Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
8. jan 2010

u nás pořád sněží už skoro druhý den v kuse a prý bude jěště celý víkend 😝 😝 😝

ani3012
8. jan 2010

josi k vám nevidím..ale je to možné.U nás na Slovensku teploty majú vystúpiť až k 5 stupňom,tak bude sa to topiť a do toho aj pršať.

josifek
8. jan 2010

u nás pod nulou a sněží a sněží 😉 http://www.pocasi.cz/

ani3012
8. jan 2010

ale lepšie sneh ako dᡞď, nie? Tak teraz neviem, či sa sťažuješ alebo chváliš nám Slovákom 😠 😉

josifek
8. jan 2010

Ani neva mi sníh ani déšť ale v zimě má bít bílo asi vytáhnu sáňky z chalupy hodím na ně autosedajdu a budeme jezdit tak místo kočárku 😀 😀 😀 a nebo manža najde lyžičky a připevní ke kolům od kočárku a budeme zase lyžovat s kočárem jako kdysi 😀 😀 😀 😀 😀

ani3012
8. jan 2010

josi a to fakt tak kočíky fungovali? Na lyžiach?

josifek
8. jan 2010

Ani mamžel udělal upínání a měli jsme staré lyže tak uřízl na požadovanou délku a připnul na kola a bylo jezdilo se s lyžemi máme někde na chalupě musí najít a připnout . Je to supr netáhám se z ničím 😀 😀 😀 😀 😀 je to stará lyže a dva řemínky 😀 😀 😀 😀 😀 a teď můžu i s předními koly zatáčet jak na skybobu 😝 😅

zmurkaz
8. jan 2010

Ahojky - ja len nakuki .... josi .... super - aj mňa tak vozili 😵 😵 😵

zmurkaz
8. jan 2010

... no a v TT pršííííí - to bude poladovica - jak sa patrí 😉 😀 😕 😨

josifek
8. jan 2010

Zmurky to je hnus že tam máte ledovku tak pozor na pády 😉 a my tak vozili hlavně synka 😀 😀 😀 i po horách v čadci 😉

zmurkaz
8. jan 2010

...no zatiaľ nie je až taká, ale ak to v noci primrzne.... 😨 ....
..a ten vynález na tie lyže my moc nevyužijeme, bo Trnava je čistá rovina - a to hold moc lyže nevyužiješ - tu máme sneh len aby sme vedeli ako vyzerá - inak sa to hneď topí 😠 ☹

jennna
8. jan 2010

ahojte....baby máte to aj vy.....dianka čím je staršie, tak spánok sa jej mení...

predtým mi zaspávala hned po kúpaní a zobudila sa tak raz dvakrát na papanie
teraz sa to už nestáva....tak po hodinke dvoch aj troch zaspí...budí sa dosť často....
a posledne často mrnká....neplače....ale mám pocit, že jej každú chvíľu dávam cumeľ alebo niečo furt....
je to tým, že je staršia a nepokojnejšia??? či čo???
posledný týždeň som hrozne unavená a nejdem dospať...my sme to totiž nemali, ja som sa na spánok teda sťažovať nemohla.....

a to by vraj bábätko od pol roka malo prespať celú noc....tak ako je to????

zmurkaz
8. jan 2010

..no ja si myslím, že tým, že sú detúrence staršie viac vnímajú a majú aj viac zážitkov - tak preto je ten spánok taký trhaný....
..no a naša slnečnica si išla hajnúť o 17:00 - že na tú svoju polhodku až hodku a ona ťahá doteraz 😠 - kedy zas pôjdeme spať?!? 🙄

zmurkaz
8. jan 2010

...teda ešte spí ...len tak chrapoce!

vendulacky
8. jan 2010

jenn, dnes už jsme to rozebíraly, okolo půl roku se budí častěji a trvá to tak do 9-12 měsíce...čím to je, nevím....hlad...?

traky, gratulka k zoubkům, mi to připadalo jako náš scénář..naše emuch do dneška nemá hlas...z toho řvaní ☹
Jinak dneska byla zase protivňáček,jen se nechala nosit, jakmile jsem jí položila nebo si nedej bože sedla-pláč..a jak nemá ten hlas, tak jen tak sýpala...takže tentokrát jsem opravdu poctivě s X nosila a nosila...pak jsem dala nurofen a byl za chvilku klid.... ŽE BY SE NÁM KLUBALY TAKY ZUBY??????? Je fakt, že si prstíčkem šťourá na horních dásnech a kačenku gumovou dneska při koupání málem snědla jak jí zuřivě žvejkala🙂))...že by tohle byl kámen úrazu? necháme se překvapit... 😅

tady je děsnej fukar, dělaj se závěje a hlásí kalamitní stavy snad všude v čechách (a v německu). Taky zůstanu zapykaná doma a nevytáhnu nos🙂

V neděli jsme byli pozvaný od faráře na nějakou spešl mši, bylo to pro všechny krstňátka 2009, ale odpískáme to, pač je emouš nemocná a uprskaná...

A myslíte, že se může ztratit zub, i když jsem měla pocit, že už vykoukl? Byla to 2 dole, na vlastní oči jsem viděla špičku a cítila na prst a druhý den nebyla a není do dneška....tak si říkám, že jsem snad neměla jiříkovo vidění ne??

lucim
8. jan 2010

dobry vecer 🙂
trakulik, matulikovi gratulko k zubku 🙂
ven, emuske fuuuuuuuu na boliestky ....
idem vas pocitkat .
zmuri ahooooj.

zmurkaz
8. jan 2010

Ahóooj - ako? Bola si v práci? Čo tvoj chlop? 🙂

zmurkaz
8. jan 2010

No tá naša slnečnica sa zobudila - ideme mať akože deň! 😠 - alebo čo - ešte neviem...
Pa

vendulacky
8. jan 2010

Nova - Obecná škola 😀 😀

ani3012
8. jan 2010

prima- Zamilovaný profesor 2 😉

voskovka
8. jan 2010

počitač-modry koník-a na programe júlovo-červencove slniečka 2009 😀

vendulacky
8. jan 2010

😀 😀 😀

josifek
8. jan 2010

jsme zde na noční 😀 😀 😀 😀 😀

lusia_99
8. jan 2010

kuki kuk 😀
dobry večur 😀

josifek
8. jan 2010

😀 😀 😀 😀 jsme tu zas jen dvě nebo cooooooo?

lusia_99
8. jan 2010

josi vyzera to tak 😀 tak budeme viest dialog 😉
tak ako ? Karamelka co ma nove??? uz spinkate?

josifek
8. jan 2010

lusi davala jsem tu linky na videa malá se moc ráda něco učí jinak už máme hopsadlo jen ho zavěsíme jsem zvědavko jak se jí bude líbit 😵 😵 😵

https://www.youtube.com/watch?v=4eSh2j9QNuAhttps://www.youtube.com/watch?v=Psv6wTyByhc


https://www.youtube.com/watch?v=AdjefJA8lyw

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

josifek
8. jan 2010

A co vy co nového? 😝 😝 😝

lusia_99
8. jan 2010

jeeeeeeej Josi Karamelka je taka rozkosna a jaka silkulka 😉 😵
nas Misko asi bude chorucky soplikuje je umrncany a kazdu chvilku sa budí ☹ snad mu to rychlo prejde 😅

josifek
8. jan 2010

tak to nás mrzí ty soplíky jsou děs my je měli jednou a to jen d 🙂 🙂 va dny,odsávala jsem a kapkala ty modré kapičky z lékarny a vytírala mateřídouškou jak íkala sestřička naše 😉 😉 Přejeme Miškovi ať je brzy zdravoučky 😵 😵 😵 😵 😵
A děkujeme moc za pochvalu 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre