Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
8. jan 2010

Hrací nočník 🙂 aj my sme ho pri prvom mali a je pravda, že ked to začalo hrať, tak malý reval, museli sme baterku vybrať 😝 😀 Až neskôr ked bol starší, tak mu to nevadilo...teraz máme obyčajný, mm ani hrací nechcel...jemu také tie odrhovačky vždy lezú na nervy 😝
Mifi...ani my zub ešte nemáme, ale správa sa, akoby jej mal už už vyliezť...vrčí, piští, slintá, kňučí, budí sa zo sna, moje nervy 😅
Naša " šaškuje" v noci max. 1 a pol hodiny 😝

pirinka
8. jan 2010

pěkné dopoledne berušky 🙂

všem oslavencům přejeme všechno nej, nej

inn...jeďte opatrně

-----bbn kkkkkkkkkkkknnnnn\u jkxm ....Esterka mě přeprala u klávesnice 😀

koukám, že řešíte dovču? My asi vyrazíme maximálně po luzích českých. K moři bych to viděla nejdřív tak ve 2-3, aby už z toho něco měla malá i já 😉

mifinka
8. jan 2010

No jo, jenže on to nikdy nedělal, snad jen v 6ti nedělí mu chvilu trvalo než zase v noci zabral, ale toto.. Pak je samozřejmě hnusnej přes den, páč je unavenej.. No a tak chrní třeba 4 hodiny.. Já nevím, modlím se aby to byl ten zub a brzo vylezl at už mám zas doma svoje hodné miminko 😀

vendulacky
8. jan 2010

luci, teda my máme doma těch uřvanejch krámů taky dost, myslela jsem, že kvůli emče, jakože se naučí čůrat a bude se těšit...takže říkáš ne? Ještě to promyslím...

mifi, dík za radu 😉

jojo, taky si říkám, že už si přeju aspon jednu noc v kuse 😅 ale zase tohle není věčně, třeba nám to ještě někdy bude chybět 😅

vendulacky
8. jan 2010

josi, simonka je holčička šikovná 🙂

mif, to bude určitě zas dobrý, tuhle jak jsem si psala s annag (poradkyně přes kojení), tak říkala, že ty noci se spíš zhorší, tak do 9m...

josifek
8. jan 2010

Vendy děkujeme 😀

vendulacky
8. jan 2010

....no deti okolo polroka sa v noci veľmi často budia a tým si i maličká bude vytvárať veľmi veľa mliečka i bez odsávania.....a tohle prý trvá od 9-12 m (kojený i nekojený)....ale asi to není pravidlo 😉

ani3012
8. jan 2010

no už mám navarené,mala zaspala hladná (nechcela jesť,asi bola moc unavená)
prsíčka som urobila ako brin poslala recept. Super,žiadna námaha.Ešte sme to nejedli,len teraz som to vypla.Mám bordel všade,tak pôjdem upratať.
A na dovolenku pôjdeme do Talianska do Bibione.Budeme si tam sami variť.Už sme tak raz boli,ešte za slobodna a dalo sa.Budeme tam tri rodiny.
S Paťkom sme boli na dovolenke prvý krát,keď mal 1,5 roka.Do vtedy bol často chorí a po tom pobyte sa to zlepšilo.Aj keď si on nič nepamätá,máme záznam na kamere,ako dôkaz čo vystrájal. 😀

ani3012
8. jan 2010

vendy aj mne sa malá budí v noci,zatiaľ stačí dať dudinku.Ale aj tak už keď sa postavím,zistím,že chcem ísť aj na záchod alebo som smädná, prikryjem aj Paťka.....

lucia32
8. jan 2010

Josi...paráda 🙂 šikulka 😀
Naša je tak super rýchla, že ja nestíham dôjsť ani po foťák 😀 , musím si ho pripraviť dopredu...

josifek
8. jan 2010

Lucinka no jo my to teprve vychytáváme 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
8. jan 2010

Ahojky ahojky ahojky 😵 😵 😵 😵 kočandy

Taáááák my sme už veľké slečny 😀 😀 😀 ...dnes ráno bolo TT obrovsky moooc snehu (tak bolo naposledy asi pred 6-timi rokmi - akurát som mala Jurka malinkého 😵 ) tak sme sa rýchlo vychystali a šup von 😉

Na obed sme si šmákli trošku mrkvičky - máme aj dokumentáciu, ale nemáme čas sem ju hodiť - Zuzanka sa tvárila ako celkom dobrý stravník - tak uvidíme, čo to s ňou urobí 😉

No a chcem vám všetkým dať na vedomie - BO NECHCEM MAŤ VÝČITKY SVEDOMIA - TÉMA LEPOK....
...tak ja som sa pýtala našej dokiny a ona mi povedala, že od ukončeného 8-ho mesiaca pre deti, kde nie je rodinná anamnéza (t.j. že to nikto z rodiny nemá) a až po roku u detí, kde jeden z rodičov má celiakiu.... Tak dúfam, že som vás nezmiatla 😕 a nechtiac nenahovorila na niečo, čo by ublížilo vašim krpčekom - by som si to STRAŠNE VYČÍTALA!!!!!...Tak takto mi to povedala - že o tej konferencii vie ale aj napriek tomu mi odporúča toto...
A sedliackym rozumom mi povedala: veď keď máte alergiu na citrusy nebudete si ich dávať, keď ešte nemáte dobre vyvinuté trávenie...alebo keď máte oslabenú imunitu....

Tak dúfam, že si to prečítate každá

Aaaaa - všetko naaaaaj aj našim spoluoslávencom 😵 😵 😵

aaaa- včera som chcela silno zagratulovať TRAKY - ale sa mi nem dalo ☹ - tak dnes dodatočne a od srdca - všetko naj! 😉

zmurkaz
8. jan 2010

Som zabudla napísať že sa to týka plne kojených detí 😉

zmurkaz
8. jan 2010

No že by opäť nikto? Tak idem popratať....ale budem nakuki 😉

lucia32
8. jan 2010

zmurki...prečítala som si, beriem na vedomie 🙂 , nič nebudeme preháňať, aj keď sušienky už koštovala 😎

lucia32
8. jan 2010

už si zdrhla? 😅

lucia32
8. jan 2010

tak si idem dať popludňajšiu kávičku...pridá sa niekto? 😵

zmurkaz
8. jan 2010

Ahoj Lucka - no ja som len nechcela, aby som niekoho zbytočne nabulikala že treba a ono by to malo byť zle 😅 ...aj keď človek nikdy nevie, kedy robí dobre a kedy zle 😅 🙂

zmurkaz
8. jan 2010

No ja kávu nem - ale čokošku som si dopriala 😝 -oblizovací

lucia32
8. jan 2010

už sa vodička hreje 😀 , ja som si dala koko...mnam, mnam 😝 tiež oblizovací

zmurkaz
8. jan 2010

No lepšie ako nič 😉 ..ale takú chuť mám na niečo a neviem čo... asi niečo napečem... 😉

zmurkaz
8. jan 2010

Lucka - a vy idete niekam na dovolenku ... bo my asi nie.... asi nebudú prachy... ☹ No a na zalepenie očí by sme vybehli na stredné Slovensko - k ovečkám.... a asi by sme pozreli aj ten betlehem v Rajeckých Tepliciach 😉

voskovka
8. jan 2010

zmurka?v rajeckych tepliciach su kupele afrodita...v rajeckej lesnej je bethelem dreveny🙂

lucia32
8. jan 2010

My skôr nie ako áno 😝 , v júni sme otvárali druhú predajnu a to zhltlo prachy a aj do obehu niečo trebalo, tak sme minuli aj to čo sme nemali 😖 a dokial sa to vráti, to chvíľu potrvá, ale keby sa darilo viac ako predpokladám, tak nejaká 10 dňovka by bodla pri Jadrane 🙂

zmurkaz
8. jan 2010

voski - 😀 😀 😀 - tak som to poplietla - bola som tam len ja a len raz ... by som chcela aby sme si to pozreli celá family 😉
Lucia - my máme v Chorvátsku taký fajn flek - asi nepôjdeme nikde inde dobrých 10 rokov - si to tam chceme všetúčko pozrieť a aj domáci sú perfektní 😉

voskovka
8. jan 2010

lucia s čim mate predajnu?

lucia32
8. jan 2010

My sme v Chorvátsku nikdy neboli, teda syn bol toto leto, ale sám na tábore 🙂 , Baško Polje niekde pri Makarskej...aj známi chodia na blind do Chorvátska a chvália si, ale s malým dieťatkom by som sa tak nevybrala...vy ste kde boli?

lucia32
8. jan 2010

voski...záložňa, bazár 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre