Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
13. jan 2010

Cez deň nemá čas vymýšľať 😀 , to len večer sa nudí 😝 ...ale už pôjde do školy, že?
Ja tu len tak mudrujem 😎 No nič, čo mu tak kúpiť mojkáča 😀

zmurkaz
13. jan 2010

No mi práve vyletela ruka ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 - ma to štve že mi vyletela 😢 😢 😢

No už som nad tým rozmýšlala 😀 😀 😀 😀 😀 už by som kúpila čokolvek za normálny večer!

zmurkaz
13. jan 2010

Alebo mu dám večer počítať ovečky 😀 😀 😀 - počítať už vie 😉

zmurkaz
13. jan 2010

a áno - od septembra ide do školy

lucia32
13. jan 2010

No ruka aj mne vylietala, tiež mi pili krv 😝 občas ma to mrzelo, občas nie, záleži kvôli čomu to bolo...
Teraz dcéru ťahám za vrkoč 😀 a so synom sa už musím pobiť 😅 , na neho väčšinou už len kričím 😝 😀

zmurkaz
13. jan 2010

no máme dva beháky - jeden taký staručký .... a toľko s ním špekuloval až sa Zuzi v tom prepadla o 2 stupienky nižšie - nič jej neurobil ... ale bolo to vo mne tak nahromadené.... včera špekujloval do 22:15 od 20:00 ... dnes som mu povedala, že poobede má dospať - nezavrel oko ani na sekundu...

lucia32
13. jan 2010

A jasné, že deti sa dajú " kúpiť" , niečo čo ho udrží v jeho posteli...samého 😉 ...lepiaca páska? 😝 😀

zmurkaz
13. jan 2010

tak takú ešte nevyrobili 🙄 - šak mne by aj nevadilo , keby si človek na chvílu k nemu ľahol, ale on aj tak špekuluje! 😠

lucia32
13. jan 2010

Sa ho opýtaj narovinu čo by chcel? Prečo vymýšľa? Či ani sám nevie? 😝

zmurkaz
13. jan 2010

vie! Chce ísť spť o polnoci! Já snáď prestavím hodiny... mohla by som urobiť takú kulehu - nie? 😕

zmurkaz
13. jan 2010

Sa tak teším že si tu 😵 ...máš to doma... tak vieš o čom to je 😉

lucia32
13. jan 2010

S tým behákom to by človeka naštvalao, aj keď to nebolo úmyselné...mne toto robia tiež, tolko Nataly naťahujú až mám občas nerv...ale keď treba pomôcť, tak niet ani jedného 😝

zmurkaz
13. jan 2010

...nooo presne!

lucia32
13. jan 2010

Skús, možno zaberie 😀 Ak nechodí so škôlky nechaj ho, uvidíš, že ho to po pár dňoch prejde, ráno bude unavený...to treba chodiť budiť, otravovať....
My našich v piatok a sobotu nechávame dokedy chcú, my už niekedy spíme a oni za PC, pri telke 😝 😀

zmurkaz
13. jan 2010

...skúsili sme - potom len za všetko reve a ide to od 10 k 5 ...Sme ho tak nechali asi týždeň cez vianoce - to nem dobrá varianta ....mysleli sme, že sám na sebe uvidí, že to tak nejde.... ale mu to je jedno....ja už fakt neviem ☹ ...

lucia32
13. jan 2010

Idem si urobiť latté 😉 , ale dala by som si frťana, prišla mi faktúra na 700€ za elektrinu 😠 😠 😠 😠 , v robote nám pred rokom odopli plyn a topím elektrinou...moje nervy, podvedome som čakala, že to tak nejak bude, ale mohlo byť menej 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

majkas
13. jan 2010

ahojki,

zdravime vsetkych oslavencov a zelame vsetko naj tym dnesnym aj tym vcerajsim 🙂

som kuki videjka, tak teda Erickovi klobuk dole, ci resp. pre krala sa ma poklaknut? 😉 😀

a matko od lucimky zjavne kupanie zboznuje, si tam tiez vylihoval jak maly kral v tej van 🙂

no a karamelka uz tradicne vesela kopka, aspon je pri nej veselo 😉

my sa uz dame na 4 ,ale este nevie chodit, tak sa len kyve, no a otaca dookola a tak.
hlasim tiez ze odkedy papame brokolicu tak kakame kazdy den 🙂

majkas
13. jan 2010

zmurka je neporadim, nemam skosenosti, tiez ma len napadlo ze ho nechat tak par dni a ze bude unavko, ale ked pises ze to nezabera tak neviem
mozno jak pise lu ze si ho niecim kupit, alebo naopak nieco mu zakazat, mozno to zaberie, ze ziadna telka, comp a pod

lucia32
13. jan 2010

majki ahoj....no u nás zákazy velmi nejdú, naše sú silné osobnosti, zákazy mierne ignorujú 😀 , väčšinou ich kupujeme 😀 , za prachy zjedia aj jedlo, ktoré neznášajú 😀 a potom ich už máme v hrsti 😀

majkas
13. jan 2010

lu tak su asi silnejsie osobnosti jak rodicia ked si vas tak omotali 😉 ale radsej takto ako vobec 😉

zmurkaz
13. jan 2010

...ahojky - som sa dala do žehlenia 😝 ...lu - nechcela by som platiť 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
majkas .... zákazy fungujú - vydržal aj týždeň bez naj naj naj naj naj obľúbenejšieho detského kanálu 🙄 .... chceli sme si ho aj "kúpiť" ak keď toto zrovna nemusím 🙄 - tak máme dohodu - že kúpime časopis 😀 😀 😀 😀 - prečítame z neho rozprávku a on bude spať - som veeeeelice zvedavá - ale už teraz viem, že to nem bude fungovať ... aj keď si to sám navrhol a dal si aj tresť - že ak večer bude aj tak špekulovať (si to uvedomuje!!!) tak na druhý deň je bez TV a PC ...aký uvedomelý 😅

lucia32
13. jan 2010

Majka, no možno sú silnejši 😀 , ale ak si ťa omotávajú odmalička, tak to inak ani nejde 😀 Ale máme tiež svoje mantinely, skákať po hlave nám tiež nemôžu, na toto je môj muž odborník 😅 Ale tam kde zlyhali zákazy, prosby, kričanie, zabrala " láska" v nekonvenčenej forme 😀 😝 😀

zmurkaz
13. jan 2010

😀 😀 😀 😉

majkas
13. jan 2010

lu 😀

zmurka tak zajtra potom poreferuj ci casak zabral

inac som bola dneska v nasom tescu, a normalne ze pampersy vel 4 uz nemali 😠 😠 😠 a to je prvy den akcie, mali tie 4+ ale to by nam asi este boli velke
ale nakupila som bodynka tie po 2,50 za 2ks tak sa vytesujem 🙂

lucia32
13. jan 2010

Aj ja som bola v tescu, kúpila som príkrmy, bodynká som nebrala, bo máme veeeeľa 😀 , mám megabalík oblečka z mma a tam je asi 10 bodyniek s dlhým a 12 s krátkym rukávom 😉 , tak na tomto poli sa musím krotiť, mm by ma zlynčoval 😀

lucia32
13. jan 2010

A plienky som tiež nepozerala, mám ešte celé 3 balenia z vianočných darčekov 😉 , ale videla som dobré akcie aj u iných predajcov a neviem či nie lacnejšie, mám tu letáky 😉

zmurkaz
13. jan 2010

idem ešte žehliť .... Majkas - tak supiš - budete noví 😉

majkas
13. jan 2010

mala sa zobudla s placom, so jej dala papat a spi dalej 🙂

zmurki hej ale az na jar alebo na jesen 😀 lebo nateraz ma tiez dost, tak zobrala par od 9-12m, a potom az 12-18m

la tak pokukaj a daj vediet kde vyjdu 4ky menej nez 15 centov

lucia32
13. jan 2010

v tete sú 2 balenia za 25,49€...v letáku je vel.4 to 62 plienok, čiže 124...25,49:124....0,21 plienka...no myslela som, že výjde menej 😝 ...aj v Bille je akcia na pampers care premium ...ale že vel.2 sú nafotené a tiež po 0,21 plienka, čiže vel. 4 budú asi drahšie 😝
a nakoniec tesco 3 balenia za 37,98...82x3...246 ks...0,15 €...tak to je oveľa lepšia cena...len treba naraz zacvakať 😀

lucia32
13. jan 2010

majkas...tak že zobrať väčšie ma nem napadlo, ale to by som musela ísť sama nie s mm 😀 ale ešte možno bude nejaká ekšn 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre