• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
to vam deti tak pevne držia chrbatik?že sami sedia na nočniku?moj teda nie...
9. jan 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani u nas bol predpoklad, po rannom vyspati a vecernom nic ho drahy posadil proste na nocnik. a o chvilku vraj splachotalo, zjavne mu to trosku zapecene takto ide ...

vosky matko je zo dna na den pevnejsi a istejsi, sama niekedy nestiham, kedy sa to naucil a dotrenoval. :wink: ale ved aj je starsi ako adamko.
9. jan 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vosky - jo - pre upresnenie - matko tam sedel 3ti krat. :slight_smile:
9. jan 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj mala karamelka je mladšia a ako pevne sedela...no uvidime...
nejdem robiť paniku ved každe je ine.... :grinning:
9. jan 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak. :slight_smile:
9. jan 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=3678692#navigator
ako sedíme na nočníku,fotka je robená pred týždňom (iba sa vycikala)

vosky- mne sa Evička ešte nepretáča a tebe Adamko áno,tak sme si kvit :grinning: .
Ale sama neusedí.Na tom nočníku má zadok predlžený ako opierku :confounded:
9. jan 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani my sme mali 2 pokusy, kde matko vobec nechcel na nocnicku sediet, uz som sa zamyslala, ze mam asi blby nocnik, ze kupim mensi a s operadlom aj v predu a zrazu to ide. :slight_smile:
9. jan 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ho mám ešte po Paťkovi,tak tento problém bol vyriešený
9. jan 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, oslavujucim gratulujem a vsetkym posielam cmuk erikovi cmuk cmuk cmuk :grinning: :dizzy_face: , ....ako kukam tak kukam, tak ja som sa tu hanbila dat matkove poklady v nocniku tu to ficiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyskococilo a / tu to.... :slight_smile:
9. jan 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ženy-radte.čo by som si mohla dať na brutalny menzes...ani brufen nezabral......idem umriet...rozmyslam či na pohotovosť nech mi pichnu dačo do zadku....
9. jan 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásný večer zlatíčka my byli dneska na chalupě sáňkovat bylo supr, fota budou zítra ale máme nové video :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.youtube.com/watch?v=U1d5XHc98_s

kdo chce kukněte :wink:
9. jan 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: josi božská je...
9. jan 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Vosky děkujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. jan 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja používam algifen
9. jan 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všem Oslavencům vše nej a velké cmuky cmuk, a Všem nočníkovým šikulům také velké cmuky šikulky jste :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vosky nejaky ten panadol femina alebo no-spa sa nenajde?

traky tak to mozes napravit a foto matkovho pokladu este mozes pridat :grinning:

mia karamelka je v tom hopsadle podarenaaaa :slight_smile: a vy este mate sneh? u nas sa to vsetko znicilo dazdom, sme chceli ist sankovat aj my a nic z toho.
9. jan 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás dost sněhu my nemohly pomalu vyjet z chalupy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale také začalo mrholit tak uvidíme co bude ráno :angry: a děkujeme za pochvalu :wink:
9. jan 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia dakujeme aj my ua pochvalu. :slight_smile:
idem urobit mazanec. teda pekarnicka nech ho robi, ju idem ukecat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jan 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj u nás také jede každej den hold výborný vynález :grinning:
9. jan 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takto pise mama ... a takto pise matulinko : nhnhnjhhnjujbuinbnyyxskjsj fkjvkvk...
lebo mame notebook v kuchyni aby sme mali recept po ruke ... nnbu nnnnb
9. jan 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. jan 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambulky, jdu vás pozdravit :slight_smile:

na úvod velká gratulace dnešním oslavencům (a že jich je!:slight_smile: a taky naším nočníkovým hvězdám! Fota jsou super :slight_smile: To je sranda, jak tu spolu prožíváme všechny úspěchy našich drobců. No a ty kakací jsou jedny z nejdůležitějších! :grinning: :grinning: Tak jak diskutujume o trávících problémech, o to víc musíme slavit, když se podaří taková umělecká dílka do nočníka!

Tak my máme dnes taky další mezník za sebou. Byla první mrkéééév :slight_smile: a světe div se, šmakovala. Jen jsem se přiblížila se lžičkou a že ham, Kubík otevřel pusu, šup mrkev do ní, krásně polkl a už čekal další nášup. Normálně mě úplně mrzelo, že se musím napoprvé držet tak zkrátka. Mám za něj takovou radost a už se těším na zítřek :slight_smile: Akorát čaji ne a ne přijít na chuť. Koupila jsem bylinkový od Lerosu. Včera ho měl poprvé (do té doby jen MM) a jen si hrál s dudlem od flašky, vrzal s nám o dásně a to pro něj byla děsná švanda..Pít z ní umí, dávala jsem mu v ní občas mléko. Stříkla jsem mu trochu na jazyk a nezdálo se, že by se nějak škňůřil, jako že mu to nechutná...tak nevím. Asi budu muset vydržet, co? A nebo myslíte, že mám zkusit nějaký jiný? Třeba ovocný?

A ještě mám dnes dobrou příhodu. Mm že mi udělá překvapení a objednal za 200 kč pár druhů italské čokolády v prášku. Dnes šel pro to na poštu, zaplatil 200 kč, podepsal převzetí a ženská za přepážkou se dotasila s 9ti kilovým balíkem. Na místě ho rozdělal a zjistil, že je to 250 sáčků čokolády pro hotel na Radějově :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ženskou to nezajímalo, tak s tím nasupený dorazil dom. Já už si představovala, jak budeme půl roku popíjet výbornou čokoládu, ale...Je to holt můj malý poctiváček a tak zavolal na číslo uvedené na faktuře. Dotyčná se mu stráášně omlouvala a prosila ho, jestli to může poslat zpět, že mu pošle správný balík a ještě za poctivost něco na přilepšenou...no story :sweat_smile:
9. jan 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulky...vsetko najlepsie....babuliatkam...
9. jan 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani, uz startujem auto a idem na cokoladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ahij brin :slight_smile:
9. jan 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani a ten cajik - mozno privela bylin na zaciatok, skus asi nejaky iny .... ja nedavam zatial caj, po prikrme docucneme z prska.
a gratulko k mrkvicke, urcite uz vkladas foto. :slight_smile:
9. jan 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zvu všechny koníkovky na čokoládovou párty :grinning:

Luci, díky za gratulku, foto bude později. Máme fotky na kameře a to bude muset zmáknout mm. V po zkusím teda koupit nějaký jiný čaj. Co mazanec, už se peče?
9. jan 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mazanec se - kyne. :wink:
9. jan 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Luci, mně nikdy nevykynulo ručně těsto tak krásně jak v pekárně :wink: A Matýsek už spinká?
9. jan 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matysek sa prave o to pokusa za asistencie tatinka. a co kubicek?
a mas pravdu, v pekarni to kysne uplne fantasticky. bude sice pred polnocou, ale neva, na ranajky ako by sa nasiel doneseny od pekara. :slight_smile:
a mas zlateho slusneho manzela, ze hned riesil ten omyl. :wink:
9. jan 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok