Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

blani2
6. jan 2010

Inn 😀 😀 😀 Eriček má medaili, holt ten si hlídá svou neotřesitelnou pozici už od narození 😀, ale pozor Kubík a 2 Matýsci mu dýchají na záda..... a pak že větší děti jsou pomalejší 😀

simonito
6. jan 2010

...to řekl kdo,že větší děti jsou pomalejší? 😕
..no ale šak já vám to neberu, máte ogary a ty sa s holkama nedajů měřit 😝

simonito
6. jan 2010

....kde ste...poďte sem..já mám dneska kecací den 😎 ...a večer už tu zase nebudu 😒

simonito
6. jan 2010

.... ááá asi se hromadně koupe...a šup hlavičku pod vodičku 😀

simonito
6. jan 2010

Kde su moje Cimrmanoložky????Samay,Kochi hallooo.....

blani2
6. jan 2010

určitě nějaký brepta.. - větší a tím neohrabanější 😕 ale přijde mi to něco podobného, jako že vitaminíny v těhu způsobí větší děti...

Sim, tak to je fajn, že si děti tak rozumí. S těmi bonbony je to radost, ale furt lepší, než kdyby dělal Šimonek Amálce nějaké naschvály. Ale věřím, že musíš být pořád ve střehu.

blani2
6. jan 2010

dítě spí, pšššt

blani2
6. jan 2010

Sim a co že máš dnes kecací den? Taťka hlídá?

blani2
6. jan 2010

Holky, jak jste tu zmiňovaly ten žloutek, tak vajíčka kupujete normálně v obchodě? asi jo, že? kde taky jinde 😕 Už mi jde z těch příkrmů hlava kolem..

blani2
6. jan 2010

haloooooo

josifek
6. jan 2010

Blani jojo kupuji vejce normální a dávám malé chutná ji 😉

simonito
6. jan 2010

Já vajíčka od našich slepiček..kdepak v obchodě,tsss....

Mám dobrou knížku ..recepty pro první příkrmy i pro batolata...hodně receptů je na netu nebo i v časopisech 😉

No nikdo nehlídá..já u toho vařím, taťka se Šimim vytírají podlahy...Malča si hraje v postýlce....že by ještě jedno dítě ať se nenudím,hmmm??? 😎

No fakt je,že menses už sem neměla půl roku 😀 😀

inneska
6. jan 2010

no hold má byť erik po kom, tak rastie 😀

blani..možno by aj v papiernictve mali nejaké to vajíčko, alebo ti pošlem z mojej farmy nejaké bio jájo 😀

simi...my dnes nekúpeme, zajtra sa budeme...a kúpe vždy tatino...alebo sa spolu čvachtajú vo vode..malá vanička u nás nemá význam, už tam nevleze 😝

josifek
6. jan 2010

Simi přes léto máme také domáci od sousedu teď nenesou ☹

blani2
6. jan 2010

Traky, díkes 😉
Inn, taku srandu si zo mňa robiť... ☹ 😎

Jsem si pocvičila, když se mnou nikdo nechtěl kámošit. Tak a teď si můžu dát pořádnou večeři 😀

simonito
6. jan 2010

Čau traki 🙂

Josi...a to je vám dávají nebo se samoobsloužíte? 😎

traktor
6. jan 2010

toto posledne sa mi paci najviac, na boku su krasne basnicky, a kopa dalsich veci.... 😉

blani2
6. jan 2010

Teď si uvědomuju, že tu máme prodejnu s domácími vejci, budu mít přece jen lepší pocit.

josifek
6. jan 2010

Simi sami davají my jim dáváme Jablíčka 😀 😀 😀 😀 máme supr sousedy takové milé staroušky

traktor
6. jan 2010

a toto som nasla pri hladani receptov 😀 Tri malé bábätká sa rozprávajú. Jedno vraví:
- Ach tie pjobjémy, najastú mi zjúbky, nenajastú mi zjúbky.
Druhé vraví:
- Aj ja mám probjémy. Najastú mi vlásky, nenajastú mi vlásky.
Tretie vraví:
- Aj ja mám veľké pjobjemy. Sadla som si na cumlík. Som panna, nie je som panna. Ach tie pjobjémy, pjobjémy.






zobraz vtip

blani2
6. jan 2010

😀

vendulacky
6. jan 2010

Ahojky, tak my koupaly v 6, v půl sedmý už byla v limbu...ale pohekávala a před půlhodinku neutichající řev, jak raněné zvíře ☹ Úplně tvrdý bříško, do toho si myslím, že se řeže zub a má kašel a trochen rýmu. Chudák dítě 😖
I když jsem jí vzala na ruce, tak úplně hystericky plakala, teplotu měla 38, takže 37,5...
Nevím jestli teplota k zoubkům, k nastydnutí nebo k tomu bříšku. Měřila jsem okolo 17hod a to měla 36,9 po odečtení. Takže homeo čípek na prdy, masírovala jsem bříšku kmínovým olejem (to řvala víc jak tur), dala jsem jí nurofen a houpala na bříšku na ruce...Po celou tu dobu měla zavřený očička, chudinka.
No ještě jsem udělala čajík na plynatost a nahřála polštářek do postýlky...no víc už asi udělalat nemůžu. Pořád ze spaní heká, doufám, že to nebude horší. To už včera se mi zapekla, celej den prdkala a byla teda hodně rozmrzelá. Ted po večerní flašce konec. Došlo nám Hami, to jediný nám sedí, pro to musím zítra do CZ, ted jsem jí dala něco jinýho. Netuším na co tak reaguje, bude to asi jedno s druhým...bojím bojím se noci ☹

simonito
6. jan 2010

Vendul...že by ji nesedl nějaký nemléčný příkrm? nebo mrzutá z nachlazení?Hmmm,kurňa já to taky nesnáším,když je dítko nevrlé a nedej bože nemocné ☹
Tak snad bude líp...ať se trochu vyspíte 😅

blani2
6. jan 2010

Ahoj Vendy, jejda, úplně mi tu tečou slzy. Chuďko Emuška malá...držím pěsti, ať máte co nejklidnější noc a prďolce se uleví.

vendulacky
6. jan 2010

Ty jo, už tahle noc byla nic moc....musím jí donutit pít v noci ode mě, dala jsem sisalát, ten ji zaručeně prožene 😅 I za cenu rozryzaných bradavek 😠 Jestli vůbec bude chtít....tuhle noc k ránu už vůbec nic nechtěla...
Myslím si že je to po tý kaši včera, vykadila se horkotěžko až ted večer a byl to takový bobek tuhej...ted do toho to jiný mlíko (naší madam totiž hned tak něco nesedí)...jinak jsem jí dala ten brambor s cuketou a jablkem (nová byla jen ta cuketa a jabko)
...už zase pyští..

simonito
6. jan 2010

Krasavice dobrou...hezky sem si dnes pokecala 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre