• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
hlasim se na nocni :wink:

josi simonka je uzasna a jaka je sikovna :dizzy_face: je v tom nocniku uplne zapadla :grinning:
my jeste sami nesedime tak ji jeste nedavam na nocnik.....no my ho vlastne jeste ani nemame :grinning:

jinak dneska jsem nedala zadnou dobrotu protoze chudinka trpi u kakani...dneska kakala skoro cely den a hrozne u toho place jak tlaci :frowning2: tak jsem ji dneska davala jen mlicko aby toho ve strivkach nemela tolik :unamused:
a vubec byla dneska takova umrnena...presne jak psala vendy cely den byla plactiva a chtela se nosit :sweat_smile:
ted uz spinka :dizzy_face:

jo a taky jsem koupila svestkovou stavicku aby mela lepsi to kakani.....ale moc ji nejela a krenila se u toho....tak jsem do ni nic nedostala....ale pak prisel deda a od nej to samozrejme vyzunkla! :grinning: no jo chlap je chlap :wink:

a snehu je tady mraky...jsme tu uplne zasypani!!! :astonished: :dizzy_face:
8. jan 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rymu jsme meli minuly tyden :unamused: taky jsme odsavali a kapali Nasivin a ryma uz je pryc :wink:
8. jan 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Aspi děkujeme no hold koupili nočník nějaký velký ale sedí se ji fajně :wink: :wink: :wink: a přejeme aby Markétka už prděla do plínky bez problému :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jan 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aspine :wink: my mame pre zmenu nocniky 3 :grinning: jeden po Lucke a 2 dostal Misulko na krstiny ale tiez este nesedi sam tak ho nedavam :sweat_smile:
aj ja mu vytieram nostek nasivinom a odsavam tak uvidime co to da....dufam ze dnesna noc bude lepsia ako ta vcerajsia bol hore snad kazdu hodinku co mu tie hlieny zatekali do hrdielka :frowning2:
Aspine tak ten sneh vam zavidim u nas len prsi aprsi uz par dni :rolling_eyes:
8. jan 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsme četla že jste větší teda menší broučci než my :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Malá je krásný skříteček :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte :wink:

čučim na obecnou školu, píšu se sestřenkou, která mi právě poslala mms s // :sunglasses: a do toho mejly sestrám (kámoškám :grinning: ). Jsme právě rozebíraly džungli rtěnek jak k tý brook shields nesedí hlas bočanky....jak chcíplá ryba...otřes

aspi, jsem ráda, že tě tu taky vidím zoči voči :grinning: Tak taky špatně snášíte příkrmy? Mně doky řekla, že je to běžná reakce na nová jídla...vrátí se prdíky a blbý trávení..u někoho... :sweat_smile: a my jsme cimprlíni :sweat_smile:
Po mrkvi s bramborem sice nekadila denně, ale třeba i 3.den, ale to pak celej den, ale vůbec nebrečela. Přidala jsem kaši a přemejšlím jestli ne i po tom jablku a už vyje, hérečka:slight_smile: Tak máme dietu a jsme na mlíčku ;)
Ted se zas kroutí, po flašce si nekrkla, a to jsem jí posadila, hodila přes rameno, bušila jak do pytle...a nic...chjo
Taky nám může lézt zub, no uvidíme, jestli přibyde do sbírky :slight_smile:
8. jan 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi musi se vydrzet....ryma nelecena trva tyden a lecena 7 dni :angry:
no a nocniku tedy mate na rozdavani :grinning: pokud byste nevedeli kam s nimi u nas zatim zadny neni :wink: :grinning:
no a snih je tady fakt paradni...takovy prasanek a je ho tu spoustu :dizzy_face: zitra nejspis pujdem na sanky :wink:

josi my jsme nahodou taaaaaaakle velky!!! :angry: :grinning:
8. jan 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi my jsme o pohlavek větší :wink: :grinning:
8. jan 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence,

aspi u nas je to rovnako s tym kakanim, resp. nekakanim. dneska tahame 3.den bez kakacky, prdiky sice su, ale Tami sa obcas riadne puci a furt nist :frowning2: dufam ze to cim skor prejde aj u vas aj u nas

traky gratulka k zubku :wink:

u nas prebieha rovnaky scenar pri uspavani, nic nezabera, dneska uz ani prsnik nezabral, len nosim po rukach... ale sak raz z toho vyrastie :slight_smile:
8. jan 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic děvčátka jdu hají zítra mám práci :wink: :wink: :wink: :wink: sladké snílky :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jan 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my kakame ukazkovo aj 3x za den a papme pekne vsetko co mamka navari :dizzy_face: a tiez idem haji az sa bojim aka bude zasa noc :frowning2: tak ahojky :wink:
8. jan 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru josi, dobru lusia :wink:
8. jan 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, kde ste vsetky?
8. jan 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu este niekto?
my sme papali, kupkali sa, pieklli chlieb a odsavali mliecko a hrali sa, tak sme od konika odbehli ...
my s kakanim to mame podobne, dnes matko komplet frajersky vyobliekany, a zacal sa mi hrutit - predtym sme skusili jablcko s mrkvickou a bola som prekvapena, ze to do neho neviem dostat ... a ono moje bubulatko uz tlacil tuhy bobek v prelke ... tak sme sa povyzliekali , pocvickali, povytlacali huste ... potom to bolo zase spokojne babo, ktore zaspalo po sediacky babke na rukach, kym som ho stihla obliect do bundy a vyrazit do prace. :slight_smile:
8. jan 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava, matko sa nezacal hrutit, ale krutit :slight_smile:
8. jan 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som este chvilku tu
8. jan 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz som tu zase ja sama .... :unamused:
dnes sa matko vycikal do nocnika, a to na nom sedel druhy krat dobrovolne s usmevom ... predtym 2x s odporom.
8. jan 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hladam nejaky darcek pre mm na 30tku ale nic ma nenapada
chcela som vylepsienie na zrkadlovku ale objektivy aj blesy su nad moje financne moznosti :frowning2:

poradte nieco (hodinky, pero, elektroniku a pod. ma)
8. jan 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz jsem zas tu :wink: jsem musela zkouknout plastickou chirurgii :wink:

vendy cauuuu :wink: papani celkem jde docela ji chutna vsechno, ale to kaki nic moc :frowning2: prdiky ani tak nemame jako ty hovinka :sweat_smile:
kasi jeste nedavam. ted zkousim jak zavere ta svestkova stava :confused:

majkas ja taky uspavam na rukou....nekdy je to dost dlouhy kdyz se ji fakt nechce spat....to se muzu stavet na hlavu a ona se mi normalne smeje :grinning:
ale dneska i vcera to bylo docela rychly....nacpala si pupik pak trochu pohoupani na rukou a sup spala jak miminko :dizzy_face:

lucim no to jste teda meli nabity :wink: a jak mu chutna jablicko? to by melo byt i dobre na to traveni ne? jakoze vlaknina co? jo a neexistuje neco pro miminka jako je treba Benefibra (vlaknina v prasku) po tom se mamce kaka jak vino :grinning: tak ze bych dala i male :wink:
8. jan 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som dneska posadila Tamina nocnik :slight_smile:
soms atu rano inspirovala od Karamelky, ale Tami tam nevydrzala dlho sediet, kedze sama este nesedi a to pridrziavanie nic moc :slight_smile:
8. jan 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac este k tom u kakaniu, ja sa pravidlene napchavam jogurtami activia a pijem acidko, na nma to funguje, bez problemov chodim na wecko kazdy den, ale preco to na Tami nefungiruje cez mliecko, hmmm...
8. jan 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkas no prave nase taky jeste nesedi tak nocnik ani nezkousim :sweat_smile:
tip na darek: co digitalni vahu do kuchyne anebo nejaky zazitek? toho je na vyber dost a dost.....treba by me lakalo tohle http://www.esennce.cz/polarium-a-solna-jeskyne/ :wink:
8. jan 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a vendy taky jsem koukala na dzungli a presne to same jsem si rikala ze at proboha Bocanova nedela dabing! :astonished:
8. jan 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odbehla som uspat matyska, uz som zase tu ... u nas sa uspava v posteli v objati na boku teraz.

aspi - no neviem, ci mu chuti, kedze ho tlacil ten bobek. uvidime nabuduce. :wink:
8. jan 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aspon v něčem jsme ukázkový :grinning: napapá se a at je unavená nebo ne, jde do postýlky a zahajá sama:slight_smile: A když si jí k ránu vezmu k sobě, tak neusne, potřebuje svůj prostor v postýlce:slight_smile: Celá mamča.. :grinning:

majkas: co nějakej www zážitek? :grinning:

já jsem to s tou mléčnou kaší poondila a ještě jí dám značku, kterou normálně nepije...takže na doporučení doky, jen nemléčné, míchat s mlíčkem, které pije, nejlepší rýžové vločky a nebo tu dětskou rýžovou krupičku od nestle jak dávala lucia...trochen zahustit mlíčko a pohoda jazz :sunglasses:

lu, blahoželám matkovi k nočníku!! :slight_smile:
8. jan 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasi zas nechutnal brambor :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem si myslela co ji to davam za dobrotu a ze budu sklizet nadsene ovace a ono prd :grinning:

jo uspavani na posteli na boku uz taky nekolikrat probehlo :wink: ale vetsinou jsme usli my a mala si hrala a povidala :grinning:
8. jan 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem skromě ráda, že emuš opravdu skoro od narození usíná sama mezi půl sedmou - sedmou a budí se pak kdy jak, ale většinou okolo druhý
8. jan 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven emus je proste osobnost so svojim priestorom. :slight_smile:

aspi nas zemiak asi zapeka , aj ked mi to zje ... vcera bolo mrk-zem.

ven jj, spravny pristup ku kasi .

majka neporadim, ale ten zazitok nejaky, to sa mi pozdava.

v stredu asi pojdeme so sefulkou minat peniazky po vypreajoch v brne. :sweat_smile:
8. jan 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak malá mi hází bobek na jabko, hrušku (sežrala jsem pak já) a málem mi plivla do ksichtu cuketu s bramborem od hippu
nambr van je mrkev+brambor
8. jan 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendy je to sikulka :wink:
my ted usiname jak kdy....nekdy o pulnoci a nekdy kolem osme. ale vzdycky se pak vzbudi az kolem osme :wink:

a kolik uz mate zubu? my jeste ani jeden! :sweat_smile:
8. jan 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok