme taky bez zubů. Dr. že.. a jdeme spočítat zuby, tak jí Kubík ušetřil práci :sunglasses:
6. jan 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani ...sem tu dnes pečená vařená :grinning:
..teda ale Kubík má míry...kde my se hrabeme,dyt máme o kilo méně :sweat_smile: ...tak se budeme trumfovat třeba v obvodu hlavičky....tam myslím sme popředu :grinning:
Kubík je kráásnýýý :dizzy_face: .....a neboj já nepochybuju...šak vím, že každá mamka má to svoje dítko nejkrásnějšíííí :sunglasses:
6. jan 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi, to je dobře, že si tu, sice občas, ale za to pořádně :slight_smile: tak hlava 44.5 :slight_smile: kdo dá víc :slight_smile: možná už to tu padlo, ale nestíhám dočítat. Už se napouští vana...

Díky za pochvalu, vy jste taky krásná rodinka :dizzy_face:
a jak se jinak máte, co děti, jsou to parťáci?
6. jan 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jdeme se koupat, ale já se vrátím :sunglasses:
6. jan 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani..no tak kurňa ani v hlavě vás netrumfnem(43) :unamused:

...jo dík za optání,daří se nám dobře....a děcka jsou čím dál větší parťáci,malá se ze Šimona může potento a brácha ji furt hladí a pusinkuje....jen ji teď chce i krmit,horší je že bobonama a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jan 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi, blani...dakujeme za pochvaly :wink:

blani..donútila si ma ísť vytiahnuť meter a odmerať ... tak my rovných 45cm :sunglasses: a pre srandu sme sa s erik postavili na váhu...rozdiel je 9,6kg :slight_smile:
6. jan 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme jen 41 cm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Innes...ty vo.e(sory za výraz ale to prostě jinak říct nejde) takovou váhu měl Šimon v 1roce! :sweat_smile:
6. jan 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok