• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
ven nejake stopove mnozstva prolaktinu este dlho budu, co si myslis, ze z nicoho nic dostanes po odstaveni nobelovku? :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. jan 2010 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven dakujeeem, zapamatam, ale ja dnes uz nepreklapam videa, za 15 min by malo stiahnut to co uz cuca ... :slight_smile:
12. jan 2010 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já jdu chrapken, papa nautre :sunglasses: muask
12. jan 2010 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
link uložený, tiež teraz nejdem sťahovať a zmenšovať...tiež únava dolieha :sweat_smile: ven...díííííky mooooc :wink:
12. jan 2010 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven...dobrú nocku prajem :wink: cmuk
12. jan 2010 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven dobru noc :wink: :dizzy_face:
13. jan 2010 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz to mam :slight_smile:
piri aj ty?

matko v akcii, nech sa paci http://www.youtube.com/watch?v=ObvDN4HohIg :slight_smile: :dizzy_face: :sweat_smile:
13. jan 2010 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven dobru nocku :slight_smile:
13. jan 2010 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatucky, vidno ze sa mu voda paci :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , musime aj my uz vyskusat velku vanu...... :slight_smile: , lebo vanicka uz je akasi pidi, ...neviem , zeby sa scvrkla od tolkej vody? :grinning:
13. jan 2010 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala stale strach dat takto lezat babo, ....ale len pre uska, ....lebo vraj voda natecie, bude boliet...ale uz sa nebojim, ....tu su sami statocny plavci..... :wink: matko je fakt rozkosny.... :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jan 2010 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci...krásne video..zajtra si ho pustím so zvukom :wink: :grinning: vidno, že si to maťko užíval ... aj ked osm ho nepočula, ale určite aj hlasový prejav tam bol :slight_smile:
13. jan 2010 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky diiik, mne sa scvrkli uz 2 vanicky, tato snad chvilku vydrzi :slight_smile: aj na brusku je zlaty, to sa mi chce pretacat . to dodame neskor, nestihla som to natocit. :slight_smile:
13. jan 2010 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky...erik je furt po uši vo vode :grinning: a už sú aj kúsok odrastení :grinning: :wink:
13. jan 2010 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vodné videjko my nemáme..že by som dáke tiež pořídila :grinning:
13. jan 2010 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ništ...idem aj do spiša...tak dnes do písania :slight_smile: papaaaa a dobrúúúú :slight_smile:
13. jan 2010 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in len pozor ked ho budes tocit, aby ti neskocil rybicku.....zbojnik jeden sikovny, zlatucky :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jan 2010 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky ked mu voda v uskach nevadila v bazene, tak tu je to fakt v pohode. ja som sa prvy krat tiez obavala, ze co bude, ked ma okolo seba priestor, ale matko sa tak dobre bavi, a ked si nahodou aj chlipne, tak kucne a vystraja dalej. :slight_smile:
inn mas pravdu, odrastaju nam sarvanci ... a natoc. :slight_smile: ... btw - sedatko mi netreba , matko sa prebavi vyborne aj bez neho. :grinning:
13. jan 2010 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja, boooze ten cas leti, dalsi den a ja zas sedim za PC...asi pustim zajaca, nech nam prekuse kable....inak ma odtial nikto nedostane :grinning: :grinning: :grinning: tak dobru nocku, a este dnes dopisania :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jan 2010 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz ideeeeme , vyzente ma ... sladke snicky vevericky :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jan 2010 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz aj lucimka do postielky, dobru nocku , cvak :slight_smile:
13. jan 2010 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim je boží ten tvůj matejko :grinning: . Já už jsem jedno taky stáhla...hodím na fb a pak dám odkaz :slight_smile: . Ještě jich tu mám ale plno na stažení, tak to už budu muset prubnout ten moudrý soubor od Vendy :wink:

dobrou berušky :slight_smile:
13. jan 2010 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi to nedalo a zkusila jsem zkomprimovat podle návodu Vendy....a světe div se, ono to funguje :grinning: . Hurááááá. Zítra budu pokračovat, ale teď už fakt dobrou :slight_smile:
13. jan 2010 o 01:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Streda - 13 Január 2010

Julka a Nelka majú dnes 6 mesiačikov :dizzy_face:
lucka_m..........13.7.....................Nelinka
beju...............13.7......................Júlia

Meniny oslavuje: Rastislav
(Čistomil, Čistoslav, Rastic, Rastimír, Ratislav, Vidor, Čistomila, Čistoslava, Rastislava, Ratislava)
Meniny oslavuje v ČR: Edita
(Gudrun, Hjalmar, Svatoslav)

Všetko najlepšie !

Príde pacient k doktorovi a sťažuje sa na bolesti hlavy. Doktor prevedie viacero vyšetrení a po pol hodine si zavolá pacienta do ordinácie.
"Tak, zistil som že vám ostáva ešte 10..."
"10 čoho? rokov, mesiacov, ...?"
"9..8..7..6..5.." :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky...

gratulacia k pol rocku...

zajtra nas caka poradna a ockovanie...a vazenie...ale doma v oblecku sme pod 8kg...a koncom mesiaca zacneme uz aj papat :dizzy_face:

kto nas dnes doobeda uvidi v avione, ikea...sme 4ks- tak sa k nam hlaste...
13. jan 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko...
13. jan 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dočítkané :slight_smile:
Lucimka chválim Matulíka vodníka, šikovníček...ja som tiež natáčala vo vaničke, ale je tmavé, bo nesvietili všetky žiarovky, tak si dáme repete...inak mne sa fakt daria tie videa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A oslavenkyniam Nelinke a Júinke všetko NAJ...
Včera som skočila k doky po recepty na mliečko a na kontrolu vraj stačí až 2 mesiace po očkovaní, takže sa nám to ešte odsúva :grinning:
13. jan 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ráno
13. jan 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, skoro mi oči vypadli, ako Erik štvornožkuje :grinning: paráda
lucim, pekný vodníček

a ostatné, juj rozkošné mimi
13. jan 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a gratulko oslávencom

ináč mám takú otázočku, ako to robíte, že ste tak do noci hore? ja večer padám, o desiatej som už väčšinou tuhá :rolling_eyes:
13. jan 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok