Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brinzulka
14. jan 2010

vsetko dobre babuliatka 🙂

lucia32
14. jan 2010

brin ahoj...tak čo? škola vybratá?

inneska
14. jan 2010

ránko 🙂

oslávenčekom 3x hurá a Mišike a Kubkovi posielame za vagon božtekov 😵 😵 😵 😵

lu...máš len jeden kurník, že? 🙂

vendulacky
14. jan 2010

bré ranko 🙂

gratulka dnešním oslavencům Mišulce, Kubíčkovi, Matýskovi a Brankovi ;)

Jen vás chci krátce pozdravit a jdu něco dělat...musím vyšůrovat koupelnu, vysát, sklidit prádlo, požehlit, pracovat....brr, je toho dost...zítra odjíždím na víkend domů, tak at tu nenechám moc velkej bugr🙂

Kdo mi pohlídá emmu? 😀 😀 No nic, dám jí do ruky záchodovou štětku, at se učí 😀

...dávali záběry z haiti, je to hrůůůůza, ani nemyslet jak na tom ted ty lidičky jsou.... ☹

inneska
14. jan 2010

ven 😀 pošlem ti erika, nech ti s tým pomôže??? 😀 😀 😀

lucia32
14. jan 2010

vendy ránko...tak na tomto poli ja nepracujem, u nás ma na starosti " úklid" manžel...občas je výhoda mať 3 deti...alebo čo nespraví manel, aby sa nemusel starať o mimino 😀

samayka
14. jan 2010

bré ránko

tak aj ja upratujem... prvé čo som ale musela spratať bola sýkorka.. od rána to mrkotalo, nespokojné a fuuurt si žmolí uško. skúšala som podla rád od annag postláčať okolie a že keď zabolí tak je zle, ale nič. asi je len nervózna zo zubov... len aby nám už nejaké vykukli, lebo všetko teraz pripisujeme zubom 😀 😀 a zuby nikde.

ešte vám musím napísať, čo sa nám včera stalo. boli sme vonku aj s bebíkom-havíkom našim. pribehol k nám taký kamoš-havo s ktorým sa bebík hrávala, kým bola eluš ešte v brušku. havo celý šťastný že nás vidí, prifrčal ku kočáru a keď to beka zbadala, priletela ako raketa a normálne ho "vyvrčala" preč. prvý krát v živote som ju počula tak agresívne vrčať. ona je nenormálne priatelský havo. ale toto včera bola paráda. táááák ma potešilo že si bránila elíka. som ju potom vychválila do neba a normálne bolo vidno ako podrástla o pár centimetrov a hrdo cupitala pri kočíku. som sa ešte večer na nej smiala. poklad náš chlpatý 🙂)))

no a ešte otázka... písala už žabka že čo to zažili na tej lyžovačke? spomínala že už chápe ako pením kvoli svokruš.. ja len že asi o hodinu príde... tak nech si pripravím nerven 🙂))

no a samozrejme všetko náááááááááááááááááááááááááj dnešným oslávencom. a dobrú chuť tým čo štartujú s príkrmami 🙂))

lucia32
14. jan 2010

poprosím ešte 2 kliky na rozšírenie barnu-búdky, šopy...baby čo sa hráte farmville, najdite si to zo včera o 16.30
http://www.facebook.com/profile.php?v=feed&stor...
plííííííííííííííííííííííííííííííís 😝 😀

vendulacky
14. jan 2010

inn, 😀 😀 mohl by se plazit po bytě a setřít mi prach 😀 😀

lu, tak to máš dobře vymyšlené 😉 jo X taky někdy vymýšlí bejkárny jen aby nemusel hlídat 😀 Ale to se stává jen zřídka o víkendu, kdy už toho má plné brejle 😀

lucia32
14. jan 2010

samy ahoj...nie žabík ešte nepísala, sú s Fifom chorí, tak asi nemá nerv 😝
A Beku chválime, aj keď ja som na psíkov zanevrela, k babušu by som ho nepustila, mám zlú skúsenosť 😖

samayka
14. jan 2010

luci - čosi vážne sa stalo nejakému babušku? tá naša bola v podstate od začiatku "pripravovaná" na príchod kamošky-elušky, tak si vychádzajú celkom fajn. až tej mojej drnde závidím, že bude vyrastať s takým havom.

lucia32
14. jan 2010

Asi pred 3 rokmi skočil na našu Bianku havo a kusol ju do boka, ešte šťastie, že je taká kostnatá a zuby sa mu šmykli a mala len modrinu...ale je to bojové plemeno a ona truľko mu chcela dať kostičku a šahla do taniera s kosťami, čo mal havo pripravenú, vieme, že si len bránil žranicu, ale aj tak, odvtedy mám strach...dovtedy sa nám normál motal pomedzi nohy...ale keby sme možno mali vlastný baráčik tak nejakého farbiatika, či zlatého retriverika by som brala, určo je to zlaté, ked vyrastajú bábo a zvieratko spolu 🙂

lenullla
14. jan 2010

Ahoj ahoj 🙂 dobré ránko maminkám aj pokladíkom

samayka
14. jan 2010

tak to hej, ot chápem...
práve preto máme pripravenú takú malú drevenú mriežku, keď už eluš začne loziť, nemusí loziť priamo ku dverám, kde má beka brloh a misku a svoje královstvo. je tam aj botník a vždy neskutočne vela špiny - môžeš upratovať 6x za deň 😀 😀 . nerada by som aby sa mochlala tam... a keď bude elík staršia vysvetlíme jej, že treba na hava brať ohlad. zatial má viac rozumu beka, tak to vysvetlujeme jej 🙂)) že aj keď ju eluš kvakne za fúzy, nemusí hneď na ňu vybehnúť 🙂) zatial nevybehla a verím že už ani nevybehne 🙂

samayka
14. jan 2010

ahoj lenul

lucia32
14. jan 2010

Lenulla ahoj...ako sa máte s Laurinkou?

lenullla
14. jan 2010

Ďakujeme, celkom to ide fajn 😉 akurát sa zobudla žubrienka , o chvíločku by mala papkať.
Hmm, tuším by som si mala doplniť albumček o aktuálne fotky 😅

lenullla
14. jan 2010

lu, samy, u vás ako?

lucia32
14. jan 2010

Tak to by si mala, Laurinka je už určo veľká kočka 😉
My sa máme o.k ako všetky babuliatka, slintáme, vrčíme, prdkáme ale aj krásne sa smejeme 😀 a hlavne sa ľúbime, ostatné je nepodstatné 😝 😀

mifinka
14. jan 2010

Hoj kočky, vidím že probírá pejsky..
No Lu, nevím přesně co je u tebe bojové plemeno.. Tohle označení celkem nesnáším. My máme doma sva stafordy a jsou bojoví tak maximálně o místo na gauči. S Vojtásekm jsou v poho a to už jim ted dává co proto.. Dáváme ho na ně (samo ho držíme), pěkně si je tahá za uši, píchá je všude možně a pejsci drží.. je mi ´jasné že až začne pořádně lozit a lítat bude to větší záhul, ale od toho mám dveře.. Vždycky večer si k němu oba lehnou na puzzlíky a já aspon vím že nepocestuje nikam na plouvoučku.. A k jejich miskám mít přistup nebude.. I když jsou zvyklí že jim sahám do jídla, ale nehodlám pokoušet osud. A nebo dostanou nažrat a misky vezmu.

samayka
14. jan 2010

tak a mrnčadlo sa obudilo

aAGJGJH

a je po upratovaní 😅

tak sa majte cicušky, keď po obede zahajáme tak sa ozvem

lucia32
14. jan 2010

Mifi...ale ten psík nie je náš, nemáme ho doma, je u rodinky, tak to je iné, oni nemali dennodenný kontakt...a je to pitbull...
samy ahoj...

lucia32
14. jan 2010

Uznávam, že každý pes môže zautočiť a aj z tzv. bojového môže byť mazlíček 😝 , len som tým chcela povedať, že to nebola čivava 😝 , ma vtedy nenapadlo ako sa ten havino volá 😎

lenullla
14. jan 2010

Lu , tak to teda je velká kočanda 🙂 hlavne dlhá, ... ozaj , na akej velkosti oblečka fungujete??my sme na 74 a niektoré veci už musia byť 80 😀

lucia32
14. jan 2010

Musíme mít stále na zřeteli, že staford byl z pitbula vyšlechtěn. Dodnes najdeme mezi oběma plemeny psy splňující standardy obou klubů. A tak se budou experti ještě nějakou dobu mezi sebou přít. Jediné co obě plemena zřetelně odlišuje, je delší odstup staforda od původního bojového psa, zatímco pitbul je stále ještě používán při psích zápasech.

lenullla
14. jan 2010

Samy, doupratuješ neskôr 🙂 maj sa zatím

lucia32
14. jan 2010

Lenulla, aj my fičíme na 74...naša drnda má už 70 cm 😉 , ale overalik máme 80 🙂

lenullla
14. jan 2010

no body a takéto veci sú už aj u nás nejakú dobu 80 🙂 a keď si predstavím aká bola malilinká keď sa narodila... 😕

lucia32
14. jan 2010

no rastú nám zo dňa na deň 🙂 , ja mám v knihe o bábu tabulku a tam si ju značím a má totožné miery so staršou 😀

lucia32
14. jan 2010

Teda ked staršia bola bábo....... ťažko by som nosila na rukách 36 kilovú a 146 cm dlhú bábiku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre