Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
26. aug 2009

nemam sice fitloptu ale hopsam ho v kresle na nohach, zaspinka 🙂 fakt to hopsanie je nasa zachrana, spolu s dudlikom 🙂

simonito
26. aug 2009

A k té ceně těch kapek.....Jedná se kapky dovezené ze SR identického výrobce, spol. BioGaia, která získala na tyto kapky patent. Složením jsou naprosto shodné s kapkami prodávanými v ČR, s tím rozdílem, že pro slovenský trh nebyly prozatím testovány na těch nejmenších dětech. Pro český trh tyto testy již provedeny byly. Proto pro svoji ochranu slovenský dovozce Ewopharma s.r.o. uvádí, že jsou vhodné pro děti od ukončeného 3.měsíce.

..no děti volají já běžím,mějte se všechny krásně 😵

reilyy
26. aug 2009

cau sim 🙂 a zas sa ukaz niekedy

jennna
26. aug 2009

tak ja som šla dudkať malú a vy tu takú veľkú debatu...

ja tie kvapky dianke dávam... kúpila som ich v lekárni za 11eur...cca 330korún...

a na poslednej poradni mi doktorka dala celé balenie zadarmo, že reklamné....tak super....

kakanie je stále poslabšie, ale prdíky sa mi zdajú také plynulejšie.... a menej sa pogrckávame......

jennna
26. aug 2009

tak idmeme my trošku von na vzduch.... papa slniečka

jennna
26. aug 2009

so mnou sa tu nikto nebaví???? 😖 😖 😀

reilyy
26. aug 2009

kojila som 🙂 vydrzal bez ceciku 3,5 hod 😉

nika251
26. aug 2009

Ahojte. Babule a do kedy su dobre BioGaia kvapky po otvoreni? My mame doma jedny v chladnicke ale uz su tusim aj 4 mesiace stare.

wydata
26. aug 2009

awojte maminecky 😉
az teraz som sa po troch dnoch dostala k pecku...-konecne!
malinka cez den vobec necela hajat a v noci sme cvicili na prdiky takze som spinkala s nou hned ako mi dala len par minut...
este ze som si sem sadla, okamzite bezim do lekvarne po BioGaiu, nech hajame...
ani von sme sa poriadne nedostali...
proste katastrofa..
dufam ze sa to dostane do normalu... 😒
idem si ece hajnut a snad ecte dnes pridem 😅
zatial sa drzkajte 😝
paps

jennna
26. aug 2009

ahojky....nika...myslím že v chladničke vydržia do expirácie, či ako sa to volá...hlavne, že sú v chlade!!!

wyda...dúfam, že ti pomôžu!!!

wydata
26. aug 2009

no to aj ja bo tieto posledné dni mi vázne dala zabrat,sykorka moja klacna ☹

jennna
26. aug 2009

ja som dnes skúšobne prestala dávať infacol....som zvedavá čo to urobí......
lebo máme problém s kakaním a či to nejako nesúvisí......ktohovie.....

wydata
26. aug 2009

no ja som zasa promyslala ci ma svoj efekt ten Sab simplex...bo toto sa mi deje od kedy som jej ho nasadila... ☹

jennna
26. aug 2009

wyda...čo sa ti deje.....????

wydata
26. aug 2009

ja neviem, prośte cez den mi nespi dlhsie jak cca hodinu a v noci sme tiez vela hore bo svicime na prdiky... 😔
a placemeeeee ☹ 😢

lucia32
26. aug 2009

ahojte babulky...ním dnes došla šatka, tak budeme šatkovať... 😉

lucia32
26. aug 2009

wyd, jenn ahojte...
wyd...tak Natálka maminku neposlúcha? 😅
...moja je taká stredná zlatá cesta 😀
jenn a čo vy s lady Di? 😀

wydata
26. aug 2009

cawko luc,aj mne vcera dosla 😀

susy
26. aug 2009

baby ako tak čítam, skoro každá 3tia máte problemi s kakaním, prdíkmi a papaním. My sme chvála Bohu v poriadku (klop,klop,klop)

nika251
26. aug 2009

Ahojte. Hlasim sa po poradni. Tinko ma 4900g a 60cm. Merali ho viac krat a sedelo to. Z toho vyplyva, ze bol zle merany pri porode lebo 9cm za 5 tyzdnov urcite narast nemohol. Zda sa, ze ide v bratovych slapajach. Aj ten je taky ,,mini,, medzi nasimi novembrovcatami 😵 😵

jajona
26. aug 2009

Ahojte,

my dnes nejako pogrckávame, čo u nás vôbec nie je zvykom 😖. Neviem, čo sa porobilo...
Matúško zaspí tak maximálne na 45 minút a potom papanie. Niekedy sú tie intervaly aj kratšie. Baby, kojíte niektorá takto často, či to len ja som taká požehnaná. Myslíte, že je niekde chyba, keď si tak často pýta 😨
A po dlheeeeeeej dobe som si zdriemla až na 30 min. Viac mi nedovolil.

Ste sa tu bavili o čajíkoch a tak... Ja tiež len kojím

A ten feniklový čajík... Ja pijem čaj len na podporu kojenia. A kvôli prdíkom by som dala aj ten feniklový. Mám kúpený pre Matúška, ale myslím, že je až od 6 mesiacov. Myslíte, že by som si mohla dať aj ja?

jajona
26. aug 2009

Rei: pýtala si sa na to vyberanie tej mojej "hadičky"
Vyberali bez akýchkoľvek upokojujúcich prostriedkov. Dalo sa to vydržať. Len keď to ťahala von, tak som trošku zaaukala. No a koľko kameňa bola na nej usadeného?! Požehnane.
Za mesiac na kontrolu.
Inak všetko zatiaľ v pohode. Nič nebolí, tak dúfam, že to takto zostane pekných pár rokov. Alebo??? S dalším tehotentvom je to tu zas?! 😀

reilyy
26. aug 2009

helou kocandy 🙂
jaji, je otazne ci furt papa ked je na prsniku alebo sa s nim len hra....pokial nepocujes preglganie tak sa nim len ukludnuje.....
ty fenyklovy caj mozes aj na hektolitre, ja si ho varim kazde rano velky hrncek, malemu mozes tiez dat, podla toho jaky mas, na krabici by malo byt odkedy sa moze dava, fenyklove su casto od 1.-2. tyzdna veku. ja som svojmu davala 100ml na den, alebo len polovicu, len tak aby scucol

malka18
26. aug 2009

ahoj susy: tak aj my sme mali problémy s kakanim,ale už je to oki...to preto lebo dávam umelé mliečko..inak s prdíkmi sme problémy doteraz ešte nemali,tak dufam že to aj tak ostane...

malka18
26. aug 2009

ja dávam malej tiež feniklový čajík 😀 treba a ešte ked su takéto hice 😎 😎 😎

reilyy
26. aug 2009

😀 jejda, snad pri dalsom tehu to mat nebudes 😅

reilyy
26. aug 2009

nika, mojho ani nemerali zatial od porodu 😕 len obvod hlavicky

wydata
26. aug 2009

ahoj susy,ani nevies ake mas stasticko, fakt vam s Maxikom to prajeme, bo my s Natynkou sa vazne nenudime 😅
nika gratulujem ku zvacseniu,ja uz horim od zvedavosti 😎 my ideme 8.9 na prehliadku 😀 😀

jajona
26. aug 2009

rei: glgá. hrá sa už len na konci, keď už akože zaspáva. aj tomu nerozumiem... zaspáva, už drieme a zrazu sa precitne a čulý. po spánku ani chýru ani slychu

jajona
26. aug 2009

ja som tiež pýtala na poradni, keď sme boli, že či ho aj odmeria a sa zasmiala, že to až od 3. mesiaca

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre