Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

samayka
14. jan 2010

ahoj moni 🙂 gratulka k pol ročku 🙂)))

s príkrmami sme na tom rovnako. a kaťu eťe nedávame 🙂

monr
14. jan 2010

prehadzuje sa mi tu na posteli, ako rybka na suchu
samy, dík
luci, dnes sme mali cukinu so zemiakom, zatiaľ najviac fičala brokolica, asi dokúpim

lucim
14. jan 2010

ahoj samyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 🙂
sykorka spi pokojne? matko sa mi furt budi ... prave bezal V. uvidime, ci pochodi alebo bude chciet matysek osahavat mamu... 😉
no nic , huukaaaaa

monr
14. jan 2010

uz aj miska, spala asi tak pol hodinku

lenullla
14. jan 2010

ďakujemeeee 🙂 veru, malá je riadny šibal a smejo 😀 velmi rada vymýšla a tak je prešpekulovaná 😠

majkas
14. jan 2010

ahojki samy, hej gitaristku po ockovi, ja som robila len kamuflaz 🙂 a klavirik u nas fici tiez, len skoda ze sa na tom neda stisit hlasitost 😀

majkas
14. jan 2010

pls, nevyznate sa tu niekto vo whisky? ktora je dobra? podla coho sa mam orientovat?

monr
14. jan 2010

tak sa lúčim dievčence, idem uspať toto šidlo, ráno by sme mali ísť očnej.
dobrú nôcku vám všetkým prajem

samayka
14. jan 2010

luci - nooo zatial spí pokojne.. zaklopala som si o koleno, čelo, drevo, ucho, a kde sa ešte klope?? uvidíme ako jej to vydrží, už som ju chválila že sa polepšila. cmučko môj.. ale to bude tým mojim "tvrdým režimom". nepovolím a nepovolím cez deň odchýlky od normy 😀 😀 😀 inak sme večer v perdeli

majka - tak tak... u nás sa síce dá ale aj to čo je najtichšie je riadny bengál 🙂 ale keď ju to tak nesmierne baví 😅 😅

lenullla
14. jan 2010

monr dobrú nocku vám 🙂

lenullla
14. jan 2010

majkas, do kolko eur by to malo byť?

lucim
14. jan 2010

majka http://www.dobra-whisky.cz/
ja mam radsej bourbony ako irske whisky. 🙂

bol to hlad 😝 matk ozas spinka.

lucim
14. jan 2010

samy si dobra, len tak dalej. 🙂 drzim pankrace. 🙂
klavirik este nemame ... matko robi zatial bengal sam na sebe. 🙂 trenuje B za pouzitia slin 😀

samayka
14. jan 2010

my sme raz mali deň keď bolo G a od vtedy nič :( len húkame a chechtáme sa a heee a huuu a ahuuu.. a nič poriadne z nej zatial neleze

samayka
14. jan 2010

no idem ja... prišiel drahý... ideme papať a trošku tuli tuli bo je nasjatý z práce tak treba pomojkať

majkas
14. jan 2010

leni moja predstav tak do 50e

lenullla
14. jan 2010

Okai idem ja tiež do haján 😔 majte sa dobre a prajem dobrú nôcku 🙂 paaaaa

lucim
14. jan 2010

samy o to sa nebojim, ze by elus bola mlcanliva, este sa ich napocuvame, ked bude obdobie Co to je? 😀
my este nie sme na jednotlicych jasnych slabikach, obcas sa nejake to pismenko prida, ale nahodou. a ja uz som oznacovana nie Heme, ale hememe alebo hema .... ked potrebuje moju pomoc :ouiiiii hememe giiiii iiiiiiiii 🙂

lucim
14. jan 2010

samy leni dobru noc 🙂
samy tak prijemny sexik 😀

lenullla
14. jan 2010

maji, tak podla mna Chivas regal .. ale tot môj názor..prípadne ešte Jack Daniels , ten je o neco málo lacnejší. to sú dve také najznámejšie, najkvalitnejšie a verejne uznávané whiskey.. 🙂

lucim
14. jan 2010

alebo johny walker red label. alebo tullamorka .

lucim
14. jan 2010

mam tu vela seba ballantinesku ale davam ju do tiramisu .. mam okostovat? 🙂

majkas
14. jan 2010

luci ty si na whisky? 🙂

ta chivas tiez vyzera celkom dobre, len chcem nieco starsie aspon 15Y, a to uz ta chivas vyjde dost draho

lucim
14. jan 2010

majka za studentskych cias som miesala four rosesku s kolou 😀 , neskor sme to okostovali aj same, ako to vlastne chuti ... tu balantinesku drahy dostal pred 2 rokmi a u nas sa whisky moc nepije, vlastne ani neviem preco ... teraz som to okostovala na koncek jazyka a nebolo to take zle. 🙂 fakt som ju davala so kolaca.
podla teho linku co si nasla by sa mi ta whisky pacila. zodpoveda aj tomu popisu z tej mojej stranky, skotska, cisto sladova, dobre odlezana. 🙂

lucim
14. jan 2010

tullamorku som kedysi celu pominala do tiramisu, ale pssst, nepovedze to svokrovcom, co som spravila s ich darcekom 😀 niekto dava do kolacov rum, ja toto. 😀

inneska
14. jan 2010

brý večerík 🙂

stolička poskladaná, otestovaná...len papať v nej sa bude až zajtra 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...
a tá posledná foto...erik má oblečené gaťuše, čo som šila ešte v prváku na strednej...teda pred 13 rokmi 😀 ale cez pás a hrud sú mu malé(je to šité z pevného materiálu),tak sme sa odfotili a založili 😀

a boli sme v tescu...kúpila som 2 kaše, čajík, bodynka boli len po 74, tak žiadne nemáme...a kúpila som ešte od FP hrajúceho krokodíla za 7€(a nejaké drobné) 🙂 a nočník som tam neobjavila žiadny 🙄 tak zajtra idem do detského obchodu 🙂
a bola som aj na inštruktáži na plávanie..o 2 týždne začíname 😵 😵a medzitým babka kočíkovala...a erik jej cirkus spravil...spustil taký plač...tak kočík naklonila dopredu(aby videl pred seba), vtedy stíchol, zavrel oči a spal..nechápala..ale počula ho prvý krát riadne plakať 😀

idem vás dočítať...

majkas
14. jan 2010

tak ju idem objednat ked sa ti paci 😀 a uz mam pokoj s darcekmi 🙂

lucim
14. jan 2010

inn ahoooj, erickovi ta stolicka ale sekne, aj paskate gatuse 🙂

lucim
14. jan 2010

erik je teda fiskus, co to babke spravil 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre