Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
12. jan 2010

akcia je už od dnes? Že by som zbehla ... 😕

ani3012
12. jan 2010

ahoj Luci! Hlásim,že každý kto bol včera u nás povinne kukal na Natálku ! SUPER! 😵 😵 😵
(každy= maminka a sestra a moja teta )

lucia32
12. jan 2010

ani ahojky...tak to budeme slávne, nabudúce vyberám aj vstupné 😀 , včera som ju natočila aj vo vaničke, ale ako na potvoru sa nám vypálili 2 žiarovky z 3, tak je bububu tmavé 😀 , tak opakovačka 😝

lucia32
12. jan 2010

Dočííítané...ďakujeme za pochvaly Natálky 😉
Aj my chválime sýkorku, tá má úsmev ako Julia Roberts 😉
Oslávencom všetko naj....
ani a vtip je kde? 😝
Traky a tie akcie sú aj supermarkete, či len hypermarkete? Bo to nie je jedno, my menšie mestečká sa väčšinou k zľave nedostaneme, prdlajs 🙄

lucia32
12. jan 2010

Som sama? 😅

ani3012
12. jan 2010

Viete aká je na Záhorí najkratšia veta ?
No predsa: "Éééé ?"
A viete ?o to znamená ?
No predsa: "Prosím Vás, mohli by ste mi to zopakova?? Nerozumel som."

traktor
12. jan 2010

akcie su aj aj, a su od 13teho do 26teho 🙂

lucia32
12. jan 2010

ani....ééééééééé? 😀
Traken dík 🙂 pôjdem zajtra kuk, dúfam, že nejaký príkrm bude, peľuchov mám 3 balíky 😵

vendulacky
12. jan 2010

bre jitro 😉
luci, fakt jsem se na natálce pobavila, musím rozeslat kámoškám, je fakt povedená ;) a koukám že je taky taková "uječená hysterka" jak naše emuš 😀 😀 ...jenže emuš se ještě úplně nevrátil hlas 😅

a já včera vydražila hopsadlo na ebay 😎 a dneska by měla přijít jídelní židlička...se těšííím 🙂

tady naštěstí nesněží, už to stačilo, včera jsem jela domů od šefa a byl to teda mazec, všude plno sněhu, v zatáčkách to bylo pěkný really 😀

lucia32
12. jan 2010

vendy...jj, klapačka sa jej nezavrie, a keď sa môže predvádzať 😉 to videjko bolo točené ráno o 5, to je naša hodinka 😝 , dnes sme kakajdali dokonca o 4, bol to porod 😀, tie zvuky 😀 😀 😀
A to mala včera len pol banánu, ale ona nechce piť, a keď vypije málo tak to má holka hustý 😝
Ja okukávam to sedátko do vane, chcela som také pekné od smoby...žabkové, ale nikde nepredávajú, myslím použité, tak asi vezmem len obyčko....
Ako odstávka? Pri polomäkkých kozenkách to ide rýchlo 😝 😔 😅 😀

lucia32
12. jan 2010

to hopsadlo také čo ste tu dávali link? od FP?

vendulacky
12. jan 2010

jj, tohle...jen nevím, jestli bude dobrý a nebylo by býýýývalo lepší to závěsné do dveří 😀 Ale kdyžtak to šupnu na zpátky ebay, ne??!!! 😀
Dneska v noci jsem neodolala a zkusila jí dát prso, tak zas hryzala, ale nakonec začala pít a pak ho stejně vyblinkla 😒 Tak asi jsem už jedovatá, hm...ale je fakt, že když jsem jí kojila, tak mi prostě blila furt...hlavně když si předtím dala mrkev..mám všechno zaflekovaný 😠 A po Um mi už neblinká, třeba při odkrknutí jo, ale ne v podstatě celej den jako když byla na MM.Takže dneska ve sprše trochu vyždímám pravou, levá je vycucnutá a uvidíme, myslím, že se mi ani mlíko už moc nedělá...
Tak ty už takhle dáváš naty v noci na férovku na nočník? Tak když kadí v noci, vid...malá měla svojí hodinu okolo 6, ale naštěstí si už odvykla...stávalo se , když jsem si večer dala salát s knorr zálivkou, tak se do rána zaručeně posr..ted už to praktikovat nemůžu. Zatím si kadí kdy se jí zlíbí 😀 Taková nedisciplína 😀

lucia32
12. jan 2010

Keď začne tlačiť, tak aj tak musím vstať a ju prebaliť a dokiaľ sú to bobky, tak hajde na nočník...to musí tlačiť a snažiť sa, ale pár dní dozadu sme mali mazajdu po rituli a pišuli a to sa posrala ani neviem kedy 😀
Zuby nezávidím 😝 , moje deti ani jedno nechcelo s cici spolupracovať, asi som tiež jedovatá 😅 😝

simonito
12. jan 2010

Ahojte 🙂

Oslavencům vše nej 😵

Videa,fotečky super...mimča se začínají vybarvovat 😎

....ale ty nočníkové pokusy nějak nechápu 😕 🤐

ani3012
12. jan 2010

ahoh simi
ako písala vosky, hlavné je,aby si zvykli na nočníček. Sú deti ako Natali,že ma pravidelnú stolicu a lepšie sa kaká po sediačky ako po ležiačky,tak prečo to nevyužiť?

ani3012
12. jan 2010

a zabudla som napísať OZI, že jej príspevok za toto nočníkovanie pripomenulo vtip:
Mám pravidelnú stolicu o siedmej. Horšie je,že sa budím o hodinu neskôr ( viď jej Saška 😀 )

josifek
12. jan 2010

Zdravíme všechny mamulinky a skřítky a malé víly 😀 😀 😀 😀
Oslavencům vše nej nej nej nej cmuk 😵 😵 😵 😵

Krásné video od sýkorky a fota malého Vojty od Mifi a supr videa Natálky luci 😉

simonito
12. jan 2010

Nazdárek Ani 🙂

😕 ...no možná kdyby už mimča uměly samy sedět...dejme tomu,ale pochybuju.....já myslela,že už jsou ty doby pryč a že s tím prudí vždycky jen moje teta 😎
Můj názor...šak mě znáte,já jsem tak trochu kverulant 😅
http://www.detatko.estranky.cz/stranka/kdy-na-n...

traktor
12. jan 2010

....a som prispata ci co....sa pripajam ...krasne fotky / teda deticky 😀 / a video super/ teda natalka/ 😀 😵 , inak aj mne sa zadarilo natocit par videi naopak....kurnik, preco sa nedaju otocit?

traktor
12. jan 2010

sim ahoj, no aj ja davam na nocnik, matko uz sedi sam, tak preco nie?...vsetky deti som tak davala, boli skor bez plienok aj ked nikto nezaruci ze aj matko bude 😉 ....ale kto chce nech sada, kto chce nech pocka 😉

lucia32
12. jan 2010

simi ahoj...myslíš, že je to prežitok? Ved na nočníčku dlho nesedí 😝 , je pravda, že sama ešte nesedí, ale nočník ju podrží...a nie je to jedno, ked na posteli sa opirea o mna a sedí??? teda moje dieťa nebude ležať ani panovi, aj tak si nakoniec presadí svoje a sedía ver mi, že ráno o 4 ked začne ryčať, že už nechce ležať by si ju posadila aj ty....ale je to na každej mamine, no moja je skrátka akčná...všetky dietky som tak dávala 😉

lucia32
12. jan 2010

trak dík, už som si našla za 10 😀

simonito
12. jan 2010

Traki......já ti nevím,takových argumentů mám proti,ale nebudu to tady vířit,když si přečteš článek,co sem dala odkaz...tak je tam zhruba vše řečeno...já v tom žádné pozitivum prostě nevidím,ani to ,že je dítě dříve bez plenek 😎 😅 ...a mimčo samo sedí až když se umí samo posadit,né když ho posadíme a ono vydrží....

...sem četla vaše peripetie u doktorů a že měl malý zvýšené crp...už je to lepší? 😵

traktor
12. jan 2010

tak som si precitala ten clanok, a aj tak v niecom nesuhlasim....mne nevadi, ked bude mat matko plienky aj ako 3rocny, ked proste to tak bude no co narobim.....ale davam ho sadat preto, aby sa zoznamil s nocnikom....pretoze posadit 15 mesacne sidlo uz zvykne byt problem....teda aspon co u nas v rodine bolo.....ale to je fakt vec nazoru, to je ako s prikrmamy, s plienkami.....a prosim nechladajte za tym viac, nech si kazdy robi ako chce..... 🙂 a ja si rada precitam kazdy nazor.. 😉

traktor
12. jan 2010

a nas matko sa uz posadi sam 😎 , sa chyti teplacikou zareve ako tur a hopa... 😀

lucia32
12. jan 2010

Ja viem, že je to reflex, že tlačí, ale nie vždy ideme na nočník, ked má kakjdu riedku a natlačí, tak ju nechám v pohode natlačiť do pleny, ale ked ma kako tvrdšie, tak šupiti na nočník, tiež si myslím, že sa jej lepšie tlačí, pretože naša sa napína a dvíha hlavu aj hrudníček a nohy napína ako strunky...ale každá má ten svoj gríf...nerobím to preto, aby som ušetrila plenu 😝

lucia32
12. jan 2010

Traky...po kom má Maťko také pekné červené oči??? 😀

traktor
12. jan 2010

to je po opici , opil sa z mliecka 😀 😀 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre