• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
rius my mame zvlhcovac Boneco a je to fajn vecicka
10. jan 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som spomenula zvhcovac pred mamou, ze chcem kupit a hned svagrinka volala, ze im dr zakazala, preto sa pytam... ich maly ma laryngitidu a oslabenu imunitu...
10. jan 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka: boneco som kedysi kupovala brachovi, dobra znacka :wink:
10. jan 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mamušky :slight_smile:

jukněte jak kočárkujeme v bojových podmínkách
http://www.facebook.com/album.php?aid=30146&id=1346513158&saved#/photo.php?pid=909258&id=1346513158

jsou tam i nějaké nové fotky, tak můžete hodit očko jestli chcete

jdu zkusit dočíst alespoň stránku nazpátek
10. jan 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka, kam si zmizla? som moc otravna? hmmmmmmmmmm :confounded:
10. jan 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piri: ahoj, ja nic nevidim :frowning2:
inak dnes som robila to bozske kuracie sote na pore, co si kedysi davala link, fakt je uzasne, som na teba myslela :wink:
10. jan 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sooom, len sme sa vykecavali s drahym a odhanali babku od umyvacky, bo moc hrkotala.
idem vas hned docitat
10. jan 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius a ty jsi na FB? Jestli jo, tak mě asi nemáš mezi přáteli :wink:
jsem ráda že masíko mělo úspěch :dizzy_face: . U nás se po něm můžeme taky vždycky užrat :grinning:
10. jan 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaporub kludne odporucam.
neviem, ake su dovody proti zvlhcovacom, ja som zatial pocula len pozitiva. cisticka je dobra pre alergikov.
ahoj piriiiiiiii. :slight_smile:
jeeeej vy tam mate snehuuuuu, a ste zlatunki :slight_smile: my sme sankovanie nestihli, sa to zaprsalo, ale uz zase nieco drobne sype a do rana z toho ma byt poladovica. sa obavam, ako rano pojde do prace drahy, ja idem az na 1nu.
10. jan 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu - dietko je 2x uspaté - dnes stčil koncert klasikuš hudby :wink:

Takže - plienky : NEKUPOVAŤ Huggies clasic - sú nie že druhotriedne - ale ešte o triedu nižšie ... no zatiaľ to mala len na chviľku - som bola zvedavko čo to urobí - ale Lucim presne pomenovala - sú také neohrabané :rolling_eyes:
... no a dočítam...
10. jan 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius, piri, poslala som vam na FB odporucania na priatelov julovky, aby ste sa tam mohli vidiet. :slight_smile:
10. jan 2010 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulky balim ... Fifo spi idem skontrolovat ci ma teplotu urobit hygienu a zalahnut aj na mna akoby nieco liezlo (a nie je to mm :grinning: ) tak dobru slniecka moje
10. jan 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaa vyhrabem niekde ten recept na to porkove kurca, ste ma navnadili. :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj tak potrebujem mat pre babku denne navarene. :slight_smile:
10. jan 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau zmur, papa zabi :slight_smile:
ja pojdem po strede kupit tie pampersky, fakt vychadzaju velmi vyhodne. :slight_smile: a babka mi tu vnucuje, ze chce prispiet, ze ju aj tak komplet zivime. :wink:
10. jan 2010 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. jan 2010 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A som tu - dočítané - zbežne
... Piri - jééééé - toooooľko snehúúúú - to tu u nás ani za celú zimu nenapadne :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :frowning2: :cry: - perfidžo! A malá v snehu - úžas!

....no a mali by sme si urobiť nový Nový rok - bo tento rok máme akési choré detúrence tak navrhujem tento nový rok zrušiť a zahájiť nový Nový rok :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
10. jan 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius diiiiiik. uz mam konecne v pc zalozku na linky s receptami, ukladaaaam.

zmur aj tebe som doplnila odporucania na dalsie julovky. :wink:

my sme ok, klop klop klop , ale beriem aj dalsi novy rok, nikdy nie je dost dovodov na oslavu :grinning:
10. jan 2010 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To som sa tu zasekla sama? :confused:
10. jan 2010 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áááhoj Lucim - ďakujem :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jan 2010 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka nie je zac a fakt je to moc mooooooc dobre :wink:

zmurka: ty by si oslavovala, co??? a co si dame? detske sampano?
10. jan 2010 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som zavazok, ze spat do desiatej :stuck_out_tongue_closed_eyes: akosi mi to nevychadza... co narobim, ked vyliezate az takto vecer a ja vas mam tak rad :sunglasses:
10. jan 2010 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeee, ja tu mam od poobedia pohar cerveneho a nejak som ho zabudla dopit ... tak na zdravicko. :slight_smile:
rius spanok je zbytocny luxus. :slight_smile:
zmur neboj, tu sme.
10. jan 2010 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riuška - šak ani to si nemôžem dať! :angry: :angry: :angry: - sú tam bubliny a po dnešku - mi malá dala na javo - že s tým mliekom by som si to mala ešte furt rozmyslieť :angry: :angry: :angry: - tak ja neviem, kedy sa normálne začnem stravovať (na chleba sa tiež ešte nemôžem pozrieť!) ... no ale uvidíte tú akcion keď už nebudem kojiť :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a s tým spánkom - keĎ zrátam tú minulú noc - tak dokopy to je nejakých 5,5 hodky :wink:
10. jan 2010 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka: jojoooj, aj ja niekedy este potrapim krpatu, ale v podstate jem uz vsetko... a ano, bublinky stale vymiesavam aj ja...

luci: a ja rad luxus :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2010 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur o dva a pol roka ro roztociiiiiiiiiiiiis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja rád luxus :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .. keď si spomeniem, že "za mlada" :grinning: :grinning: :grinning: - som spávala 10 - 12 hodín denne a to bolo tak akurát :sweat_smile:
10. jan 2010 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim - nestraš! No Juráša som skoro do 2 rokov - tak čo malú budem dlhšie? Nieee - aj jej dám pocuckať do 2 rokov ..... teda keď bude chceť.... bo sa mi nezdá taká jedáčka na mliečko ako Juráš :confused:
10. jan 2010 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No keď to tak zoberiem - niektoré môžete mať už druhé dietko - tak zas budeme kojiť spolu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som kedysi vyspavala, co myslite, ze som horsia? ale na toto obdobie som si asi nadspALA do zasoby v tehu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. jan 2010 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok