• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
Vendy to je mi malé líto a my kupujeme Hami ale v polsku jmenuje se to Bebiko je to to samé :wink: pokud nemáš blíže.jinak snad to nemá po moji kombinaci to by mě mrzelo ale nic tam nenadýmá ani nezatvrzuje spíš je to tak akurát :frowning2: :frowning2: :frowning2: na klasickou stolici, Foukáme a hladíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. jan 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já ty nemoci těžko snáším, ať už se jedná o vlastní dítě nebo ne, heš nemoci pryč

Bambulky, přeju všek klidnou dobrou noc, jdu se natáhnout, cmuk :dizzy_face:
6. jan 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrou děvčátka :dizzy_face: :dizzy_face:
6. jan 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak se mi pokákla, stolice v poho...teplota stoupla i přes nurofen 39,2 (takže 38,7)...
josi myslím, že to není po tom příkrmu, asi to mlíko, do toho ta kaše..celej den moc nejedla, odmítala a nebo snědla jen část (jen tu josinu namku jedla jak divá:slight_smile:)
Možná do toho i ty zuby..nevím z čeho je ta teplota...budu jí sledovat, event. zavoláme pohotovost...
V postýlce stále pofňukává, ale spinká
6. jan 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huraaaaaaa, spomalene ale doma, konecne... :grinning: :wink:
6. jan 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ven, tak taketo nieco...tak nech ste raz dva ok...inak,co to za novy rok...kazdemu dietatku nejaky problemik vyskocil, choroba.... :confounded:
6. jan 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky - kočandy :dizzy_face:
Tak ja len na skok ... Vendy - držte sa :confused:
No a naša slnečnica dnes nemala operu tak herečka zaspala od 18:45 až teraz .... 22:50 :confused: :fearful: no a cez deň dala dokopy 3 hodiny :frowning2: .... som ustatá jak kôň - ešte furtom nemám tie kríže úplne OK
6. jan 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No že by som zrovna dobrú dobu chytila ? :rolling_eyes:
6. jan 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmury...bolo to desne pomalé, tak to väčšina vzdala...a 3 hodky spánku cez deň? to je u nás maximum...viacej erik nespáva :sweat_smile:

vendy...nech ste čo najskôr ok, posielame cmuk na vyliečenie :wink:
6. jan 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj berunky, jen nakukuju a hned budu muset na kutě. Ale chtěla jsem Vás všechny moc pozdravit a taky hlavně simušku co se objevila zase po sto letech :slight_smile:

ven; chudinečka Emuška :frowning2: . Snad bude do rána líp. Tohle jsou fakt pro nás maminy nejhorší chvíle, když se mimi trápí a my už nevíme jak pomoct :frowning2: . Ale s tím odmítáním prsa. Vím, že kámošce to samé začal z čista jasna dělat malej (myslím že někdy kolem 7 měsíce) a vůbec nechtěl prso. Tak byla donucená si alespoň odstříkávat, aby o to mlíko úplně nepřišla. A pak po pár dnech zase najednou chtěl a už to bylo dobrý. Třeba je to i u Emušky dočasný :wink: . Tak vydrž prďka vydrž :slight_smile:

no nic, budu muset hají, abych byla čerstvá na noční vstávání :sweat_smile:

dobrou
6. jan 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inneska - tak to som "rada" bo som mala hrúzu že spí málo a že by sa to mohlo nejako zle vyvŕbiť :wink:
6. jan 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No utekám za malou - sa mi klasikuš budí :frowning2: -ta k dobrúúú
6. jan 2010 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milá naša traky....všetko len to naj k tým narodkám, hodne lásky, zdravia, šťastia, spokojné deti, manžel nech poslúcha a maj vždy úsmev na tvári, lebo s úsmevom ide všetko lahšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: posielame velikú pusu sladkú narodkovú :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: G R A T U L K U J E M E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E :slight_smile: C M U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U U K :wink:
7. jan 2010 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko všetkým ostatným....a máme ešte nejakých oslávencov?? pani kronikárka :slight_smile:
7. jan 2010 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak vsetko najlepsie Ti zelame...
tutaj :dizzy_face:
http://fotky.sme.sk/foto/37724/ruza-pre
7. jan 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....všetko všetkym naj......
čo nove za včerajšok?
7. jan 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Štvrtok - 07 Január 2010

Pekný deň prajem :wink:

sonya16............ 7.7................Sebastián má dnes 6.mesiačikov :slight_smile:

A naša milá :hearts: traky :hearts: (tiež aj traki) má dnes 34 rokov ! Tri krá hurá,hurá hurá :grinning: :grinning: :grinning:

Meniny oslavuje: Bohuslava/Róbert a tiež aj:Atila, Lucián, Bohuna, Boleslava, Božislava, Luciána
Meniny oslavuje v ČR: Vilma

Všetko najlepšie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Kalendárium:
Medzinárodný deň programátorov
(tuším josífek má doma také niečo,nie? :confused: :sweat_smile: )
7. jan 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani...aj môj aj monr mm do toho zabŕdajú :grinning:
7. jan 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HJJJJJJJJ sc lkl
no tuším bude dnes oslavovať naša sýkorka.. lebo kým toto napísala tak mi spustila vyhladávanie, 3x ma prepla naza d do fora a aj teraz sa mi (ruwe E )TU PLETIE...
7. jan 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...tiež sa pripájam ku gratulke pre traky...
Všetko najlepšie k Tvojmu krásnemu sviatku. Hlavne veľa úprimnej lásky, ktorá vždy príjemne na srdci zohreje, pevné zdravie pre Teba a všetkých Tvojich blízkych, život plný naplnených snov a každý deň úsmev žiariaci na tvári Ti želá
Lucia s Natálkou :slight_smile:
Ani...aj inneska má programátora :slight_smile:
7. jan 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TRAKYYYY / IIIII

všetko najlepšie už doma máš, tak nech ti to krásne dlho robí radosť, nech je to tvoje šťasťíčko zdravučké a už ho nikdy nič zlé netrápi :slight_smile:)))))))))))
7. jan 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hehe, už ma predbehla :grinning:
A samozrejme aj gratulka malému-veľkému júlovčiatku Sebastiánkovi...keď som bola malá sa mi to meno páčilo :slight_smile: pre chlapčeka...nuž ale máme nakoniec po ocinkovi :wink:
7. jan 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy,sykorka ahojte :wink:
7. jan 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ďaleko ja nevidím,len viem,že Josífek mi vtedy pomáhala s vyhľadávačom Modzilla.Tak preto si ju pamätám :grinning:
7. jan 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte podruhé....
ja idem akurat s davidkom ku lekarke.. včera vracal....a odmieta jesť...adamka to prešlo a teraz david...asi nejaka viroza....
7. jan 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,

všechno nej nej a ještě jednou nejlepší TRAKY k dnešním narozeninám!!! A přidává se i vedle mě dovádějící Kubík :sunglasses:

A Sebastiankovi hodně hodně zdraví!

Aj u nás se jeden programátor najde :wink:

Ven, doufám, že se brzy ozveš co Emuška.

My jsme měli náročnou noc po očkování. Vstávali jsme á 1/2 až hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teplota nebyla, ale byla velká žízeň.
7. jan 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milá traktoristka,pripajame sa ku gratulantom,tak ešte vela vela štastnych kilometrov v živote ti praje aj maly dany :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pa
7. jan 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Voski...špeci pre teba...ahoooooj :grinning:
Ja som ráno o 5 dočítavala, naša mica sa vyrechtávala v kočiari a ja som ju udrndávala, tak som si vás zapla :wink:
jj, Vendina Emuška to má teraz ťažké, holka malá ušatá, dúfam, že ju to už prešlo, naša znáša príkrmy veľmi dobre :wink:
7. jan 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
morgen :slight_smile:

tak malá se v noci dost nafňukala, ale i dost prděla, tak už to bylo lepší.V podstatě ale spala celou dobu, jen jsem jí nakrmila ve 4 a v 6.Nejdřív kousala, ale já nepovolila a odstříkávala jí do pusinky mlíčko, až se přisála a roztáhla ho.Vstávala v 8,30!!! Což je nezvyklý,normálně vstáváme v 7.Má ještě trochu teplotu 37,3, tak nevím jestli mám jít k doktoru.Kašel má, dávám jí sirup..

Jinak děkuju moc za podporu zlatíčka :astonished:

piri, snad se to zpraví a přestane takhle štrajkovat. Jen se mi ted nechce kupovat odsávačka a růčo mi to nejde :frowning2:

traky, všechno nejlepší k narozeninám!!!! Jak řekla Jiřina Jirásková, hlavně to štěstí-to zahrnuje úplně všechno, i to zdravíčko ;)
7. jan 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ven-morgen....
Tak som rada, že Emuš sa polepšilo, hlavne, že poprdkáva :slight_smile: U malých detí 37,3 ani nie je teplota, ale ten kašeľ? Ty ju počuješ aký je.... No ktovie, ja nie som veľmi zástancom behať k lekárovi...dávala by som sirupček, ak by to bolo horšie, alebo sa zvýšila teplota, tak potom....
7. jan 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok