Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

simonito
6. jan 2010

Josi...maskáče jsou od toho aby maskovaly....tak to neřeš 😀

Dcérečky...děcka sa mi budíííí...asi vás zase opustím.Vy tady asi řádíte nejvíc v noci,jak jsem zjistila.....ale to my sme s mm aspoň chvilku jen a jen spolu 😎 takže vás tu věčně nestíhám 😒

josifek
6. jan 2010

Simi ale né moje ty jsou takové festovní míluji je mám jich několik, neboj já to do Jara zvládnu budu jako předtím i když muj mužíček si nestěžuje prý konečně kus baby 😀 😀 😀 😀

simonito
6. jan 2010

Josi...sranda je,že chlapům se to většinou líbí a my to stejně musíme řešit...beztak aby sme se líbily ženským 😀 😀 😀

Josi...a Reily už tu fakt nechodí? 😕

jennna
6. jan 2010

rei vraj len číta...čomu verím,lebo som s ňou v kontakte cez skype...a ked sem dám hlášku,tak o nej vie... 😀

josifek
6. jan 2010

Simi my jsem s Rei v kontaktu a ona sem nechodí a čte prý už né pořád ale čte 😉 Jsou u rodičů a užívá si tam S Petříkem pohodu rodiny 😉

josifek
6. jan 2010

Simi a já bych kila neřešila ale záda protestují musí kila dolů aby se dostaly do puvodního klidu mám tam dva hřeby u páteře 😀 😀 😀

simonito
6. jan 2010

Tak Rei...jestli zrovna čteš...tož nazdar holka jedna ztracená 😎 udělej na nás kuk,šak jen na chvilku 😅

vendulacky
6. jan 2010

Ahojky, zdravím všechny 🙂

simi, že se taky ukážeš 😉 super fotky!!

josi, ještě jednou díky za tipy a vůbec všem, co sem píšete nápady na příkrmy..dneska jsem udělala jablko+brambor+cuketa a malá se oblizovala jak pejsek🙂

jenn, to je škoda fotek, to zabolí...

jinak my měly noc nic moc, plakala nad ránem-prdíky. Asi z kaše, dala jsem jí v 5 večer banánovou (na lžičku), asi to nějak nedala...

jinak jsem od včera nekojila, malá nechce prso a když jí ho narvu, tak kouše...snad to přejde a je to zase jen nějaká její kratochvíle..už tak mám málo mlíka, tyhlety štrajky nás o mlíčko můžou připravit úplně. Odsávačku nemám, zkoušela jsem růčo a to jsem po půl hodce dala asi 20ml...mi to vůbec nejde...

jdem na večeři, tatka vařil ;)

simonito
6. jan 2010

Nazdááár Vendulkooo 🙂

Tady dneska trhám rekordy v klábosení 😎

Hele to se často stává,že se mimi vrátí po příkrmech prdíky....tož přidávej do jídla laktobacílky 😉 A nebuj,ikdyž nebude mlíčko,půl roku(nejdůležitějšího)mlíčko bylo a aspoň nebudeš mít problémy s odstavením. Dneska už jsou na trhu docela vyvážené a mateřskému mléku hooodně podobné náhražky.

simonito
6. jan 2010

..jo a Emma je zlatá,princezna jedna zubatá 😵 😵

josifek
6. jan 2010

Vendy není zač malá tu kombinaci také miluje 😝 😝 😝 😝

vendulacky
6. jan 2010

simi, díky kočko 😉 je to myška hryzalka a moje bradavka to už nejednou pocítila...se jí už normálně bojím 😀

My jsme začala s mrkví, pak mrkev+brambor a zkusila jsem nejdřív jednou lžící zahustit mlíko na spaní..snesla to v poho, ale včera jsem koupila novou kaši a udělala hustou variantu na lžičku a prděla jak dán...
Mám ty probiotika dophilus......?? to jí mám třeba do mlíka nebo jídla přisypat lžičku, dvě?

simonito
6. jan 2010

A ještě k těm příkrmům...k zelenině přidávám 2krát týdně uvařený vaječný žloutek a začínáme i s masíčkem(když žloutek tak né maso a naopak) 😉 Bílek nedávat tak do 1roku...častý alergen

vendulacky
6. jan 2010

josi, karamelka kdyby mohla, tak spapá i tu mističku🙂)

díky, za radu, maso zatím nedávám, do konce ledna začnem...zkusím ten žloutek ;)

inneska
6. jan 2010

dnes sme boli trochu na čerstvom vzduchu 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
a na konci jedna zubatá 😀

simi...som rada, že si sa ukázala..máš krásne detičky, fotky sú super 😵

ven..a o kúsaní ani nevrav, ked erik zatne ten zub, tak hviezdičky vidím 😀

inneska
6. jan 2010

josi...a karamelka bola skvelá vo videjku 😵 naša malá hviezdička 😉

simonito
6. jan 2010

Innes...Erik je fešák,fakt kus chlapa 😵 😵 😵

inneska
6. jan 2010

simi..díííííííííííííííííííííík 😵 😵 😵 😵

josifek
6. jan 2010

Vendy Inesko děkujeme jojo šmakovalo ji měla telecí maso s mrkvičkou na olivovém oleji , bodejt by nesnědla i misku bylo to mňam 😝 😝 😝 😝

Inesko Eriček je šikula krásný 😵 😵 😵 😵

simonito
6. jan 2010

Jejda a zoubky..no snad budou až v 10měsíci jako u šimona...bych se nezlobila,bo to hryzání do kozének není teda nic moc 😅

Josi....malá bude gurmánka 😀

josifek
6. jan 2010

Simi my také zuby v nedohlednu 😀 😀 😀 😀 😀 mladý měl také až v 10 měsících 🙂 🙂 🙂 A malá je spíš prasátko chutná ji všechno co ji dám 😀 😀 😀 😀

blani2
6. jan 2010

Ahojte bambulky 🙂

na úvod musím pochválit všechny fotečky a videa. Máte kráááásné a roztomiloučké děti 🙂 kdybyste náhodou někdy zapochybovaly 😎 ale věřím, že těch náhod moc nebude 🙂

Simi, fajn, že jsi se ukázala 🙂

My jsme dnes byli u dr. na půlroční kontrole. Kubík dostal snad už poslední dupl pichanec do nožek, ale zvládl to statečně. Jinak míry 73 cm a 8620g 😉

Jinak bylo dnes překrásně (Inn, fotky to vystihly 🙂), sice celkem posilovačka na ruce, ale užívali jsme si sněhu hojně.

blani2
6. jan 2010

My jsme taky bez zubů. Dr. že.. a jdeme spočítat zuby, tak jí Kubík ušetřil práci 😎

simonito
6. jan 2010

Blani ...sem tu dnes pečená vařená 😀
..teda ale Kubík má míry...kde my se hrabeme,dyt máme o kilo méně 😅 ...tak se budeme trumfovat třeba v obvodu hlavičky....tam myslím sme popředu 😀
Kubík je kráásnýýý 😵 .....a neboj já nepochybuju...šak vím, že každá mamka má to svoje dítko nejkrásnějšíííí 😎

blani2
6. jan 2010

Simi, to je dobře, že si tu, sice občas, ale za to pořádně 🙂 tak hlava 44.5 🙂 kdo dá víc 🙂 možná už to tu padlo, ale nestíhám dočítat. Už se napouští vana...

Díky za pochvalu, vy jste taky krásná rodinka 😵
a jak se jinak máte, co děti, jsou to parťáci?

blani2
6. jan 2010

jdeme se koupat, ale já se vrátím 😎

simonito
6. jan 2010

Blani..no tak kurňa ani v hlavě vás netrumfnem(43) 😒

...jo dík za optání,daří se nám dobře....a děcka jsou čím dál větší parťáci,malá se ze Šimona může potento a brácha ji furt hladí a pusinkuje....jen ji teď chce i krmit,horší je že bobonama a tak 😝

inneska
6. jan 2010

josi, blani...dakujeme za pochvaly 😉

blani..donútila si ma ísť vytiahnuť meter a odmerať ... tak my rovných 45cm 😎 a pre srandu sme sa s erik postavili na váhu...rozdiel je 9,6kg 🙂

josifek
6. jan 2010

my máme jen 41 cm 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

simonito
6. jan 2010

Innes...ty vo.e(sory za výraz ale to prostě jinak říct nejde) takovou váhu měl Šimon v 1roce! 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre