Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
12. jan 2010

ven nejake stopove mnozstva prolaktinu este dlho budu, co si myslis, ze z nicoho nic dostanes po odstaveni nobelovku? 😀 😀 😀

vendulacky
12. jan 2010

nu 😅

lucim
12. jan 2010

ven dakujeeem, zapamatam, ale ja dnes uz nepreklapam videa, za 15 min by malo stiahnut to co uz cuca ... 🙂

vendulacky
12. jan 2010

tak já jdu chrapken, papa nautre 😎 muask

inneska
12. jan 2010

link uložený, tiež teraz nejdem sťahovať a zmenšovať...tiež únava dolieha 😅 ven...díííííky mooooc 😉

inneska
12. jan 2010

ven...dobrú nocku prajem 😉 cmuk

traktor
12. jan 2010

ven dobru noc 😉 😵

lucim
12. jan 2010

uz to mam 🙂
piri aj ty?

matko v akcii, nech sa paci

https://www.youtube.com/watch?v=ObvDN4HohIg

🙂 😵 😅

lucim
12. jan 2010

ven dobru nocku 🙂

traktor
12. jan 2010

zlatucky, vidno ze sa mu voda paci 🙂 😵 😵 😵 , musime aj my uz vyskusat velku vanu...... 🙂 , lebo vanicka uz je akasi pidi, ...neviem , zeby sa scvrkla od tolkej vody? 😀

traktor
12. jan 2010

ja som mala stale strach dat takto lezat babo, ....ale len pre uska, ....lebo vraj voda natecie, bude boliet...ale uz sa nebojim, ....tu su sami statocny plavci..... 😉 matko je fakt rozkosny.... 😵 😵

inneska
12. jan 2010

luci...krásne video..zajtra si ho pustím so zvukom 😉 😀 vidno, že si to maťko užíval ... aj ked osm ho nepočula, ale určite aj hlasový prejav tam bol 🙂

lucim
12. jan 2010

traky diiik, mne sa scvrkli uz 2 vanicky, tato snad chvilku vydrzi 🙂 aj na brusku je zlaty, to sa mi chce pretacat . to dodame neskor, nestihla som to natocit. 🙂

inneska
12. jan 2010

traky...erik je furt po uši vo vode 😀 a už sú aj kúsok odrastení 😀 😉

inneska
12. jan 2010

vodné videjko my nemáme..že by som dáke tiež pořídila 😀

inneska
12. jan 2010

no ništ...idem aj do spiša...tak dnes do písania 🙂 papaaaa a dobrúúúú 🙂

traktor
12. jan 2010

in len pozor ked ho budes tocit, aby ti neskocil rybicku.....zbojnik jeden sikovny, zlatucky 😀 😀 😀 😵 😵

lucim
12. jan 2010

traky ked mu voda v uskach nevadila v bazene, tak tu je to fakt v pohode. ja som sa prvy krat tiez obavala, ze co bude, ked ma okolo seba priestor, ale matko sa tak dobre bavi, a ked si nahodou aj chlipne, tak kucne a vystraja dalej. 🙂
inn mas pravdu, odrastaju nam sarvanci ... a natoc. 🙂 ... btw - sedatko mi netreba , matko sa prebavi vyborne aj bez neho. 😀

traktor
12. jan 2010

idem aj ja, boooze ten cas leti, dalsi den a ja zas sedim za PC...asi pustim zajaca, nech nam prekuse kable....inak ma odtial nikto nedostane 😀 😀 😀 tak dobru nocku, a este dnes dopisania 😉 😵 😵 😵

lucim
12. jan 2010

aj ja uz ideeeeme , vyzente ma ... sladke snicky vevericky 🙂 😵 😵

traktor
12. jan 2010

tak uz aj lucimka do postielky, dobru nocku , cvak 🙂

pirinka
12. jan 2010

lucim je boží ten tvůj matejko 😀 . Já už jsem jedno taky stáhla...hodím na fb a pak dám odkaz 🙂 . Ještě jich tu mám ale plno na stažení, tak to už budu muset prubnout ten moudrý soubor od Vendy 😉

dobrou berušky 🙂

pirinka
13. jan 2010

mi to nedalo a zkusila jsem zkomprimovat podle návodu Vendy....a světe div se, ono to funguje 😀 . Hurááááá. Zítra budu pokračovat, ale teď už fakt dobrou 🙂

ani3012
13. jan 2010

Streda - 13 Január 2010

Julka a Nelka majú dnes 6 mesiačikov 😵
lucka_m..........13.7.....................Nelinka
beju...............13.7......................Júlia

Meniny oslavuje: Rastislav
(Čistomil, Čistoslav, Rastic, Rastimír, Ratislav, Vidor, Čistomila, Čistoslava, Rastislava, Ratislava)
Meniny oslavuje v ČR: Edita
(Gudrun, Hjalmar, Svatoslav)

Všetko najlepšie !

Príde pacient k doktorovi a sťažuje sa na bolesti hlavy. Doktor prevedie viacero vyšetrení a po pol hodine si zavolá pacienta do ordinácie.
"Tak, zistil som že vám ostáva ešte 10..."
"10 čoho? rokov, mesiacov, ...?"
"9..8..7..6..5.." 😀 😀

brinzulka
13. jan 2010

ahojte bambulky...

gratulacia k pol rocku...

zajtra nas caka poradna a ockovanie...a vazenie...ale doma v oblecku sme pod 8kg...a koncom mesiaca zacneme uz aj papat 😵

kto nas dnes doobeda uvidi v avione, ikea...sme 4ks- tak sa k nam hlaste...

lucia32
13. jan 2010

Ránko...

lucia32
13. jan 2010

Dočítkané 🙂
Lucimka chválim Matulíka vodníka, šikovníček...ja som tiež natáčala vo vaničke, ale je tmavé, bo nesvietili všetky žiarovky, tak si dáme repete...inak mne sa fakt daria tie videa 😝
A oslavenkyniam Nelinke a Júinke všetko NAJ...
Včera som skočila k doky po recepty na mliečko a na kontrolu vraj stačí až 2 mesiace po očkovaní, takže sa nám to ešte odsúva 😀

monr
13. jan 2010

bré ráno

monr
13. jan 2010

inn, skoro mi oči vypadli, ako Erik štvornožkuje 😀 paráda
lucim, pekný vodníček

a ostatné, juj rozkošné mimi

monr
13. jan 2010

a gratulko oslávencom

ináč mám takú otázočku, ako to robíte, že ste tak do noci hore? ja večer padám, o desiatej som už väčšinou tuhá 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre