Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lusia_99
7. jan 2010

to ked pije sunar ma aj papat kase od sunaru????
a ty uz davas aj od 6 mes..???
Josiiiiiiiiiii kde si sa odmlcala??? Karamelka sa ma jak v interhoteli mna taketo speciality nenapadaju 🙂 chudacik Misko pri mne si pestru stravu moc neuzije 😀

inneska
7. jan 2010

juj, zas si nemyslite, že som erika nechala válať sa pol hodinu v snehu 😀 položila, odfotila a už sme kufrovali dnu..bola to minutka a okrem toho bol riadne naobliekaný 🙂
a na tom dreve sedel fajne napasovaný, tak by nespadol...

a u nás zatial najviac chutila brokolička...tak najbližie spravíme mrkva+zemiak+brokola..a od pondelka pridáme zas niečo nové..asi špenát alebo cuketu 🙂

lusia_99
7. jan 2010

cau Innuš 😉
baby ako vam spavaju deticky cez den??? Misko spinka 2x po hodke a pol (sa polepsil predtym len po polhodke) a potom pred vecerom len pol hodinku a do pol osmej uz hajka na noc okupkany do rana do siedmej-sem tam zamrnci na dudu ale papat uz nechce v noci 🙂 cez den ho ukladam vzdy po 2 hodinach bdenia 😀 pekne polozime do postielky na bok pritulime Fifa (to je nas oblubeny modry macko) par krat kyvnem s postielkou a hajame niekedy ani kyvat netreba 😵
A u vas je to ako???

josifek
7. jan 2010

Lusia no dělám celerové řízky se šunkou a sýrem k večeři když jsem dnes nedělala oběd byl ze včera 😀 😀 😀 A no co zkouším a myslím že nejlepší jsou ty co nikdo nedělá my je pak baštíme jak nezjednaní 😀 😀 😀 😀 jak chutná mě bude i jííííí jak se říká a syn dodává kdybyb tam bylo trošku soli pro mě tak neprotestuji 😝 😝 😝 😝

lucia32
7. jan 2010

Lusia...už som videla dva druhy, my máme takú, že od 5. mesiaca a píšu na nej, že po ukončenom 4. 😝
A kaše kupujem nemliečne a zaprávam jej s naším mliečkom, takže také môžeš od hocijakej značky a mliečne by som brala len takú značku čo pije...

lucia32
7. jan 2010

....tak máme presne túto http://www.docsimon.cz/zbozi/nestle-ryzova-krup...
tá je od 4. mesiaca 🙂

lucia32
7. jan 2010

Inn..však len sranda, vieme, že si Erička pol hodiny nestajlovala v snehu 😀

lusia_99
7. jan 2010

tak sa s vami lucim drobatko sa zobudilo ideme papat banan s jablckom 😝

lucia32
7. jan 2010

Lusi čau...
My spinkáme 3x denne zvyčajne po hodinke, večer už chrapotá okolo 7, ráno vstáva najneskôr o pol 7 🙂

josifek
7. jan 2010

no my stále spinkáme 3x denně někdy 2 hodinky někdy 2.5hod 😀 😀 😀 😀 a spinkáme už okolo19.30hod +-15 minutek 😀 😀 😀 a stává mi malá v 8.15 je jak budík 😀 😀 😀 😀

ani3012
7. jan 2010

luci ty to máš tak skuknuté. Ovocnú kašu by som chcela pre malú,ale ktorá sa pridáva do mlieka 😕
Nevieš o takej? ďakujem 🙂

ani3012
7. jan 2010

josi
jak sa dobre čítal ten tvoj príspevok! Že pozdravujeme Jirku (teda pána riaditela ) 😲 (cmukací)

lucia32
7. jan 2010

tu máš nejaké nemliečné od Nestlé...je tam slivková a ešte ryžovo mliečna http://www.dojcenskavyziva.sk/content.aspx?page...
a pozriem ti aj iné, my sme ovocnú ešte nedávali

josifek
7. jan 2010

Ani http://www.lekarna.cz/hami-kase-nemlecna-ryzova... Jinak já kupuji nemlečnou rýžovku čistou a pak do ní přidávám věci podle chuti třeba i přesnídavku 😝 😀 😉

lucia32
7. jan 2010

aj tu máš kaše nemliečné-ovocné http://www.mojalekaren.sk/detske-kase-nemliecne...

josifek
7. jan 2010

Ani já mu vyřídím až zas příští týden pojedu do rachoty 😀 😀 😀 😀

lucia32
7. jan 2010

Josi ja to robím tiež tak....
Ale dá sa vybrať, my tiež papáme protialergické mliečko, tak ja kupujem nemliečné, zatiaľ len ryžovú od Nestlé, lebo pijeme Bebu a to je ich značka

ani3012
7. jan 2010

Príde babka k doktorovi a vraví mu:
"Pán doktor, mne tmavnú nohy."
"A umývate ich?"
"A to pomáha?"

a ďakujem za tipy ! 😉

josifek
7. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucia32
7. jan 2010

Ani 😀 , to je taký podobný ako príde dedo k lekárovi, že mu odumierajú nohy a to mu len farbu púšťali modré ponožky 😀

ani3012
7. jan 2010

luci si robíš srandu z deda,ale ja som tak mala nechty modré z nových ponožiek a v tom momente mi to nebolo jedno 😀 😀 😀

lucia32
7. jan 2010

😢 😀 😀 😀

josifek
7. jan 2010

tak řízky usmažené brambory uvařené pošťouchané s cibulkou a salát z červené řepy dochucený 😝 😝 😝 😝 A na zítra jsem udělala aladinuv kotlík (tlakáč) 😀 😀 😀 😀 😀 s těstovinami 😀

lucia32
7. jan 2010

josi nepreháňaj to...my na večreu chleba s rybacou nátierkou 😀 a na zajtra podbíjané hríbiky na kyslo so zemiačikmi...mňááám...no idem ešte skok na ten chlieb 😉

josifek
7. jan 2010

Luci my jsme zvyklí na teplé večeře 😀 😀 😀 😀 😀

lucia32
7. jan 2010

a mám aj čoko zmrzkúúúúú 😀
Josi... my kedy ako...ak máme teplý obed, večera už nemusí byť...alebo si dáme teplú párku 😝 😀
No nič, idem ja, pá 😉

josifek
7. jan 2010

Pááááááá

ani3012
7. jan 2010

ja by som uvítala teplú večeru aj obed,ale kto to bude variť? 😕 😀

josifek
7. jan 2010

Aničko my jsme tak zvyklí všichni my to tak měli doma už od mala měli jsme velkou snídani, pak svačinu z ovoce a nějakou buchtu, oběd pak svačinu chleba či rohlík a zeleninu a dvě večeře jednu teplou v 18 hod a druhou v 20 jen tak třeba pudink nebo ostravaček 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a nám to už zůstalo i bráškové to tak vedou

traktor
7. jan 2010

ahojte 😉 za vsetky priania ci uz tu, ci na FB, za vsetky odkazy, spravy......za vsetko vam dakueeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 a som rada ze som tu presne pred rokom nakukla 🙂 rodinka moja velikaaaaaa 😵 😵 😵 ,...... tak uz mam tych sladkych 17 , ako ten cas leti.....niekto ich ma raz za zivot, ja uz druhy krat.... 😀 😀 😀 , eeeeeej ale som uz velka baba 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre