• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
u nás pořád sněží už skoro druhý den v kuse a prý bude jěště celý víkend :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi k vám nevidím..ale je to možné.U nás na Slovensku teploty majú vystúpiť až k 5 stupňom,tak bude sa to topiť a do toho aj pršať.
8. jan 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás pod nulou a sněží a sněží :wink: http://www.pocasi.cz/
8. jan 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale lepšie sneh ako dᡞď, nie? Tak teraz neviem, či sa sťažuješ alebo chváliš nám Slovákom :angry: :wink:
8. jan 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani neva mi sníh ani déšť ale v zimě má bít bílo asi vytáhnu sáňky z chalupy hodím na ně autosedajdu a budeme jezdit tak místo kočárku :grinning: :grinning: :grinning: a nebo manža najde lyžičky a připevní ke kolům od kočárku a budeme zase lyžovat s kočárem jako kdysi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi a to fakt tak kočíky fungovali? Na lyžiach?
8. jan 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani mamžel udělal upínání a měli jsme staré lyže tak uřízl na požadovanou délku a připnul na kola a bylo jezdilo se s lyžemi máme někde na chalupě musí najít a připnout . Je to supr netáhám se z ničím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to stará lyže a dva řemínky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a teď můžu i s předními koly zatáčet jak na skybobu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
8. jan 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky - ja len nakuki .... josi .... super - aj mňa tak vozili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jan 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... no a v TT pršííííí - to bude poladovica - jak sa patrí :wink: :grinning: :confused: :fearful:
8. jan 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmurky to je hnus že tam máte ledovku tak pozor na pády :wink: a my tak vozili hlavně synka :grinning: :grinning: :grinning: i po horách v čadci :wink:
8. jan 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no zatiaľ nie je až taká, ale ak to v noci primrzne.... :fearful: ....
..a ten vynález na tie lyže my moc nevyužijeme, bo Trnava je čistá rovina - a to hold moc lyže nevyužiješ - tu máme sneh len aby sme vedeli ako vyzerá - inak sa to hneď topí :angry: :frowning2:
8. jan 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....baby máte to aj vy.....dianka čím je staršie, tak spánok sa jej mení...

predtým mi zaspávala hned po kúpaní a zobudila sa tak raz dvakrát na papanie
teraz sa to už nestáva....tak po hodinke dvoch aj troch zaspí...budí sa dosť často....
a posledne často mrnká....neplače....ale mám pocit, že jej každú chvíľu dávam cumeľ alebo niečo furt....
je to tým, že je staršia a nepokojnejšia??? či čo???
posledný týždeň som hrozne unavená a nejdem dospať...my sme to totiž nemali, ja som sa na spánok teda sťažovať nemohla.....

a to by vraj bábätko od pol roka malo prespať celú noc....tak ako je to????
8. jan 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no ja si myslím, že tým, že sú detúrence staršie viac vnímajú a majú aj viac zážitkov - tak preto je ten spánok taký trhaný....
..no a naša slnečnica si išla hajnúť o 17:00 - že na tú svoju polhodku až hodku a ona ťahá doteraz :angry: - kedy zas pôjdeme spať?!? :rolling_eyes:
8. jan 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...teda ešte spí ...len tak chrapoce!
8. jan 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenn, dnes už jsme to rozebíraly, okolo půl roku se budí častěji a trvá to tak do 9-12 měsíce...čím to je, nevím....hlad...?

traky, gratulka k zoubkům, mi to připadalo jako náš scénář..naše emuch do dneška nemá hlas...z toho řvaní :frowning2:
Jinak dneska byla zase protivňáček,jen se nechala nosit, jakmile jsem jí položila nebo si nedej bože sedla-pláč..a jak nemá ten hlas, tak jen tak sýpala...takže tentokrát jsem opravdu poctivě s X nosila a nosila...pak jsem dala nurofen a byl za chvilku klid.... ŽE BY SE NÁM KLUBALY TAKY ZUBY??????? Je fakt, že si prstíčkem šťourá na horních dásnech a kačenku gumovou dneska při koupání málem snědla jak jí zuřivě žvejkala:slight_smile:))...že by tohle byl kámen úrazu? necháme se překvapit... :sweat_smile:

tady je děsnej fukar, dělaj se závěje a hlásí kalamitní stavy snad všude v čechách (a v německu). Taky zůstanu zapykaná doma a nevytáhnu nos:slight_smile:

V neděli jsme byli pozvaný od faráře na nějakou spešl mši, bylo to pro všechny krstňátka 2009, ale odpískáme to, pač je emouš nemocná a uprskaná...

A myslíte, že se může ztratit zub, i když jsem měla pocit, že už vykoukl? Byla to 2 dole, na vlastní oči jsem viděla špičku a cítila na prst a druhý den nebyla a není do dneška....tak si říkám, že jsem snad neměla jiříkovo vidění ne??
8. jan 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer :slight_smile:
trakulik, matulikovi gratulko k zubku :slight_smile:
ven, emuske fuuuuuuuu na boliestky ....
idem vas pocitkat .
zmuri ahooooj.
8. jan 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahóooj - ako? Bola si v práci? Čo tvoj chlop? :slight_smile:
8. jan 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tá naša slnečnica sa zobudila - ideme mať akože deň! :angry: - alebo čo - ešte neviem...
Pa
8. jan 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nova - Obecná škola :grinning: :grinning:
8. jan 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prima- Zamilovaný profesor 2 :wink:
8. jan 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počitač-modry koník-a na programe júlovo-červencove slniečka 2009 :grinning:
8. jan 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jan 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsme zde na noční :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuki kuk :grinning:
dobry večur :grinning:
8. jan 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsme tu zas jen dvě nebo cooooooo?
8. jan 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi vyzera to tak :grinning: tak budeme viest dialog :wink:
tak ako ? Karamelka co ma nove??? uz spinkate?
8. jan 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jan 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co vy co nového? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeej Josi Karamelka je taka rozkosna a jaka silkulka :wink: :dizzy_face:
nas Misko asi bude chorucky soplikuje je umrncany a kazdu chvilku sa budí :frowning2: snad mu to rychlo prejde :sweat_smile:
8. jan 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to nás mrzí ty soplíky jsou děs my je měli jednou a to jen d :slight_smile: :slight_smile: va dny,odsávala jsem a kapkala ty modré kapičky z lékarny a vytírala mateřídouškou jak íkala sestřička naše :wink: :wink: Přejeme Miškovi ať je brzy zdravoučky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A děkujeme moc za pochvalu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. jan 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok