Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
11. jan 2010

Ahojky.... aha čo som našla na koňovi....

Maminy, mrkněte se do lékárničky, zdali nevlastníte níže uvedené. Odkaz na stránku Státního ústavu pro kontrolu léčiv jsem zaslala taktéž ve spodní části příspěvku, takže nepoužívat a vrátit to zpět lékárně, měla by vám vrátit peníze. Pokud znáte ještě nějaké maminky, prosím pošlete jim tuto zprávu. Já dostala echo od kamarádky zdravotní sestry.




Stažení léčivého přípravku NUROFEN PRO DĚTI JAHODA.

Na základě opatření držitele rozhodnutí o registraci, společnosti Reckitt Benckiser Healthcare International Ltd., Velká Británie, se stahuje z úrovně zdravotnických zařízení léčivý přípravek:
NUROFEN PRO DĚTI JAHODA, por. sus. 2000 mg/ 100 ml, kód SÚKL 101113, č. š.: 909263, použitelnost do 04/2012.

Stahování léčivého přípravku je z důvodů podezření na závadu v jakosti (nerovnoměrná koncentrace léčivé látky v suspenzi).

Odbor inspekce

08.01.2010

ODKAZ, který potvrzuje pravdivost této zprávy:

http://www.sukl.cz/sdeleni-sukl-ze-dne-08-01-2010

traktor
11. jan 2010

ahojte dievcata , som tu nova, mozem sa ku vam pridat? 😀 😀 😀

inneska
11. jan 2010

tak videjko od samy sa mi nakoniec pustilo...a malý erik ako sa na eluške smial 😀 neviem či na jej smiechu, alebo na tej trube(či čo to bolo)😀 ale bol vyškerený 😵

traktor
11. jan 2010

ahoj zmurka tak som hned bezala kuknut datum, ale som prisla na to ze nie nurofen ale panadol pre deti uzivame....az mi taaaaaaaaaaaaaaaaakyto kamen odpadol zo srdca, lebo uz nic ine nam nechyba len vadny liek....

inneska
11. jan 2010

zrovna tento sirup mám doma 🙄

traky...a ty si stratila pamäť či čo?? 😀 😀

zmurkaz
11. jan 2010

No babulky - to som ja len táááákou náhodou ... práve sa mi pokadila Zuzi .... zas bude celá od toho 🙄
Traky - tak to som ozajky nechcela 😒 - ale radšej takto ako dať zlý liek 😉

traktor
11. jan 2010

in asi hej,...ale uz ani nepametam, kedy som tu bola takyto cas....som to tu zacala flakat.....ale chcem premie tak sa hlasim .... 😀 😀 😀 😉

inneska
11. jan 2010

až teraz lepšie čítam, to musí sedieť aj to číslo šarže, že? tak to nám nesedí..máme podla dát. spotreby a mesiac mladší sirup 😀

zmurkaz
11. jan 2010

No a my sme sa odstavovali pomaly a pila som len kvapku vody denne....odsala len keď bolo veľa naliate a len do takej miery aby sa uvoľnil tlak v prsiach .... a pila som vyždímanú citrónovú šťavu - Tak z 2-š kíál citrónov - a ono to zabralo ... taký tajný doktorov tip 😀 😀 😀 😀

traktor
11. jan 2010

zmurka ja som velmi rada ze si to tu dala...ale je tosvinstvo ze sa takyliek da do obehu...si nechcem ani predstavit, ked ho ma niekto doma a uz z neho pouzil dost...ze ake to bude mat nasledky....in ty si ho pouzila?...a zmurka take veci tu kludne hadz...radsej takyto sok ako nestastie.... 😉

inneska
11. jan 2010

traky..no pekne, že na nás prdíš 😀

traktor
11. jan 2010

aj a som odstavovala pomaly, davky postupne vynechavala...az si prsia zvykli, a bolo....chvala bohu, ze nebol ziaden zapal nic.....tak kto odstavuje , nech je to bezproblemov 😉

traktor
11. jan 2010

in tak vidis, este aj pri sirupe rozhoduje vek... 😀 😀

traktor
11. jan 2010

in neprdim.....mam zapchu....to preto 😀 😀 😀

mata1976
11. jan 2010

ahojte, lucia pekne videjko to ako papate, natalka uz nebodaj sedi alebo to len tak vyzera...??? 😉

my prikrmujeme od nedele, zatial som uvarila mrkvicku na 2-3 dni, ale budem to radsej zmrazovat. Neoplati sa varit kazdy den, radsej viac a zmrazit, si myslim...

traktor
11. jan 2010

tak matko papa mrkvicku z ryzou, mrkvicku zo struhanym cestom, a mrkvicku a jablko....zatial varim kazdy den, ....a zamrazovat asi ani nebudem....sa mi nechce....mam jedno ci mi na sporaku vrie nieco naviac v dalsom hrnci.... 😀

inneska
11. jan 2010

maťka...emmka ešte nesedká?? bo mne erik už pekne sedí 🙂

traky...ale ked tá zápcha povolí, tak sa na nás vyprdneš úplne 😀 a variť pre tvoje stádo 😀 fakt či máš na sporáku 3 alebo 4 hrnce 😀

zmurkaz
11. jan 2010

malá prebalená, malého kašel zahnaný ... len kôň mi ide pomáááály 😠 .... ale ešte pôjdem uspať Zuzi 😉

traktor
11. jan 2010

in 😀 😀 , a aj nas matko sedka, lezie....takto ho furt dakde hladam....a cim dalej tym viac je akcnejsi 😀 / to bude po mne, ja som tiez taky divoch 😀

mifinka
11. jan 2010

Zmurki kurna si mě lekla, ale taky mám panadol 🙂
Inn, tak já nevím, ale Vjotásek mán6 měsíců v neděli a taky ještě nesedí.. Leda tak chvilu s podpěrou, ale sám ještě ne.
Jinak brý večír vynšuju 🙂

traktor
11. jan 2010

a komu nesedka...budte radi, este si uzivajte klud...lebo potom to pride... 😀 😀 😀

mifinka
11. jan 2010

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
něco málo nového, kdo chce může kuki 🙂

traktor
11. jan 2010

zmurka aj mne ide kon pomaly...len nacitava a nacitava...asi nestiha spracovat moje myslienkove pochody 😀 😀 , mifi ahoj 🙂

zmurkaz
11. jan 2010

mifi - nebol zámer 😒 ... naša sedí a sa zo sedu berie na kolená alebo sa chce chytiť tej tyče 😀 😀 na postieľke a niekam by sa furt brala .... a v beháku sa krásne postaví zo sebu do pevného stoja -...a asi bude elektrikárka - sme musleli všetky zásuvky zaslepiť 😠 - mi to Jurko nerobieval

mifinka
11. jan 2010

Zmurki já vím, ale jsem hned vzpomněla že jsme mu ho tenhle týden dala a už jsem šahala pod stůl co to mám 🙂 náhodou jseš hodná že nás tak informuješ 😀

zmurkaz
11. jan 2010

Traki - ty si nejaká rýchla a akčná .... šak asi preto máte 4 detúrence 😉 😀 😀

mifinka
11. jan 2010

Traky,, boroci vy trpíte.. zjistilo se čeho má ten váš akční muž zánět?

lucim
11. jan 2010

dobry vecer 🙂

traktor
11. jan 2010

mifi krasny je...a uz ma v ockach riadne sibalstvo 😀 😀 😀

mifinka
11. jan 2010

Je to moja bambulka, jak se dívám na ty fotky tak bych ho šla normálně vzbudit a pomuchlovat jen pro ten úsměv 🙂 miluju ho..
a v poslední době mi fakt šibe.. Jsem vždycky říkala že další mimi ne dřív jak bude mít piškot tak 3-4 roky a mě už ted berou zas pudy.. Bijte mě něčím po hlavě 😀 ještě že mám chlapa normálního 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre